Bitva o Los Angeles

Sci-Fi

USA, 2011, 91 min

David Michael Latt
  • Kangax

Reku, pozriem si po čase aj nejaký novší sci-fi a nie horor. To som si zase dal... Nemám slov, vydržal som asi 60 minút (čo je fakt dosť) a musel som sa ísť vyzvracať... Neuveriteľná hovadina, fakt niečo neskutočné ako sa tvorcom podarilo naplieskať všetky klišé, stupidity a všetky politické korektnosti čo mi už lezú krkom do jediného filmu. A nie... ja som sa nepomýlil, viem že je ešte jedna Bitva o Los Angeles a je to podobná kravina.... Aj tam len všetci strieľali, nikto nevedel po kom a nakoniec vyhrali tuším sympatický černoši s mexičanmi. Vivat multikulti! :)(24.12.2011)

• slatkac

Bejkovina největšího kalibru, 1* za tu rajcovní černovlásku.(25.8.2011)

• topr harley

Strašná napodobenina velmi známého filmu, který nemusím ani zmiňovat. Sice mám filmy od Asylumu zvrhle rád ale měli by raději zůstat u digitálních příšer, to má alespoň styl.(21.3.2012)

• mosnak

Tak tohle jsem viděl úplně náhodou,protože jsem hledal jinou Bitvu o Los Angeles :-( Málem jsem dostal infarkt :-)))(31.3.2011)

• MaybeLater

Epic fail!!! něco tak zleho sem dlouho neviděl davam odpad ,protože sem film ani nevydržel celý! otřes...proč musí vycházet takové filmy?? naprostá zbytečnost...(25.5.2011)