Nechápu, jak to dokáže

Nechápem, ako to dokáže

Komedie

USA, 2011, 89 min

• coffee...

Nechápu, proč se tyhle filmy točí.(9.8.2012)

• anli

Společenská komedie o jedné manažerce,která má hodně práce,rodinu a nějak na ní toho začíná být moc.Opravdu je to komedie?Nepřišlo mě to ani zábavné,ani extra vtipné.Možná komediální drama.No,to taky ne.Protože hlavní hrdinka vlastně neví,co chce a co se jí nejdřív líbí,to je najednou mimo mísu a naopak.A opravdu má ráda své děti.To je asi jediná logická pravda ve filmu a proto jí hlavní hrdinka neustále opakuje.A je to fakt zoufalka,jako je k uzoufání celý film.Myslím,že Sarah Jessica Parker pořád nějak zkouší pokračovat v"Sexu ve městě"a ono to prostě nejde."Sex ve městě"ještě vcelku šel,tedy ten seriálový,ten filmový už za moc nestál a tady je to ještě horší.Námět není úplně špatný,ale scénář je opravdu zoufalý a místy až neuvěřitelně tupý.Vtipných okamžiků je tam opravdu jen pár a režisér Douglas McGrath je evidentně lepší herec než režisér,protože režíruje bez nějakého nápadu a opravdu sotva průměrně.Možná to o trochu lépe bude vnímat něžné pohlaví,ale to mužské bude usínat po pár minutách filmu a když se probudí,zjistí,že se opakuje pořád totéž a děj kamsi ubíhá bez většího smyslu a přičinění všech aktérů.Vcelku bych to bral jako nenáročnou,ovšem televizní,podívanou na sobotní deštivé odpoledne.Nepřišel jsem ale na jediný důvod proč jít do kina.Pro někoho to možná bude duo Parker-Brosnan,ale předvádí opravdu velmi málo.Takže za vcelku slušný námět,snaživou kameru a hudbu dávám jen tak tak 35% a Kate má děti opravdu ráda.(25.11.2011)

• pm

Hloupý, naprosto zbytečný trapas, který by zaslouženě mohl znechutit pracující matky a vůbec většinu schopných žen, které si s padesátkou na krku nehrají na diblíka.(1.1.2012)

• moviesfan

Ano, tohle se opravdu příliš nepovedlo. I přes snahu o zábavu, která se téměř nedostavila, se jednalo o nudu.(13.2.2012)

Já mám Sarah moc rád. To k hodnocení filmu stačí ne?(6.5.2013)

• - Na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka byla za svůj výkon nominována Sarah Jessica Parker. (('Butcher'))

• - Film, který Kate (Sarah Jessica Parker) a Richard (Greg Kinnear) sledují v televizi, je Jeho dívka Pátek (1940). (Elyssea)

• - Sarah Jessica Parker a Pierce Brosnan si společně zahráli ji ve filmu Mars útočí! (1996). (beyli)