poster

NON-STOP

 • USA

  Non-Stop

 • Francie

  Non-Stop

 • Velká Británie

  Non-Stop

 • Slovensko

  Non-Stop

Mysteriózní / Akční / Thriller

USA / Francie / Velká Británie, 2014, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • flanker.27
  ***

  Non-Stop, já chci žít non-stop, a s tím, co přijde, mám chuť se rvát. Podobně jako hudba Michala Davida ani film Non-Stop není vrcholným dílem světového umění, děr je v něm jak v ementálu, ovšem může se opřít o charisma Liama Neesona. Je to on jako zamlada, i když jinak teď vypadá, stále má stisk buldočí, k tomu pár vrásek u očí - huh, co mám dneska s tím českým popem. No zkrátka mu to jde, jeho unaveného policajta, co se ale stále dokáže postavit za správnou věc a bojovat do posledního přetížení, mu jde bez problémů uvěřit, a tak navzdory přibývajícím logickým lapsům (ten plán by prostě neměl šanci vyjít ani náhodou), přepálenému digitálnímu přistání a Julianne Moore se mi to vlastně docela líbilo. P. S. Základ Non-Stop je podobný filmu Flightplan, který je ovšem o dva řády debilnější. A to říkám s vědomím, že Non-Stop má s logikou potíže.(28.2.2014)

 • choze
  ****

  Collet-Sera moc pěkně vizuálně a atmosféricky vytunil solidní, byť místy klišovitý, odbytý a za vlasy přitažený scénář, a i když Liam není za takového sympoše jako v 96 HODINÁCH, spolu s Julianne Moore a za podpory pár dalších zajímavých tváří (Mount, Stoll, Dockery) tuhle paranoidní štaci v oblacích spolehlivě táhnou. Nejen pokud máte slabost pro letecké thrillery nebo filmy odehrávající se v omezeném prostoru, jasná volba.(10.3.2014)

 • H34D
  ****

  Akce málo, ale to vůbec, vůbec nevadí. Hlavní devizou filmu je atmosféra, kdy v napjatém tichu charismatický Neeson skenuje spící pasažéry a zoufale hledá cokoli podezřelého. Film, ač se může zdát místy překombinovaný a ne zrovna dvakrát realistický, prochází až překvapivě překvapivým, ba snad až chytrým vývinem. Jedna léčka navazuje na druhou, mistrovský plán neznámého padoucha se naplňuje a náš hlavní hrdina ne a ne najít patřičnou oporu. Takhle nějak si představuju obstojný thriller kompletně se odehrávající na palubě letadla... 7/10(28.11.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Mám rád typovačky na téma "Kdo je únosce?". Ten s turbanem? Některý z černochů? Ten holohlavý? Druhý pilot? Ten s páskou přes oko, dřevěnou nohou, papouškem na rameni a kontem na Bahamách? Mne to tedy hodně bavilo a i když jsem přitom zakopl o nejeden logický nesmysl, tak je mi líto, že při případné druhé projekci nemá napětí nejmenší šanci, aby se dostavilo. Při premiéře jsem však byl naprosto spokojen.(28.8.2014)

 • Cervenak
  ****

  Solídna neesonovka. Pri týchto filmoch už pre skúsenejšieho diváka vyplýva napätie najmä z toho, že čaká, či to scenáristi neposerú. Nuž... aj tu sa to uberá klasickým vývojom: dobrý nápad, zaujímavý vývoj a potom už zrazu tvorcovia nevedia, ako to ukončiť a človek za tým vidí všelijaké alternatívne čachrovania s finále. Keď však človek trochu vypne podvedomú snahu hľadať každú logickú dieru, môže si to užiť až do úplného konca, adrenalínu to má na rozdávanie.(5.5.2014)

 • - Alternatívnym názvom snímky je označenie Flight Game. (MikaelSVK)

 • - Pri detailných záberoch na ruky Liama Neesona (písanie na mobile, opretie sa o sedadlo) bola použitá ruka dabléra. (Thaarm)

 • - Režie se měl původně zhostit Jeff Wadlow, který dal však přednost režii snímku Kick-Ass 2 (2013). (R´Hell)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace