Česko Slovenská SuperStar (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV / Hudební

Slovensko / Česko, 2011, 95 min

• igi B.

Zase? . . . Šašsko Solvinská SopelSrát navždy... Soplím do kapesníku. Soplím do vreckovky. %-( . . . Tak šup šup a hlavně ten rýtmus, děcka... %-[] - - - Bez nasrání, bez zájmu, bez hodnocení, bez komentáře... °-/ - - - (Tank č.23)(21.2.2011)

• MMR

No to je děs zase jednou a opět, Nova prostě neumí vymyslet nic nového a stále se sere s podobnými stupiditami. Vždyť se na to nedá dívat. Z poroty jde jen možná tak Gábina Osvaldová, z moderátorů ani jeden, navíc Leoš se mi hnusí čím dál tím víc. Ze soutěžících tak maximálně pár legračních jedinců ve hvězdné pěchotě. FUJ!(14.3.2011)

• salahadin

Mě by spíš zajímala Uzbecko Tádžikistánská Superstar, páč Česko Slovenská bola akási volajaká čudná. Naštěstí jsem ji už zabúdol.(13.1.2013)

• Ded@M@tes

U prvních castingů jsem se docela zasmál, ale jinak hodnotím tento pořad jen jednou hvězdou a doufám, že si dá už NOVA pokoj a do takovýchto pořadů už se nebude nikdy pouštět. / Viděné epizody cca *9.dílů / ( Hodnocení: 1/10 )(30.3.2011)

• hellstruck

Moc se mi líbí jak lidé brečí na facebooku že jim vypadl oblíbenec a pak přijdou sem a aby neztratili tvář,dají odpad:) Mě to bavilo,i když mě Rytmus s*al( Mareš ho pěkně stíral) a Tina nebyla vůbec plnohodnotná náhrada za úžasnou Adélu.(5.3.2011)