Ve jménu vlasti - Série 3 (2013) (série)

Velké zvíře v Teheránu (S03E11)

(epizoda)
  • USA Big Man in Tehran (více)

Brodymu se v Teheránu dostane vřelého přijetí a z ústředí CIA se jen těžko odhaduje, nakolik je jeho oddanost Íránu opravdová. Carrie má na místě podporu agentů Mosadu, kteří jsou ale nespokojeni s minimem informací, které jim nevypočitatelná agentka poskytuje. Lockhart by nejradši s Brodym skoncoval, protože představuje riziko – kdyby se skutečně vymkl kontrole, mohl by odhalit Javadiho dvojí hru. Vyjde Brodyho plán na zabití Akbarího? A jakou cenu bude Brody muset zaplatit? Lockhartovo potvrzení ve funkci se blíží a Saul stále neví, jestli největší operace jeho života skončí triumfem, nebo fiaskem. (Česká televize)

Necrotongue

Jestli byla předešlá epizoda ponejvíce akční, tato staví na hutné atmosféře a slušně vystavěném napětí. Práce pro CIA musí být podle toho, co jsem viděl, úžasná záležitost plná adrenalinu, ve chvíli, kdy se zdá, že všechno nejde podle plánu, dá agentura od svých lidí ruce pryč, v horším případě, se o ně dokonce "postará". Pravděpodobně to agenti najdou ve smlouvě pod zaměstnaneckými výhodami. ()