Carrie posílá s těžkým srdcem dcerku do USA a s Jonasem se uchyluje do úkrytu na venkov. Bývalá špionka se rozhodne vysadit léky na bipolární poruchu, aby našla ve spletité minulosti zašpiněné krví vodítko, kdo mohl chtít její smrt. Quinn chladnokrevně unáší Jonasova syna, aby Carrie vystopoval. Jakmile se Jonas o únosu dozví, nechává psychicky nevyrovnanou Carrie osamocenu. Bývalí kolegové, Quinn a Carrie, nakonec povstávají proti sobě. Mezitím zrada nahraje do karet tajné informace Rusům. Brzy se také odhaluje, proč Saul neodvolal kvůli úniku ožehavých informací Allison z úřadu. (Česká televize)

Necrotongue

Silně jsem uvažoval o tom, že epizodu ohodnotím čtyřmi hvězdičkami, když jsem se navíc dozvěděl o opětovném vysazení léků, znechuceně jsem přemýšlel i o třech, ale nakonec to bylo právě vysazení léků, které mě přimělo k plné palbě. Místo pobytu na dalším psychiatrickém oddělení to Claire Danes brutálně rozpálila a dopřála mi asi nejzábavnější moment seriálu (neprůstřelný Volkswagen spadl na druhou příčku). ()