Nechápu, jak to dokáže

I Don't Know How She Does It

Nechápem, ako to dokáže

Komedie

USA, 2011, 89 min

Ač nejsem vůbec příznivcem takovýchto komedií, a hlavní herečku alias pipku ze Sexu ve městě nemůžu vystát. Tento film mi zase tak úplně špatný nepřišel, oproti jiným rodinným blbinám, tu na portálu poměrně oceňovaných, bych to jako takový propadák neviděl. Vizuální animace, zastavování děje a vstupy do obrazů, zde vyšlo jako pozitivní doplňující prvek celkem jasně nalajnovaného příběhu. Jen by příběh mohl být zasažen spíše do civilnějšího a chudšího prostředí. Shrnuto tedy, žádné veledílo se nekoná, ale koukatelné to je.(30.3.2012)

• moviesfan

Ano, tohle se opravdu příliš nepovedlo. I přes snahu o zábavu, která se téměř nedostavila, se jednalo o nudu.(13.2.2012)

Sarah Jessica Parker vyměnila sex ve městě za roli vytížené mámy co musí k tomu zvládnout kancelářskou práci.Kupodivu jsem jí to i věřil.Když k tomu připočtu sympatického Pierce,tak se to na ten průměr vytáhne.Za mě celkově 50% a tři hvězdy.(26.12.2015)

• Jeanne

I když mám moc ráda Sarah Jessicu a její role, tento film bohužel nemá žádnou pointu ani příběh.(1.12.2011)

• bourec

20%.(15.4.2012)

• - Na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka byla za svůj výkon nominována Sarah Jessica Parker. (('Butcher'))

• - Film, který Kate (Sarah Jessica Parker) a Richard (Greg Kinnear) sledují v televizi, je Jeho dívka Pátek (1940). (Elyssea)

• - Sarah Jessica Parker a Pierce Brosnan si společně zahráli ji ve filmu Mars útočí! (1996). (beyli)