poster

Bitva o Los Angeles

 • USA

  Battle of Los Angeles

Sci-Fi

USA, 2011, 91 min

Režie:

Mark Atkins

Scénář:

Mark Atkins

Kamera:

Mark Atkins
 • Dubro
  odpad!

  Babrák Mark Atkins to natočil tak zúfalo, že náhodnému divákovi pri preklikávaní tejto skládky padne sánka a zdvihne sa mu žalúdok. Slabšie povahy môžu dokonca ovracať svoju priateľku, homosexuál priateľa a samotári isto ovracajú svojich domácich miláčikov v podobe vypĺznutého hafana či prekŕmenej mačky. Taký odpad, že sa ani nedá triediť.(20.4.2011)

 • topr harley
  odpad!

  Strašná napodobenina velmi známého filmu, který nemusím ani zmiňovat. Sice mám filmy od Asylumu zvrhle rád ale měli by raději zůstat u digitálních příšer, to má alespoň styl.(21.3.2012)

 • MaybeLater
  odpad!

  Epic fail!!! něco tak zleho sem dlouho neviděl davam odpad ,protože sem film ani nevydržel celý! otřes...proč musí vycházet takové filmy?? naprostá zbytečnost...(25.5.2011)

 • Lateef
  odpad!

  Po megashitu Megapiranha vyrukovalo studio (pardon jedna nízká chatrč s jedním psacím strojem, co ani nezazvoní, když se blíží konec řádku) Asylum s napodobeninou Světové invaze. Ty vole. Ty krávo. Ty Asylume. To je zase hromada zhovadilostí, příšerností a ještě příšernějších příšerností. Máme tu stíhačky, co startují z polní cesty, vojenskou základnu, co vypadá třikrát hůř než zřícenina Trosky, ženského Deadpoola a samozřejmě ty nejlevnější vizuální efekty, co kdy byly k dostání. Když si koupíte k jídlu tuňáka v konzervě, jedno rajče a žitný chleba, máte dobrou večeři. Asylum za stejné peníze natočilo tohle. Nic z toho, co zde uvidíte, nevymyslel normální člověk. Pane Atkinsi, mohl byste mi říct, co máte dnes k večeři??(15.5.2011)

 • Beckett51
  odpad!

  Nevím, co svou tvorbou chce Asylum dokázat. Kdyby to byla parodie (v mnoha scénách mi to teda tak přišlo), to bych eště jakš takš bral, ale jako film, který se tváří vážně a ještě k tomu se snaží překonat výbornou Světovou Invazi /nebo mimochodem taky Bitvu o Los Angeles. Tohle už je vážně vrchol. 0,5%(30.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace