poster

Love

 • Slovensko

  Lóve

Drama / Romantický / Thriller

Slovensko / Česko, 2011, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • iamek
  ****

  Vypadá to, že slovenský film jde nahoru. Dům, Cikán a teď Love dokazuje, že i na Slovensku jsou talentovaní mladí tvůrci. Love má spoustu děr ve scénáři, ale rád jsem mu to odpustil díky skvělému castingu a závěrečnému vyvrcholení. Možná by neuškodilo, kdyby se film ubíral jen jedním směrem. Takhle je to něco z komedie, dramatu, thrilleru a nakonec i kopa romantiky.(26.12.2011)

 • dr.horrible
  **

  Dve hviezdičky - len a iba za snahu.Zato,že Kroner je jediný,kto sa za posledné roky o niečo podobné na Slovensku pokúšal a zato že Kristínka ukázala kozy...Ale film je to slabý.Veľmi slabý.A ísť o americkú produkciu,nedal by som asi ani tú jednu hviezdu(27.7.2012)

 • Slarque
  ***

  Film, který si mě docela získal nepapírově vypadajícími postavami i dialogy, ke konci začal zakopávat o množství náhod (jistě osudových) ve scénáři, až doklopýtal k naprosto pitomému konci, který dělá celý film naprosto zapomenutelným. Chápu, že ve čtyřiadvaceti není nikdo oscarový scenárista, ale takhle zabít vlastní film je prostě smutné.(24.1.2012)

 • Torision
  ****

  Řekl bych, že na slovenský poměry důstojnej přírůstek. O hulení jointů, rvačkách, souložení, vykrádání aut, kalení na koleji se studentkama, přepadávání, hraní FIFY. A o lásce. Prostě o všem, co maj rádi mladý lidi, natočený v celkem snesitelný formě. Nutno říct, že spousta momentů mi přišla hrozně těžko uvěřitelnejch a možná někdy až za hranicí logičnosti, ale nemůžu říct, že bych se u toho celkově nebavil. Čtyři hvězdy jsou sice možná až moc, ale těžko budu někde hledat lepší slovenskej film.(30.12.2012)

 • LiVentura
  **

  Vcelku sympatické obsazení, ale dost onošené téma...(30.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace