Vytrženo z kontextu

(amatérský film)
všechny plakáty
Krátkometrážní
Česko, 2005, 15 min

Mladá dívka přijela za přítelem do Prahy. K jejich setkání však nedošlo, protože se vždy těsně minuli. Ačkoliv jí její přítel neustále volá, tak ona telefon nebere, ačkoliv by zřejmě chtěla. (zdeny99)

korbitch22

Dobrá kamera a zdařilá režie, proboha ale co ten vylízanej scénář?Slečnu nejspíš nenapadlo, že příteli třeba není dobře a spí, 2x jí nevezme telefón a hodího bezďákoj do klobouku... :D jááásně, ukažte mi jedinýho člověka na světě co by to udělal přitom stačilo vše vystavět na ztrátě telefonu, navíc co to mělo být s tím "bezdomovcem"????Další věc...toulavý pes se psí známkou uff bože těch logickej chyb a blbostí tam na 15 minut bylo až moc.Navíc to nemělo žádný finiš a vlastně ani pointu, jako teda docela bída, ale prostě jen scénáristická.Jinak jak už jsem zmínil, na amatérský film skvělá kamera, hudba i režie, škoda ale že režije nelogického a s prominutím na hlavu padlého scénáře.30%. ()

krvavamera

Jednotlivé svižně působící scény nejsou tak "vytržené z kontextu", jak by se zpočátku mohlo zdát - naopak se postupně ukazuje, jak mistrně jsou propojeny! Fikaný film, výborná režie. ()

• Film byl oceněn za střih na festivalu Kryšpín 2006 a ve stejném roce získal druhé místo na Fresh filmu v Karlových Varech v amatérské kategorii. (zdeny99)