Maskovaný vrah je polomrtvý odvezen lidmi ze své organizace do tajné nemocnice, kde mu je implantován obličej a zotavuje se ze svých zranění. Poté může pokračovat ve svém řádění a pomstít se těm, kteří ho málem připravili o život... Chromeskull, zabiják s chromovou maskou, je odvezen svou organizací do tajné nemocnice, kde mu je implantován obličej a zotavuje se ze svých zranění. Jeho poskok Preston zatím chytí slečnu, která mu zranění způsobila, a zabije ji. Se zavražděnou dívkou byl i mladík jménem Tommy, kterého chce organizace také zabít.
Po třech měsících se Chromeskull opět postaví na nohy a jeho podřízení pro něj mají novou zábavu. Je to mladá dívka jménem Jessica, která je na očním spolu se svou matkou. Má před operací očí a špatně vidí. Chromeskull si pro ni přijde a při tom zabije i její kamarádku. Na místo činu přijedou policisté, kteří vyšetřují oba případy zavražděných dívek. Tommy se mezitím dostane ke své přítelkyni, kam přijde i Chromeskull a jeho přítelkyni zabije. Tommy si mezi tím odskočí ven, tam ho chytnou policisté a odvezou ho na policejní stanici, kde ho vyslechnou. Mezitím si Preston vyrábí nástroje na mučení a vyhrožuje Jessice...
Jessice se podaří vysvobodit a zavolá své matce. Stále však je v uzavřené továrně, odkud se dostat nemůže. Matka zburcuje policii. Mezitím pomocník Chromeskulla Preston zabije policistku, která se vydala pátrat poblíž jejich úkrytu. Preston se pak vydá na policejní stanici a chytí Tommyho.
Policie pošle další kolegy k místu, kde se ztratila pátrající policistka. Mezitím Preston dovleče Tomyho do skrýše. Chromeskull Prestonovi sdělí, že už ho v rámci organizace nepotřebuje. To se Prestonovi nelíbí...
Tommymu a Jessice se podaří vysvobodit. Tommy jí řekne, že Chromeskull zabíjí holky a natáčí si to. Pak zavolá na policii a ta se ho snaží vystopovat podle mobilu. Mezitím se Preston oholí dohola, protože chce být jako Chromeskull, a také si nechá vytetovat lebku na břicho. Dva policisté zatím dorazí ke skrýši, kde objeví auto kolegyně. Zavolají posily a rozhodnou se pátrat dál... (TV Prima)

Frajer42

Tento díl navazuje přesně tam, kde předchozí skončil. Asi není překvapením, že se postavy chovají jako srovnatelní idioti s předchozími. Rozdíl je však v tom, že tentokrát se nám do příběhu vloží policisté. SPOILER Vraždí nám zde také dva lidé, ten z minule a ten, který má toho z minule za vzor. KONEC SPOILERU. Nejedná se znovu o žádný zázrak. Říz sem, říz tam. Sem tam rozpůlená hlava, sem tam uřízlá hlava. Znovu dávám 2*, i když je tento díl horší. ()

ARI50

Pecka a užasna podívaná dvojka prostě výtečně to se mi líbí když spoji pokračování z jedničkou, užasne masakry no proste nemělo to chybu náš vrah vstal zmrtvýchvstání a nakonec ještě měl konkurenci tohle se povedlo a ke všemu vypadá to že se dočkáme možná 3. Masakry se povedly herci výborní a cela atmosféra filmu povedena.A dobře je že nás zavedli v ději tak hluboko. ()

Kudly4

Včera jsem si osvěžil první díl a to jsem neměl ještě v plánu, že si pustím dvojku. Jedničce jsem strhnul hvězdu a zaslouženě jí dostane Laid to Rest 2, jelikož je ve všech ohledech lepší. Docela mě překvapily známé obličeje (Brian Austin Green - BH 90210 a Owain Yeoman - Mentalista). Dalším plusem je, že to začíná tam, kde jednička končila, takže super a celkem tu byla i hezčí čičina. No a to hlavní Gore, to je zde brutálnější a kvalitnější. Celkově look dvojky vypadá kvalitněji. Zasloužená čtyrečka a definitivně se těším na trojku ! Edit - RIP Roberte :( ()

helljahve

Lacná kamera, hrozné herecké výkony, tupé dialógy, o hudbe sa tu hovoriť nedá, postavy sa správajú ako tupci (hlavne policajti), slizký Brian Austin Green ( slizký bol už v Beverly 90210) ..., no vyzeralo to na odpad. Ale. To GORE!!! Kua, to ma odrovnalo. Nádhera. Všetko čo som napísal v 1. vete odpustené. ()

kingik

Druhé pokračování se hlásí k žánru torture porn a začíná přesně tam, kde skončila jednička. Tajemného zabijáka jsme tehdy opustili ve chvíli, kdy mu žíravinové lepidlo rozleptalo obličej. Přežil to a je nyní v péči lékařů své zvrhlé organizace sídlící v továrně, kterou vede šéf, jehož identita není známa. Narazíme tady také na psychopatického čističe, který nerad nechává rozdělanou práci. Dvě postavy z jedničky útok maniaka přežily, prostitutka a mladík (Bobby Sue Luther nahradila jiná herečka, ale Thomas Dekker zůstal), prvně jmenovaná to schytá poměrně brzy, druhý jmenovaný vydrží déle. Ústřední hrdinkou se stane mladá blondýnka Jessica, které hrozí oslepnutí. Proto se bude muset podrobit náročné operaci očí, což si dokumentuje na kameru nebo mobil. Posléze je unesena čističem, který pokračuje v započatých vraždách tajemného muže s chromovou maskou lebky na obličeji. Přibližně půl hodinu před koncem však zjistíme, že maniak s maskou už má dost vylehávání na nemocničním lůžku, vrátí se k vraždění, navíc nesnáší konkurenci. Pokračování nese v sobě jisté prvky originality a brutálního gore. V roli policistky se dokonce mihne pornohvězda Angelina Armani a roli maniakálního čističe si střihl spoluproducent snímku Brian Austin Green, který jen zdvojnásobil moje antipatie k němu. V žádném pořádném brakovém hororu nesmí chybět vřískající blondýnka v podprsence a ani dokonalé vyhlazení policejního sboru. Potud tedy hodně dobré. Při bližším zkoumání mně však nebylo tak úplně jasné, jaké plány má organizace s unesenou dívkou a proč zůstává jako jediná naživu, když vedle ní všichni jdou rychle do kytek, rovněž jsem příliš nepochopil, jakou úlohu mají ve vyšetřování případu nasazení agenti a nespokojený jsem byl se závěrem filmu nechávající si zbytečně otevřená vrátka do dalšího pokračování. Rozhodně jsem se však nenudil. Možná to však chtělo přehledněji pospojovat. Robert Hall se úspěchem jedničky nechal asi trochu unést. Jenže když si uvědomím, že nedívatelné bulharské filmy o ničem, jsou tady v červených číslech, tak proč nehodnotit vysoko. 70% ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (Terva)
  • Když je Jessica (Mimi Michaels) unesena, zůstane její telefon v bytě, ale později, když je uvězněná, vyndá z kapsy telefon, který má však mít policie. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v americkém Los Angeles ve státě Kalifornie. (Terva)