• Cappuccino

  Už sa trochu opakujete, kluci. Prvá SuperStar aspoň za niečo stála (Lučenič, Viršík, Habera). Ale táto? Pche!(6.3.2011)

 • castor
  **

  Ani horší, ani lepší než předešlé výrobny brzy zapomenutých hvězdiček.. všichni víme, že tohle degraduje smysl televizní tvorby, ale odsuzovat to nehodlám. Habera s Osvaldovou stále baví, naopak po vypadnutí dle mého talentované Sáry Milfajtové koukám jen tehdy, když je jinde reklama, nudím se nebo nemůžu usnout!!(16.4.2011)

 • T2
  odpad!

  uz len zbytocny trapas(3.4.2011)

 • Hunter2222
  **

  Cigáň v porote, cigánka moderátorka atd...(12.3.2011)

 • akisha
  odpad!

  Jako jediný uspokojení vidím fakt, že tahle snad miliontá vyčpělá, nudná, trapně vnucovaná a rádoby bomastická superstar byla po dalším velmi kvalitním pořadu (Tisíc a jedna noc) pro Novu dost nepříjemnej finanční propadák. Navíc mě iritujou ty jejich lákavý slogany jako "změň svůj život" a "jdi za svým snem" a "i ty můžeš být superstar" a podobně. Kdo si proboha pamatuje aspoň jednoho výherce týhle soutěže? Krom Langerky? To snad tahle řada bude jiná? To těžko. Ale je to pochopitelný, Česko Slovensko bude nejspíš superstar hledat ještě hodně, hodně let, protože Nova z toho bude ždímat prachy, dokud nebude Mareš šedivej. Skoro na Novu nepřepínám, ale když už to udělám, tak je tam vždycky Mareš! Bože, co je to za hroznou nemoc? Naposledy na mě juknul z padesátky Michala Davida a teď tohle. Za chvíli asi bude moderovat zprávy. Počkat, ale je to Nova, tak čemu se tu divím...(19.3.2011)

 • - Už druhá česko-slovenská edícia. (buLLiTT)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace