poster

Nic k proclení

 • Francie

  Rien à déclarer

 • anglický

  Nothing to Declare

Komedie

Francie, 2010, 104 min

 • evapetra
  ****

  Milá a pohodová komedie si bere na mušku nesmiřitelný "rasizmus" mezi Francouzy a Belgičany.. Celkový dojem hodně zvedá nahoru výkon dvou hlavních představitelů v rolích celníků ze sousedících zemí. Poelvoorde i Boon byli perfektní, vypadá, že si natáčení dobře užívali. Julie Bernard coby belgická přítelkyně Francouze Boona se mi taky moc líbila, ráda bych ji ještě v nějakém filmu viděla. Akorát mi na konci chyběla reakce jejího tatínka na nastávajícího zetě. Ale to už by se pak možná z komedie stala strašlivá tragédie:)(21.3.2014)

 • Snorlax
  ****

  Ch'tisové jsou nepopiratelně vtipnější a především neodvádí divákovu pozornost k romantické lince. Leč i tak se jedná o velmi zábavný film plný skvěle vypointovaných scén. Většina srandy se udá kolem naprosto dokonalého Renaultu.(4.12.2013)

 • mat.ilda
  *

  Nic k proclení - nic k vidění... Jakoby další z nedůstojných pokračování Četníka ze Saint -Tropez a bez Louise de Funèse k tomu.(1.3.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Mám veškerá práva, když jde o zabránění invaze žabožroutů do mé země." Jako pravý Belgičan, tedy mulat, napůl Valon a napůl Vlám, bych se tomu nezasmál ani jednou. Ale jako příslušník nestranného národa musím konstatovat, že mě francouzští a belgičtí celníci dostali. Zejména bráněním vlasti posedlý Ruben Vandevoorde předváděl neskutečné kousky, o které nás Schengen zákeřně připravil. Obnovme tedy hranice a zažehněme nenávist mezi národy, vždyť je to taková sranda.(15.4.2016)

 • kikuka
  ****

  Boon v štýle stand up komika využíva klišé raz národné, teraz medzinárodné. A ide mu.(4.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace