Simonův vesmír

• Švédsko

I rymden finns inga känslor

Simple Simon

Komedie / Drama

Švédsko, 2010, 82 min

Andreas Öhman

Andreas Öhman

Josef Tuulse
  • DivX

Toto komediální drama mi moc nedalo, Bohužel jsem se ani nezasmál ani neukápl slzu. Švédský humor je asi jiný než na který jsem zvyklý. 40%(20.5.2012)

What would Hugh Grant do?(16.4.2012)

Taková romantická komedie o tom, že jedinej způsob jak řešit problémy ostatních je vyřešit si nejdřív ty svoje. A místy fakt vtipné. Beru Oko naslepo na milost :)(20.6.2012)

Romantický pop ve švédském podání. Inteligentní a pohledný. Snad jenom kdyby ten lehce nesympatický autista nebyl takový roztomilý plyšáček, co zvládne každou situaci a má skvělé organizační schopnosti. Jinak velice sympatické postavy, na které se dobře dívá. Jen kdyby každý popík vypadal takhle (zejména ten pitvorný český). 3½.(19.4.2012)

Nic náročného, lehký příjemně koukatelný film, který zaujme, ale nechá vás zase jít. Označení komedie je zavádějící. Jestli někomu přijde Aspergerův syndrom a život s ním vtipný, tak ať si to radši nechá pro sebe.(6.3.2012)