poster

Zimní příběh

 • USA

  Winter's Tale

 • slovenský

  Zimný príbeh

Fantasy / Drama / Mysteriózní / Romantický

USA, 2014, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MikO_NR_1909
  **

  Navoňaná zdochlina. Veľmi stručná charakterizácia postáv (postačujúca pre prerozprávanú fantasy-pohádku od starých rodičov ale nie pre plnohodnotné dielo), slabý scenár (veľmi heslovitý a skratkovitý), nie zrovna najvydarenejšie rozprávkové prostredie (chýba tvorcovský dotyk poctivej štylizácie), triviálny príbeh (ktorý je na svoj zjednodušený rozprávkový obsah zbytočne prekomplikovaný a neprehľadný). Už nemám skrátka desať rokov, aby mi takýto nával klišé neprekážal. Knihu som nečítal, tá by mohla byť dvakrát lepšia... Ale nie je to žiadna hrôza (filmové spracovanie), pre nenáročné publikum nadpriemerná slasť :).P.S.: Russell Crowe je tu otrasný.(6.6.2014)

 • LiVentura
  **

  Kycovite a slabé, leč něco si v tom každý najde, jak jde hlavne o lásku..(4.10.2014)

 • M.a.t.t.
  **

  Pekne natočená fantasy melodráma s vcelku zásadným nedostatkom. Príbehovo vôbec nedáva zmysel a iba kazí renomé hercom ako Rusell Crowe, alebo Will Smith, ktorý je tu naštastie len krátko. Jediným výrazným pozitívom je iba objav menom Jessica Brown Findlay. Akiva Goldsman sa svojim réžijným debutom príliš nevyznamenal a kvôli Farellovi, ktorý je magnetom na finančné prepadáky, to mrzí dvojnásobne. Odhliadnuc od toho, že ide o prepadák plne zaslúžený.(27.5.2014)

 • MartinezZ
  *

  Tak tohle od Odpadu! zachraňuje skutečně jen těch pár efektů a tři čtyři herecké ksichty, jinak je to totiž neuvěřitelná hovadina, na níž padlo minimálně, a teď si sedněte na zadek, $60 milionů. Za co? na DVD/BR krabičce, jak bývají vypané nejhalasnější skvostné výkřiky recenzentů, by mělo stát: "Gangs of New York meets Stardust - WTF?". Nuda, nezáživnost, nesmysl, blbost a hovadina v jednom předraženém projektu, který v kinech ve světě nezískal ani polovinu vložených peněz. Nádherná ukázka propadáku. Těžko říct, jestli to je taková pitomost i v knižní předloze, nebo to jen zmrvili autoři filmu. ~ 0,5*(15.6.2014)

 • xxmartinxx
  *

  LOL? Celý film jsem jen marně přemýšlel, ve kterém momentu tenhle velkohubý kýč přestal dávat smysl, ale pravda je, že on ho vlastně nikdy dávat nezačal. Tenhle pokus o novou Fontánu dopadl ještě hůř než Aronofského křečovitá snaha o umění, protože Goldsman, doposud jen špatný scenárista, nyní i špatný režisér, postrádá i tu základní soudnost a nakydal toho na sebe tolik, že z toho jde hlava kolem. Nejspíš ideální film na opileckou párky a pokřikování na plátno "to si ze mě děláš...". 25 % a 1 a 1/2(12.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace