Komentáře uživatelů k filmu (3)

  • raroh
    *****

    Film vznikal v sovětsko-československé koprodukci, v roli Blanche vidíme Jitku Zelenohorskou (Luděk Munzar zde ovšem nehraje, dabuje N. Burlajeva, stejně tak Marie Vášová, Josef Větrovec, Jiří Holý dabují další hlavní představitele v české verzi). Existují dvě zvukové verze - ruská (vzhledem k množství ruských herců asi přece jen podstatnější) a česká. Režisér Batalov (jinak samozřejmě významný ruský herec, proslavený snímkem Jeřábi táhnou) vytvořil fascinující studii hráčské vášně, z níž se nám točí hlava. Typicky vysoce kvalitní ruská filmová adaptace literární klasiky.(19.7.2010)

  • Slimak
    ***

    Celkem dobrý snímek o hráčské závislosti....avšak něco mi tam furt chybělo...určité napětí a montáž která by stále držela pozornost...film je podivně chladný a solí se šetřilo....(6.8.2008)

  • IdaHutt
    ****

    Zpočátku pomalé a nezaujaté, avšak postupně se tempo vyprávění zrychlilo a poslední třetina filmu již vynikající. Proto jsem nakonec přidala hvězdičku.(2.4.2011)