poster

Ve jménu vlasti (TV seriál)

 • USA

  Homeland

 • Slovensko

  Homeland - Zradca

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2011, 48x55 min

Hudba:

Sean Callery

Hrají:

Claire Danes, Damian Lewis, Mandy Patinkin, Morena Baccarin, Rupert Friend, Jackson Pace, Morgan Saylor, Diego Klattenhoff, David Harewood, David Marciano, Navid Negahban, Suraj Sharma, Jamey Sheridan, Sarita Choudhury, Hrach Titizian, F. Murray Abraham, Tracy Letts, Amy Hargreaves, Zuleikha Robinson, Nazanin Boniadi, James Rebhorn, Timothée Chalamet, Chris Chalk, Tim Guinee, Shaun Toub, Taylor Kowalski, Marin Ireland, Valerie Cruz, Marc Menchaca, Talia Balsam, Sam Underwood, Allie McCulloch, Linda Purl, Mido Hamada, Jason Butler Harner, William Sadler, Gary Wilmes, Scott Bryce, Amir Arison, Clara Khoury, Martin Donovan, Emily Donahoe, Charles Borland, Brianna Lynn Brown, Marcia DeBonis, Larry Pine, Reggie Austin, Melissa Benoist, Daniel Newman, Jonah Lotan, Pedro Pascal, Daniella Pineda, Justin Wheelon, Matt Cornwell, Tamara Arias, Dane Northcutt, Loai Nofi, Martina García, Elizabeth Franz, Hisham Suliman, Josh Segarra, Rohan Chand, Autumn Dial, Annika Boras, Patrick G. Keenan, Karen Boles, Shelby Townsend, John Gabriel, Lee Raviv, Monte Bezell, Donnie Keshawarz, Art Malik, Jeanette Dilone, Jamil Khoury, William Abadie, Raza Jaffrey, Nimrat Kaur, Adam Godley, Mark Moses, Laila Robins, Ramsey Faragallah, Sammy Sheik, Afton Williamson, Bradley James, Sebastian La Cause, Sibongile Mlambo, Nick Boraine, Jaden Harmon, Anthony Reynolds, James Urbaniak, Abigale Corrigan, Stephen Caudill, Rainer Reiners, Lucie Pohl, Joanna Merlin, Miranda Otto, Adnan Maral, Marc Benjamin
 • sharky
  **

  40% horke zklamani asi jsem videl jiny serial, protoze tohle je neskutecne nudna zalezitost s extremne nesympatickou hlavni hrdinkou, ktere jsem od prvniho dilu pral smrt. hlavni hrdinka je psychicky nemocna krava, ktera se chova naprosto nelogicky, je hnusna i na tech par pratel, kteri ji zustali a clovek nechape, proc se s ni ty lidi jeste bavi. nejvetsim problem jsem ale mel s dejem, ten nastoupi az nekde u sedme epizody, do te doby je serial o nicem a ani potom to neni zadna slava, nebyt vynikajiciho britskeho herce damiana lewise a linie s jeho ženou je ten serial o nicem. Dokoukal jsem to jenom diky lasce k spionaznimu zandru a diky tomu, ze jsem veril, ze to ma nejaky megasuper hyper konec, kvuli kteremu davaji zdejsi uzivatele tak vysoke hodnoceni, to se ovsem nekona. PS: Nepiste prosim nic o originalnim scenari a reflexi ameriky, jedna se o remake izraelskeho serialu a dej nebyl prilis zasadne menen.(22.4.2012)

 • Botič
  *****

  "Někdy se musíš postarat sám o sebe. A o to, čemu věříš." (Showtime zřejmě vedle nejsympatičtějšího séri(ál)ového vraha přivedla na svět i nejsympatičtějšího teroristu.) Nemám slov! Tahle hra na kočku a na myš s každým dílem graduje a rotuje o 360 stupňů. Homeland je bezpochyby tím nejlepším, co přinesla tahle seriálová sezóna. Už jenom to mrazivé navazování vztahu mezi Seržantem Brodym a Agentkou Carrie, jimž bráni v kontaktu pouze televizní obrazovka, je dokonale vystavěné a nejeden nehet tuhle napínavě rozehranou hru zřejmě nepřežije. Postavy jsou nejednoznačné, ani černé ani bílé, psychologicky skvěle načrtnuté a to z Homeland dělá zatraceně dobrou hračku, která neskutečně příjemně lechtá mozkové závity. "Už jednou jsem něco přehlédla. Nemůžu, nesmím dovolit, aby se to stalo znovu...To bylo před deseti lety. Každý ten den něco přehlédl."(11.10.2011)

 • Rogue
  **

  Koberec jako základ terorismu. Pokud mě retardovanost od začátku vytáčela, pak poslední tři díly první sezóny vyloženě trpím... a ten závěr proboha (aby nedošlo k mýlce - umělé natahování mi nevadí zdaleka tolik, jako to, že ze mě někdo dělá debila). Damian Lewis je poleno a uvěřitelnost v existenci tak vyšinuté postavy jako je Carrie na tak vysokém postu se u mě neslučuje se sledovatelností. Největší seriálový hype 2011.(13.1.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Velkou inspirací pro seriál byla izraelská televizní drama série Zajatci války. (Aurum)

 • - Scény z Iráku se natáčely v izraelském Tel Avivu. (Brousitch)

 • - Ve druhé části první série se Brody (Damian Lewis) modlí k Alláhovi nahlas. Ve skutečnosti to však Muslimové nedělají. Když se modlí sami, recitování od srdce nebo v duchu stačí. (hellstruck)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace