Skvělí seriál. Každým dílem lepší a lepší. Má to spoustu obratů - divák se rozhodně nenudí. Velká škoda (za kterou si CW TV může sama), že seriál zrušili.(9.3.2013)

• McClane

Hodnocení pilotu: Bolestivě nudná papundeklová žánrovka. Revenge je o parník lepší. 40%.(15.1.2012)

Po prvních dvou dílech nemůžu jinak a musím dát plný počet hvězd. Zatím sem nenarazil na jediné hluché místo v seriálu a vše se začíná pěkně zamotávat. Jsem zvědav, jak seriál bude pokračovat dál a doufám, že neskončí jako většina podobných jen u 1.serie. Po 4 dílu si seriál dávám i do oblííbených, protože styl, jakým se seriál ubírá dál je naprosto neuvěřitelný. Děj se zamotává každým dílem, až je atmosféra tak těsná, jako oprátka kolem krku. Hodně povedený seriál. Po dalších dílech je až neuvěřitelné, jak seriál graduje. U některých dílů jsem měl co dělat, abych se udržel v klidu. Sarah Michelle Gellar umí zahrát jak dámu tak potvoru, či drogově závislou dívku. Skutečný talent. Věřil jsem jí vše co v seriálu řekla nebo udělala. A navíc všechny ty šaty co za 1 serii oblékla ? Bože...pastva pro oči. Je veliká škoda, že se nedočkáme 2 serie, protože pro mě se nepovedlo vyřešit úplně vše. Dopadlo to přesně tak jak jsem nechtěl, ale alespoň to neni klasický závěr seriálu. I taková byla možnost že to dopadne. Ale jsem opravdu naštvaný, že nám neodklepli 2 serii. Tenhle seriál měl velkou budoucnost.(1.10.2011)

S1. Nie som vylozene fanusik Gellar a ani samotny dej nie je nijak brilantny, ale celkom ma to bavilo. Keby niekedy predsa len obnovili, asi si pozriem.(7.11.2011)

Seriál mě hodně potěšil, jak zajímavým dějem, tak postavami. Konec byl výborný, jen je škoda, že Ringer nebude obnoven.(5.10.2012)

• - Kristoffer Polaha byl nadšený, že bude konečně moci pracovat se Sarah Michelle Gellar, která ztvárnila hlavní roli v seriálu Buffy, přemožitelka upírů (od r. 1997), kde absolvoval casting na jednu z rolí. (Ajka1)

• - Seriál se objevil v kampani 'the E! Save One Show' bojující proti zrušení seriálů v USA  na třetím místě. (Patw)

• - Seriál byl nejdříve určen pro stanici CBS. Ta jej však později kvůli nedostatku prostoru v programu a jeho pojetí odmítla. Práva k seriálu tak zakoupila stanice CW. (Vojt@P)