poster

Bitva o Los Angeles

 • USA

  Battle of Los Angeles

Sci-Fi

USA, 2011, 91 min

Režie:

Mark Atkins

Scénář:

Mark Atkins

Kamera:

Mark Atkins
 • Beckett51
  odpad!

  Nevím, co svou tvorbou chce Asylum dokázat. Kdyby to byla parodie (v mnoha scénách mi to teda tak přišlo), to bych eště jakš takš bral, ale jako film, který se tváří vážně a ještě k tomu se snaží překonat výbornou Světovou Invazi /nebo mimochodem taky Bitvu o Los Angeles. Tohle už je vážně vrchol. 0,5%(30.9.2011)

 • Rakosnicek77
  odpad!

  Toto megahovno, je urážka slova kinematografie! Seřadit do řady a postřílet!(18.11.2014)

 • Aluska88
  *

  Tak toto dílo Asylum naprosto "zabilo." Na tuto verzi Bitvy o Los Angeles jsem se docela i těšila. A to nejspíš hlavně díky excelentnímu plakátu. Jakmile se vám dostane tvorba tohoto studia před zraky, spatříte v jejich tvorbě možná nějakou škodolibou radost a výsměch, stejně jako zvrácený obdiv tomu, co za neuvěřitelné kousky dokáží jeho kreativní pracovníci vytvářet:) Ale Bitva o L.A. byla skutečně velmi velká bída a nepodařené na tomto filmu bylo snad vše. Možná to na mě bylo příliš akční, jen se stále střílelo, takže postupem času už to přestávalo být i jakkoli inovativní, a stejně to děj nikam neposunulo. Vetřelec v podobě pilota, který přiletěl někdy z roku 1942, hlavní hrdinka, která si zřejmě hrála na "Nevěstu krví zbrocenou", hrouda laciných triků, špatných či nelogických scén a podobně "kvalitních" dialogů. Tuto bitvu Asylum nevyhrálo. "Vypadají jako světlušky." - "Cože?" - "Vždyť víš, ty v bažinách, co samy svítí," "Musíš se uklidnit a vnímat tu loď." :)(1.10.2011)

 • lennyd
  odpad!

  Poklidný den v Los Angeles je narušen příletem obří kosmické lodi, která začne ničit vše okolo. Armáda je bezmocná, a jen sleduje, jak jsou její stroje ničeny stovkami malých létajících stíhaček. Nakonec se zdá, že ale Los Angeles nebylo vybráno náhodou, a že zde obří UFO má svůj cíl - před šedesáti lety zde bylo sestřeleno malé UFO, a mimozemšťané jej chtějí zpět... Uff, zpočátku jsem si myslel (a doufal), že to nebude tak hrozné, jak zde všichni píšou - jenže bylo. A hodnocení odpad je jen slabý odvar toho, čím si musí divák při sledování tohoto filmu projít. Přes otřesné herecké výkony a snad ještě horší vizuální efekty (fakt se při vzniku tohoto filmu psal rok 2011?), mně ale spousta scén pobavila - i když to asi nebylo záměrem filmařů. Například hned ze začátku, kdy je napadena vojenská základna (= pár polorozpadlých garáží hlídaných asi pěti vojáky), a když kapitán řve "Regroup, regroup" na své dva vojáky jsem málem smíchy padl na zem. O chvilku později opět vtipná scéna - filmaři si na chvilku vypůjčili bévépéčko, natočili s ním asi 10 vteřin záběrů, a ty pak použili na pětiminutovou scénu pronásledování ufem kolem dokola. Mno nic, dál se rozepisovat nebudu, tento film byl mnohem horší než většina z ostatní Asylácké produkce, možná tím nejhorším vůbec...(1.3.2014)

 • Campbell
  *

  Tak jak jsem nedávno Atkinse obhajoval tak ted ho musím trochu zchladit. On dokáže udělat pár zábavných béček, ale taky dokáže udělat pár sraček. Jako třeba tohle, nejenom že to nudí a je to blbý ale je tu prostě až moc vidět jak narychlo to je spíchlý. Ne že by originál byl o moc lepší ale tohle vypadá daleko hůř. Navíc chování postav je fakt na facku.(26.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace