poster

Nechápu, jak to dokáže

 • USA

  I Don't Know How She Does It

 • Slovensko

  Nechápem, ako to dokáže

Komedie

USA, 2011, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuax
  **

  Od tohohle jsem čekal zábavu, kterou jsem ale nikde ve filmu nenašel. Spíše je z toho cítit trocha feminismu, ale jinak je film hodně jen o práci, ženě v práci a pak už tak nějak o ničem jiném. Přestože se to snaží tlačit do popředí rodinu, děti, tak to v tomhle dosti selhává a hlavní hrdinka u mě sympatie rozhodně nezískala. Pierce Brosnan v roli, která působí ještě více rozpačitě. Prakticky neměl co hrát, v tomhle filmu nebylo moc co hrát. Navíc ty šoty s rozhovory s různými postavami z okolí hlavní postavy, působilo to trapně. Ve finále kdy se hrdinka kvůli sněžení rozhodne pro změnu a uhání za dětmi, tak místo, abyse vítala s dětmi, řeší opět plané kecy s manželem a děti jsou někde stranou. To už jako byl vrchol všeho. Hodně nepovedená komedie. V tomhle nevyšel snad ani jediný vtipný moment, nebo dialog. Výprava do pracovního prostředí jinak taková průměrná. 4/10(18.10.2012)

 • MartinezZ
  *

  Nejsem cílová skupina. Nejsem vůbec cílová skupina. Vlastně nejsem ani skupina. Nejsem. ~ Film o tom, jak... o čem vlastně? Tady šlo primárně o obsazení a uplatnění Sarah, Pierce a několika dalších známých, nicméně nijak hvězdných herců. A ano, pokusy o vtipy a humor tu byly, ale nějak mi připomínaly Ally McBeal a tak hryzalo déja vue. Nemít po ruce FFWD, nedokoukám to. ~ Sex ve městě mi přijde povrchně nízký a hloupý. Tady mě zajímalo, jestli umí Horse Jessica Parker taky hrát něco jiného. Ne, neumí.(27.12.2011)

 • Sinn
  *

  Blbost, ale SJ je roztomilá a hezky oblečená. A to tu jde, ne? Takže za *(1.2.2012)

 • bourec
  *

  20%.(15.4.2012)

 • Quisp
  *

  Sarah Jessica Parker má ráda své děti. A taky je úspěšná manažerka, kuchařka, manželka, kosmonaut a mnoho dalšího. Afektovanou bezchybnost jí naruší James Bond a ona se musí poprat se svým rozervaným nitrem. A má ráda své děti. Jakékoliv rozebírání nemá tváří v tvář otravnosti hlavní postavy, která má ráda svoje děti, smysl. Pro kohokoliv s mozkem na krku se jedná o zážitek srovnatelný s lehkou operací bez narkózy. Pokud jste navíc pohlaví mužského, nedívejte se raději ani na plakát k filmu, je na něm totiž hrdinka, která má ráda své děti. Co mám pořád s těmi dětmi? Já nic, jen hlavní hrdinka tuto hlášku opakuje do zemdlení.(14.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace