Simonův vesmír

• Švédsko

I rymden finns inga känslor

Simple Simon

Komedie / Drama

Švédsko, 2010, 82 min

Andreas Öhman

Andreas Öhman

Josef Tuulse
  • DivX

Toto komediální drama mi moc nedalo, Bohužel jsem se ani nezasmál ani neukápl slzu. Švédský humor je asi jiný než na který jsem zvyklý. 40%(20.5.2012)

Musím pochválit tvůrce, nápad postiženého chlapce, sehnat pro svého milovaného bratra novou přítelkyni, je protkán celou řadou veselých, bláznivých a bizardních nápadů, jak celou akci provést. Výsledek rve srdce každého diváka, musí! Mladý Bill Skarsgard je výborný, hraje mu to na jedničku a hudba skvěle doplňuje celý perfektně sladěný orchestr pánů filmařů.(17.4.2012)

Nic náročného, lehký příjemně koukatelný film, který zaujme, ale nechá vás zase jít. Označení komedie je zavádějící. Jestli někomu přijde Aspergerův syndrom a život s ním vtipný, tak ať si to radši nechá pro sebe.(6.3.2012)

Taková romantická komedie o tom, že jedinej způsob jak řešit problémy ostatních je vyřešit si nejdřív ty svoje. A místy fakt vtipné. Beru Oko naslepo na milost :)(20.6.2012)

Na mě moc mentálně psychické. Komedie těžkého humoru u které jsem se moc nezasmál. Spíš jsem pocítil lítost.(4.8.2011)