poster

NON-STOP

 • USA

  Non-Stop

 • Francie

  Non-Stop

 • Slovensko

  Non-Stop

Mysteriózní / Akční / Thriller

USA / Francie / Velká Británie, 2014, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ****

  Koukám, že Liam Neeson se umí navézt do parádních příběhů. Po filmech 96 hodin a Neznámý završuje svojí osobitou thriller trilogii právě tímhle filmem. Já jenom doufám, že to pro něj nebude úplný konec s thrillerem, protože si myslím, že právě v těhlech filmech se on našel. A to vlastně vůbec nevadí, že tady hraje letitýho alkoholika, co se v první stresující situaci rozklepe jak ratlík. Každopádně nemůžu mluvit pořád jenom o něm. Obrovskou zásluhu na kvalitách tohoto filmu má i samotný režisér. Když bych tenhle thriller bral jako detektivku, tak bych řekl, že si myslím, že je vrah na palubě letadla každej, kdo do toho letadla sedl. Ty záběry na lidi, jejich pohledy a kolikrát i jednání je přesně to, co jsem potřeboval. Nebyl jsem si totiž jist vůbec ničeho. A i z toho důvodu jsem si tenhle dynamickej napínák naprosto perfektně užil.(29.6.2014)

 • 3DD!3
  ****

  Hitchcock s hranolkama. První půlka funguje výtečně, ale postupně začne nabývat lapsů a finále už jede v kolejích leteckých pecek let devadesátých jako byl Boeing 747 v ohrožení nebo Air Force One. Náběh je ale atmosférický, herci skvělí, Liam Neeson dál buduje auru svého husťákovství. Collet-Serra umí točit, ale nikdo mu nechce dát pořádný scénář, tak se zatím kamarádí s bouchačkama a Neesonem. Buďme rádi aspoň za to.(13.3.2014)

 • hellstruck
  ****

  Působivá klaustrofobická schíza. Jak paranoidní pocity při sledování filmu úplně nemusím, tady mi to sedlo jako prdel na hrnec a bavila jsem se. Výborná Julianne Moore, Lady Mary (teda, Michelle Dockery) a samozřejmě Liam Neeson, "netradičně" v roli utrápeného otce. Většina si tu stěžuje na konec, já jej naopak uvítala - konečně si moje nervy mohly trochu odpočinout.(9.1.2015)

 • Beckett51
  *****

  Až na závěrečnej creepy úsměv Liama Neesona, více než úžasnej thriller s napětím o síle elektrického vedení trolejbusu. Nervák roku.(31.8.2014)

 • Gilmour93
  ****

  Takové pozdvižení by na palubě nezpůsobil ani Pan Tau s bednou plnou hadů. Krom toho, že ten bílý Wesley Snipes s prsty tlustými jak liberecké párky nezvykle rychle píše na mobilu, tak neustálé máchá před cestujícími pistolí, šikanuje je obstrukcemi, vodí muže arabského vzevření do kokpitu a až příliš často vyslovuje slovo „bomba“. S tímto leteckým šerifem zkrátka nelze nepropadnout panice.. Neesonovi alkoholem nasáklí tvrďáci už sice vykazují jisté známky repetičnosti, ale proč volat Mayday či Svatodušní svátky, když divák o překot dumá, kdo má v tom komplotu namočené prsty (prsy) a chvílemi je to napínavější, než Připoutejte se, prosím! Jen škoda, že klišoidním závěrem zapnul Serra režim autopilota a vrátil se na dobře známé letiště..(22.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace