Já nemám slov. Prostě se podívejte a pochopíte, proč mě to tak uchvátilo. Ale ta druhá série mě mrzí. Ale co naděláme, když to tvůrci neschválili, že? Snad v budoucnu se někdy dozvíme, jak Bridget se Shiob nakonec naložila, ale ta šance je tak malá...(21.8.2012)

Po prvních dvou dílech nemůžu jinak a musím dát plný počet hvězd. Zatím sem nenarazil na jediné hluché místo v seriálu a vše se začíná pěkně zamotávat. Jsem zvědav, jak seriál bude pokračovat dál a doufám, že neskončí jako většina podobných jen u 1.serie. Po 4 dílu si seriál dávám i do oblííbených, protože styl, jakým se seriál ubírá dál je naprosto neuvěřitelný. Děj se zamotává každým dílem, až je atmosféra tak těsná, jako oprátka kolem krku. Hodně povedený seriál. Po dalších dílech je až neuvěřitelné, jak seriál graduje. U některých dílů jsem měl co dělat, abych se udržel v klidu. Sarah Michelle Gellar umí zahrát jak dámu tak potvoru, či drogově závislou dívku. Skutečný talent. Věřil jsem jí vše co v seriálu řekla nebo udělala. A navíc všechny ty šaty co za 1 serii oblékla ? Bože...pastva pro oči. Je veliká škoda, že se nedočkáme 2 serie, protože pro mě se nepovedlo vyřešit úplně vše. Dopadlo to přesně tak jak jsem nechtěl, ale alespoň to neni klasický závěr seriálu. I taková byla možnost že to dopadne. Ale jsem opravdu naštvaný, že nám neodklepli 2 serii. Tenhle seriál měl velkou budoucnost.(1.10.2011)

Velmi zajímavě rozehraný děj v pilotním díle. Ač jsem se bála, že bude všechno stát a padat s hereckým výkonem Sarah Michelle Gellar, nezdá se, že tomu tak bude. Už první díl mě dokázal do děje vtáhnout, i díky zajímavé atmosféře a všudypřítomnému napětí. / Druhý díl má několik výborných okamžiků, ale zároveň až příliš mnoho hluchých míst. Navíc mě velmi iritují písničky. / Třetí díl se nese v příjemném duchu, sem tam napětí, sem tam romantika (obsazení Ioana Gruffudda do hlavní mužské role bylo opravdu dobrým tahem), ale ta klišé a neoriginalita jsou přece jen příliš do očí bijící, takže za 3*.(16.9.2011)

• McClane

Hodnocení pilotu: Bolestivě nudná papundeklová žánrovka. Revenge je o parník lepší. 40%.(15.1.2012)

Pilot: Musím říct, že se mi zatím seriál opravdu líbí. Líbí se mi typ zpracování a samozřejmě Sarah Michelle Gellar, která předvedla vynikající herecký výkon. Méně nadšený jsem byl z efektů zeleného plátna a hudby. Doufám však, že se to bude jen zlepšovat.(16.9.2011)

• - Seriál se objevil v kampani 'the E! Save One Show' bojující proti zrušení seriálů v USA  na třetím místě. (Patw)

• - Kristoffer Polaha byl nadšený, že bude konečně moci pracovat se Sarah Michelle Gellar, která ztvárnila hlavní roli v seriálu Buffy, přemožitelka upírů (od r. 1997), kde absolvoval casting na jednu z rolí. (Ajka1)

• - Jména postav Sarah Michelle Gellar, Bridget a Siobhan, jsou obě irského původu a obě jsou variantami jména Joan, které v překladu znamená "Bůh je dobrý". (Fevas)