Mgr. Radovan Kaluža (studentský film)

Dokumentární

Česko, 2011, 60 min

Adam Sedlák

Radovan Kaluža - muž dvou tváří... Na jedné straně zodpovědný šéf Banánu, a extrovert a požitkář, který se baví a je mu jedno, co na to ostatní na straně druhé... Tak nějak ho vystihuje studentský dokument Adama Sedláka. Je sice ohromná škoda, že technická stránka občas pozlobí a v druhé polovině se vytratila jakákoliv koncepce a Radovan se možná až moc uvolnil (etuda s análním vajíčkem je nesnesitelně dlouhá), na druhou stranu je ale celá tahle taškařice tak strašně vtipná, že je to vlastně jedno... Netušil jsem, co od filmu čekat (na Kalužu jsem do té doby nenarazil) a bavil jsem se více než slušně. Být to celou dobu, jako v první polovině, je to na plný počet.(4.3.2011)

Krásná komediální pohádka o prosťáčkovi. Brm brrrrm, koukej, upatlané vajíčko, chichichi.(5.3.2011)

Život online. Život dnes. Autentická etuda, jejíž mimoděčná mnohovrstevnatost - zdá se - překvapuje i samotné její tvůrce.(5.3.2011)

Jakube dík..(16.6.2011)

• jhsoft

Tvl co to bylo? Narcista, kterej se chlubí jak opíchá každou..., já ho snad začnu litovat:)(5.7.2014)