Česko Slovenská SuperStar (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV / Hudební

Slovensko / Česko, 2011, 95 min

• Ded@M@tes

U prvních castingů jsem se docela zasmál, ale jinak hodnotím tento pořad jen jednou hvězdou a doufám, že si dá už NOVA pokoj a do takovýchto pořadů už se nebude nikdy pouštět. / Viděné epizody cca *9.dílů / ( Hodnocení: 1/10 )(30.3.2011)

Porota je rozložena asi nejzajímavěji ze všech ročníků. Přijde mně i přísnější než kdykoliv předtím. S pořadem se nenudím a moje hodnocení je zatím hodně předběžné.(21.2.2011)

• Pepinec

Tato reality show, nebo co to má být, svým nekonečným opakováním se prohlubuje mezi lidmi všeobecnou mylnou paniku, že stačí odposlouchat hitovku z MTV a vyrazit tramvají za slávou. A přestože porotci hlásají, že chtějí nalézt nový talent, někoho jedinečného, kdo přinese naší muzice něco nového, opak je podle mého vnímání pravdou. Poněvadž vznikají pouhé imitační rychlokvašky, které komercí nasáklou českou populární hudební scénu rozhodně nespasí. K těmto závěrům mě dovádí omylem shlédnuté záznamy z Obecního domu, při nichž mi uši zalézaly do hlavy podobně, jako se schovávají jiné části těla před studenou vodou; pro ten falešný zvuk zpěváků, kteří k mému velkému údivu v mnoha případech slyšeli "postupujete."(18.3.2011)

• Katullka

Protože Rytmus je čávo!(3.4.2011)

• heyda

Jako pořad už to nemá absolutně co nabídnout. Porota nic moc (Rytmus rozumí hudbě asi jako já nukleární fyzice), zpracování standartní, Mareš s Tinou průměr, ale hlavně smysl pořadu nulový. Myslím, že superstar už tu bylo dost, ale Nova potřebuje peníze, tak lidi posílejte jen hezky posílejte svým favoritům hlasy a dočkáme se ještě 10 řad Superstar. Jupí! :-D ... Nicméně součástí pořadu jsou i účinkující a myslím, že Gábinka a šílený rastaman Šeps si nějakou tu hvězdičku zaslouží :-)(26.3.2011)