poster

Nechápu, jak to dokáže

 • USA

  I Don't Know How She Does It

 • Slovensko

  Nechápem, ako to dokáže

Komedie

USA, 2011, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Elyssea
  **

  Knížka je milá oddechovka. Tohle se táne i při krátké stopáži a navíc to má úplně nešťastnou formu. Promluvy na kameru prostě nefungují, Kate přišla o super kamarádky i kus vtipu (Momsters není tak dobré jako Mamfie, prostě ne). Naštěstí zbyl okouzlující Jack. Ale bohužel, někdy ani James Bond nestačí.(10.2.2012)

 • cukorek
  **

  Telo a svaly má ako Pepek námorník, takto znela jedna z ironických poznámok Kate (Jessica Parker) na neobľúbenú, konkurenčnú ženu v domácnosti, ktorá sa venovala pilatesu a malá lepšiu postavu Janine (Sarah Shahi). Úvod nabral celkom slušné otáčky a spád, ale neskôr sa to obrátilo na rozbor fungovania mozgu v Katinej hlave a jej voľbou za kariérou. Jessica Parker ako vždy podala priemerný výkon a zavesenie Pierce Brosnana spolu s ňou na spoločný vešiak, nebolo nič strhujúce čo by film pozdvihlo a okorenilo. Možno ak by bola zobrazená vzájomná rivalita medzi ženami z úvodu, tak by to prinieslo viac komických udalostí, namiesto toho však prišiel malý romantický kúsok v podobe zaľúbenia Jacka do Kate. Takže producenti len z malej časti splnili čo som očakával za čo si nezaslúžia odomňa viac ako 30%.(6.4.2012)

 • Sinn
  *

  Blbost, ale SJ je roztomilá a hezky oblečená. A to tu jde, ne? Takže za *(1.2.2012)

 • Patw
  ***

  Já mám Sarah moc rád. To k hodnocení filmu stačí ne?(6.5.2013)

 • Botič
  *

  Obsahově prázdné jako už dlouho nic. Kdyby se stejná herecká parta vzala a dala do jiného příběhového schématu, zřejmě by fungovala - možná jen na půl plynu, ale i tak by to stačilo na slušnou a ničím neurážející komedii(?). Takhle se všichni respektive pouze Sarah J. Parker plahočí z bodu A do bodu B ve jménu lásky ke svým dětem&manželovi a divák si z toho všeho neodnáší prakticky vůbec nic (snad jen úlevný pocit, že peklo zvané "Sex ve Městě 2" se neopakovalo).(11.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace