Nechápu, jak to dokáže

Nechápem, ako to dokáže

Komedie

USA, 2011, 89 min

• Goldenhair

Ten název je výstižný. Vážně nechápu, jak to ta SJP dokáže. Hrát poslední roky pořád v tom samém, jen čím dál horším. Ale za tohle si tvůrci opravdu zaslouží metál. Abych věděla, že příslušnice něžného pohlaví nejsou jen neschopnými lemrami a že ženská může mít dobrou práci, šťastné manželství, starat se o děti, a u toho všeho si zachovat zdravý rozum, k tomu snad nepotřebuju film. To je snad v dnešní době úplně normální a nikdo se nad tím nepozastavuje. Horší je, že v této komedii, (která vlastně ani vůbec vtipná není), to na vás vybalí stylem, že z toho místo dobrého pocitu budete mít akorát depresi, jak zbytečné a hloupé snímky o ničem je ještě Hollywood schopen vyplodit.(26.5.2012)

• Chen

Rodina VS kariéra po 108.(8.4.2012)

Já mám Sarah moc rád. To k hodnocení filmu stačí ne?(6.5.2013)

• MartinezZ

Nejsem cílová skupina. Nejsem vůbec cílová skupina. Vlastně nejsem ani skupina. Nejsem. ~ Film o tom, jak... o čem vlastně? Tady šlo primárně o obsazení a uplatnění Sarah, Pierce a několika dalších známých, nicméně nijak hvězdných herců. A ano, pokusy o vtipy a humor tu byly, ale nějak mi připomínaly Ally McBeal a tak hryzalo déja vue. Nemít po ruce FFWD, nedokoukám to. ~ Sex ve městě mi přijde povrchně nízký a hloupý. Tady mě zajímalo, jestli umí Horse Jessica Parker taky hrát něco jiného. Ne, neumí.(27.12.2011)

Zajímavý film o životě úspěšné a velmi zaměstnané ženy, která se snaží stíhat všechno na 120%. i když se může zdát, že příběh nedmá pointu a jde odnikud nikam, tak kupodivu to je právě to, co se mi na tom líbilo, že tam nebyla skutečná krize, nic tragického, co byste ve filmu takového typu filmu očekávali. Je to spíš taková série příhod ze života. Přesto, není to film, na který bych se s nadšením podívala znova, ale to neznamená, že by se mi nelíbil. A překvapilo mě, že jsem Sarah tu postavu matky od rodiny věřila. Možná přece jen na ní něco bude.(7.12.2011)

• - Film, který Kate (Sarah Jessica Parker) a Richard (Greg Kinnear) sledují v televizi, je Jeho dívka Pátek (1940). (Elyssea)

• - Na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka byla za svůj výkon nominována Sarah Jessica Parker. (('Butcher'))

• - Sarah Jessica Parker a Pierce Brosnan si společně zahráli ji ve filmu Mars útočí! (1996). (beyli)