Pásla kone na betóne

Komedie / Drama

Československo, 1982, 78 min

Pásla kone na betóne si vždy rada pozriem ... Milka Zimková je tam bohovská a Ľubo Paulovič zahral toho surovca úplne geniálne.(11.3.2015)

My na vychodze zname co je dobre. Kultová slovenská bomba.(19.3.2011)

To chto to povedzel... to jaky kuň! Ta kec tu je dachto kuň, ta ši to ty! Pre neznalca, ktorému bude pomalé dianie príbehu a svojský štýl réžie nič hovoriť, budú takého východňarské hefty hlavným trhákom tohto filmu. Kto by chcel pozerať na tortúry ženy vo vidieckom spoločnosti, kec tu tak šumne hutoria? Ja ani neznam... obidve še mocno ľubili, i kec koňec prekvapí.(14.4.2010)

Ja jak vychodnar som se calkom dobre pobavel, lem neznam com z nas robia takych durakov...(9.1.2004)

• pepo

Slovenské filmy nie sú moja šálka čaju ale Ty vole! TY VOLE!TY VOLEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! To čo malo byť? Až na pár (rovná sa 2) výborných momentov pre mňa úplne neznesiteľné Už dlho som takto pri filme netrpel. Jediný dojem čo mám tesne po dopozeraní je, že sa musím poospravedlňovať všetkým kamarátom z východu, že som ich počas celej doby sledovania nenávidel.Tá 1* nie je hodnotenie ale gesto.(24.4.2015)