poster

Bitva o Los Angeles

 • USA

  Battle of Los Angeles

Sci-Fi

USA, 2011, 91 min

Režie:

Mark Atkins

Scénář:

Mark Atkins

Kamera:

Mark Atkins

Producenti:

David Michael Latt
(další profese)
 • Kangax
  odpad!

  Reku, pozriem si po čase aj nejaký novší sci-fi a nie horor. To som si zase dal... Nemám slov, vydržal som asi 60 minút (čo je fakt dosť) a musel som sa ísť vyzvracať... Neuveriteľná hovadina, fakt niečo neskutočné ako sa tvorcom podarilo naplieskať všetky klišé, stupidity a všetky politické korektnosti čo mi už lezú krkom do jediného filmu. A nie... ja som sa nepomýlil, viem že je ešte jedna Bitva o Los Angeles a je to podobná kravina.... Aj tam len všetci strieľali, nikto nevedel po kom a nakoniec vyhrali tuším sympatický černoši s mexičanmi. Vivat multikulti! :)(24.12.2011)

 • slatkac
  *

  Bejkovina největšího kalibru, 1* za tu rajcovní černovlásku.(25.8.2011)

 • topr harley
  odpad!

  Strašná napodobenina velmi známého filmu, který nemusím ani zmiňovat. Sice mám filmy od Asylumu zvrhle rád ale měli by raději zůstat u digitálních příšer, to má alespoň styl.(21.3.2012)

 • mosnak
  odpad!

  Tak tohle jsem viděl úplně náhodou,protože jsem hledal jinou Bitvu o Los Angeles :-( Málem jsem dostal infarkt :-)))(31.3.2011)

 • MaybeLater
  odpad!

  Epic fail!!! něco tak zleho sem dlouho neviděl davam odpad ,protože sem film ani nevydržel celý! otřes...proč musí vycházet takové filmy?? naprostá zbytečnost...(25.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace