• McClane
  **

  Hodnocení pilotu: Bolestivě nudná papundeklová žánrovka. Revenge je o parník lepší. 40%.(15.1.2012)

 • Chickenka
  ***

  Vypadá to zajímavě, tak doufám, že z toho tvůri neudělají klišé. Jinak zatím dobře rozehraný děj. Jsem zvědavá na Sarah Michelle Gellar, jestli nám ukáže, jestli v ní dřímá herecký talent a nejedná se jen o Buffy.(22.9.2011)

 • sulimo
  odpad!

  Docela kýč a k tomu s efekty tak třicet let starými. Gellar nesnášim, ale za to zbožňuju NY a víc než NY Gruffudda, ano, je to totálně debilní komentář a kdyby tam nebyl Gruffudd, pravděpodobně bych hodně šetřila s hvězdama, ale on tam hraje, takže mimořádně neobjektivní 3 hvězdy. 14.10.11 změna v odpad, takovou debilitu nezachrání ani charismatickej Gruffudd.(10.10.2011)

 • iHyik
  ***

  Nenudil jsem se, takhle vám to řeknu. V podstatě jsem měl sice pocit, že už jsem podobný námět snad viděl už stokrát, na druhou stranu na Ringer bylo stále něco zajímavého, co mě dokázalo částečně vtáhnout do děje. Uvidíme, jak dopadnou další epizody, plánuji se dívat dál.(17.9.2011)

 • nick003

  Hodnocení po dvou dílech: Slabota. Ať už se jedná o troubu poldu, "hrátky" s mrtvolou nebo v neposlední řadě nesympatická hlavní hrdinka. Dcera to nezachrání.(22.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace