Update proveden po shlédnutí celé první série (19. dubna 2012). Na počátku mi některé jednání postav připadalo absurdní a absolutně nelogické, což jsem přičítala tomu, že nemáme veškeré informace a tedy ani nevíme, proč zrovna takto jednají. Doufala jsem, že, až se dokončí první série a bude složena celá skládačka, ukáže se, že jejich jednání bylo naprosto logické a jiné být ani nemohlo. Avšak po skončení celé série, je mi jasné, ža na dokončení skládačky si ještě musíme minimálně jednu sérii počkat...(a doufat, že nějaká bude). Po pilotním díle jsem byla docela zvědavá, jak bude děj pokračovat, po dalších pak, zda se děj bude ubírat, kam předpokládám. Docela ano, jen párkrát jsem byla překvapena, přičemž většina z těch překvapení pak skončila někde v rozvětveném ději ve ztracenu nebo “nárazem do zdi”... Scénář opravdu nic moc, námět nepůvodní (jak zde již bylo napsáno), vždy mám pocit, že jsem, co se tam odehrává, již min. jednou viděla. Přesto jsem se již na začátku rozhodla dát seriálu šanci, a obavy, že, bude-li mít přes 20dílů, jej nevydržím sledovat, se nenaplnily. Ani času stráveného při něm nelituju, jedná se o mírně nadprůměrný seriál. Pokud ho zhodnotím z čistě ženského hlediska, tak jsou tam pěkný lidi, pěkný interiéry i exteriéry a několikrát měla SMG opravdu nádherné šaty. Hvězdičky, které byly uděleny po zhlédnutí prvních deseti dílů, jsem nakonec seriálu ponechala i po skončení série. Zač? Určitě za Ioana , který je jako finančník ..., naprosto okouzlující (sluší mu to tam tak, že by ho člověk chtěl i domů ;-))) a i herecky je světlým bodem seriálu. Dávám jemu samotnému hvězdičku a půl a otevřeně přiznávám, že jsem seriál rozsledovala i dosledovala kvůli němu. Ty zbylé 2.5 jsou za to, že se tam furt něco děje (byť to občas bylo značně otřepané a s příliš mnoha zvraty, které občas vedly k nelogičnostem) a v neposlední řadě za to, že jsem se pokaždé těšila na nový díl a nyní i na novou řadu... (což sice považuji za osobní úpadek vkusu, jak tady již kdosi jiný píše, ale co už nadělám).(10.11.2011)

Zatial za tri aj ked ma v posledne dobe nakrocene na viac. Uvidime v druhej polovici.(21.12.2011)

• phoebess

Ty nové seriály s dvojčaty, kde se jedna vydává za druhou, mě nějak míjí...(16.12.2011)

--- PRVNÍ SÉRIE --- K Ringeru jsem se dostal tak nějak nenápadně. Tento seriálový žánr nijak zvlášť nevyhledávám a musím i uznat, že na první pohled Ringer vypadá jak laciná a nudná telenovela. Ona to tak trochu vlastně telenovela je, ale rozhodně ne laciná a už vůbec ne nudná. Ringer je ukázkovým příkladem perfektního seriálového dramatu, kde o zvraty není nouze. A že ty zvraty a odhalení jsou opravdu lahůdkové. Já už jsem, co se týče sledování seriálové tvorby, tak trochu veterán a přesto mě dokázal Ringer uchvátit a mnohokrát překvapit nečekaným dějovým twistem. Ringer rozhodně není seriál hloupý, na což bohužel v USA doplácí a sledovanost je vcelku nízká. Upřímně budu doufat pro obnovení, ale velké naděje si nedělám. Hodnocení série: 5/5(22.9.2011)

Po prvních dvou dílech jsem ze seriálu celkem nadšená :) uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál, šance odebrat nebo přidat hvězdičky je otevřená..(26.6.2012)