Nechápu, jak to dokáže

Nechápem, ako to dokáže

Komedie

USA, 2011, 89 min

• cukorek

Telo a svaly má ako Pepek námorník, takto znela jedna z ironických poznámok Kate (Jessica Parker) na neobľúbenú, konkurenčnú ženu v domácnosti, ktorá sa venovala pilatesu a malá lepšiu postavu Janine (Sarah Shahi). Úvod nabral celkom slušné otáčky a spád, ale neskôr sa to obrátilo na rozbor fungovania mozgu v Katinej hlave a jej voľbou za kariérou. Jessica Parker ako vždy podala priemerný výkon a zavesenie Pierce Brosnana spolu s ňou na spoločný vešiak, nebolo nič strhujúce čo by film pozdvihlo a okorenilo. Možno ak by bola zobrazená vzájomná rivalita medzi ženami z úvodu, tak by to prinieslo viac komických udalostí, namiesto toho však prišiel malý romantický kúsok v podobe zaľúbenia Jacka do Kate. Takže producenti len z malej časti splnili čo som očakával za čo si nezaslúžia odomňa viac ako 30%.(6.4.2012)

• Radiq

No sory, ale fakt shit. Připadalo mi to, jak kdyby scénář napsala S. J. Parker, která se inspirovala těma pizdama ze Sexu ve městě. Prostě ženská uplně na piču, to znamená, že né na kokot, ale na piču. Byl to New York nebo Boston, ona je kráva asi uplně všude. Nudná slátanina bez zajímavýho děje, na kterou jsem se dival jenom proto, že sem si myslel, že to bude bavit mou přítelkyni... a ani ona z toho asi nebyla nadšená. Američtí fakani (rozmazlení), americké pipky (naivní až blbé) a američtí lidé (všichni idioti)...(11.8.2012)

• Jordan

v amerike sú všetci takí dobrí... povie mi niekto, o čom je tento... "film"? prehnane dobre obsadené NIČ... nuda roka! lepšie urobíte, ak sa mu vyhnete a hodinu a pol svojho života strávite užitočnejšie... napríklad spánkom.(22.6.2012)

• Payushka

Film absolutne netusi, o jakou myslenku se snazi (i kdyz tvrdit, ze film se Sarah Horse Parker ma myslenku, je celkem odvazne). Chvili vam tvrdi, ze zena by mela zustat zenou. Ze starat se o deti, byt vrcholovou investickou a mit sex s manzelem je nad jeji sily. Zaroven ale feministicky trucuje a opakuje, jake jsou zenske chudinky. A navic neni vtipny.(11.11.2011)

• MartinezZ

Nejsem cílová skupina. Nejsem vůbec cílová skupina. Vlastně nejsem ani skupina. Nejsem. ~ Film o tom, jak... o čem vlastně? Tady šlo primárně o obsazení a uplatnění Sarah, Pierce a několika dalších známých, nicméně nijak hvězdných herců. A ano, pokusy o vtipy a humor tu byly, ale nějak mi připomínaly Ally McBeal a tak hryzalo déja vue. Nemít po ruce FFWD, nedokoukám to. ~ Sex ve městě mi přijde povrchně nízký a hloupý. Tady mě zajímalo, jestli umí Horse Jessica Parker taky hrát něco jiného. Ne, neumí.(27.12.2011)