poster

Love

 • Slovensko

  Lóve

Drama / Romantický / Thriller

Slovensko / Česko, 2011, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MontyBrogan
  **

  Po druhom zhliadnutí musím žiaľ svoje hodnotenie zmeniť o jednu * smerom dole. Áno, má to síce v porovnaní s Bratislavafilmom súvislý dej a príbeh, ale na druhej strane, čím viac sa to snažili myslieť vážne (Svarinská, Nemtuda, režisér, scénarista, whatever), o to viac trapné klišé z toho vzniklo, na čele s úvodným a záverečným monológom hlavnej postavy.(10.12.2011)

 • VenDulin85
  ****

  Nejsem cílová skupina Love.. přesto se mi to líbilo. Ale kuš, páčilo sa mi to! Ta dokonalá kombinace kriminality a čistého citu (ano, to slovní spojení čistý cit mi taky zní divně, ale jak jinak to nazvat..), všechno je uvěřitelné a v závěru dramatu jsem si málem hryzala nehty, jak to skončí. Proto uznávám Slovákům body za zpracování a přestože bych mohla vybírat hnidy, nebudu. Hlavní dvojice mi byla sympatická, při scéně v recepci jsem se bavila a představovala si, že takto vymetu s některými svými kunčofty (och kéž by!), zkrátka kus srdce jsem tu nechala, byť moje očekávání byly někde na prvním schůdku. Jen tak dál.(13.5.2014)

 • mat.ilda
  ***

  Keďže na slovenské filmy ťahám rovnaký meter, ako na české, namerala som až tri hviezdy... A důvody mám, jelikož Lóve má odpich, nápady, je zoufale dnešní, zároveň i společensky prospěšný, protože varující a k zahození nejsou ani svěží výkony všech, co se snímkem byť jen mihnou... A že se tak někomu líbí žít? Jo, lehkomyslný život není počítačová hra, funguje přesně obráceně - do dalšího levelu se dostaneš velmi snadno, zpátky na start mnohem hůř... a žádný život navíc, jen ten jeden... tvůj. Viděno během Challenge Tour 2015: 30 dní se světovou kinematografií(19.4.2015)

 • Tuax
  ****

  Dle mě je to skvěle natočeno pro určité divácké spektrum, v tomhle směru velmi dobré. Ale v širším měřítku to působí příliš úzkostlivě a běžného diváka to hlavně v první polovině příliš neosloví. Mnoho z filmu působí jakoby navíc, až zbytečně, protože autor nechtěl vybočovat z toho mikrosvěta, který stvořil. Přesto druhá polovina snese i hutnější parametry a líbila se mi. I když dané zvraty byly takové, že moc nepřekvapily, a působily moc účelově na efekt šokovat diváka. Dojem to rozhodně zanechá na věk režiséra a zemi, kde film vznikl to je velmi povedené a tak i přes takovou nezáživnou první část, která nosloví jen určité jedince hodnotím kladně uvěřitelnost postav, už ne tolik příběhu, ale přesto bavil jsem se a nakonec se mi to jakžtakž líbilo. Některé prvky ve filmu nepůsobily vůbec maloevropsky. Tudíž trochu zvednu své hodnocení. 8/10(22.6.2012)

 • FlyBoy
  **

  Žánrovka? Ale kdeže...vášnivý pokus asi áno, ale koncepčný tvar teda nie. Neorganizovaná kombinácia jednotlivých vyjadrovacích prostriedkov zaváňa prvoplánovosťou a herecky mi to - až na úsmevne vypečeného Gogála a garážového šmelinára Cinkotu - príde nezvládnuté. Vidno, ako veľmi sa Kroner snaží priblížiť k európskym štandardom, ale zatiaľ na to nemá, v prvom rade je nepôvodný a v niektorých momentoch mu škrípe aj základný pacing. Ak mu niekto niekedy napíše plnokrvný, resp. aspoň nedementný scenár a ako režisér sa skonsoliduje, nájde rovnováhu medzi tým, čo chce povedať a ako to podať, niečo zaujímavé by z toho nakoniec mohlo aj vyjsť. Avšak pochybujem...(2.1.2014)

 • - Prvý slovenský a český film, ktorý má svoju vlastnú aplikáciu na AppStore. (harryy)

 • - Za prvých osem týždňov premietania v slovenských kinách videlo film 107 000 divákov. To zo snímky robí rekordéra na domácej scéne. (toi-toi)

 • - Keď chlapci ukradnú K1-tku, pri príchode ku garážam neprší. No pri nasledovnej naháňačke s policajtmi v meste husto prší. (Johnny.ARN)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace