poster

Pásla kone na betóne

Komedie / Drama

Československo, 1982, 78 min

 • Ivoshek
  ***

  že by to byla vysloveně komedie se říct nedá, spíš taková sociologická sonda do života (žen) na východním okraji ČSSR... Pro mně to bylo spíš takové retro, podívat se, jak se tehdy na vesnici žilo.... Stojí asi za zmínku, že mi vždycky přišlo, že čím víc jede člověk na východ, tím hezčí jsou tam holky, což tenhle film vcelku potvrzuje. jen poznámka - pro Čechy, zvlášť pro ty, kteří už nezažili federaci, by si film skoor zasloužil titulky. občas jsem měl potíže i já, a to slovensky rozumím slušně...(14.5.2011)

 • eLeR
  ****

  Pásla kone na betóne si vždy rada pozriem ... Milka Zimková je tam bohovská a Ľubo Paulovič zahral toho surovca úplne geniálne.(11.3.2015)

 • emo
  ****

  Ja jak vychodnar som se calkom dobre pobavel, lem neznam com z nas robia takych durakov...(9.1.2004)

 • paascha
  ****

  Vychodniarska pecka:-)(1.9.2010)

 • ScarPoul
  *****

  prvý krat som musel pozerat slovenský film so slovenskými titulkami ale oplatilo sa aj ked ja prva hodina dosť zmetena a nevedel som sa z nej vysomárit na konci do seba vsetko zapadlo a môžem povedať že Uher bol niekto ked dokazal natočiť takýto skvost. Uprimne tlieskam(5.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace