Je hlúposť dať tomu hodnotenie - Odpad! len preto, že je tam Rytmus. Navyše musím uznať, že Rytmus tam aspoň hodí pár vtipných hlášok. Určite je to najlepšia súťaž, pretože sa tu hľadajú hudobné talenty a ja som na hudbe dosť závislý. Nieje to niečo, kde ľudia súťažia aby len vyhrali peniaze a ,,pobavili" divákov, potom tí najväčší exoti vystupujú v iných reality show a zaplavujú titulky a neskôr sa na nich zabudne. Tu ide o niečo úplne iné. Napríklad taký Peter Cmorík, Zdenka Predná alebo Aneta Langerová by neboli tam kde sú, keby neboli v tejto súťaži. Takže mne sa na to dá pozerať a nemusím byť ani žiadny zamilovaný puberťák. Už som si našiel aj pár skvelých spevákov, u ktorých ma zaujíma ich štýl hudby a som zvedavý na ich tvorbu a to ani nepostúpili zo semifinále do finálových kôl. Takže podľa mňa si v porovnaní s inými trápnymi reality show ČS Superstár nezaslúži hodnotenie absolútneho odpadu. 70%(20.4.2011)

• Cappuccino

Už sa trochu opakujete, kluci. Prvá SuperStar aspoň za niečo stála (Lučenič, Viršík, Habera). Ale táto? Pche!(6.3.2011)

• castor

Ani horší, ani lepší než předešlé výrobny brzy zapomenutých hvězdiček.. všichni víme, že tohle degraduje smysl televizní tvorby, ale odsuzovat to nehodlám. Habera s Osvaldovou stále baví, naopak po vypadnutí dle mého talentované Sáry Milfajtové koukám jen tehdy, když je jinde reklama, nudím se nebo nemůžu usnout!!(16.4.2011)

• hellstruck

Moc se mi líbí jak lidé brečí na facebooku že jim vypadl oblíbenec a pak přijdou sem a aby neztratili tvář,dají odpad:) Mě to bavilo,i když mě Rytmus s*al( Mareš ho pěkně stíral) a Tina nebyla vůbec plnohodnotná náhrada za úžasnou Adélu.(5.3.2011)

• Jacinda

Kolikátá že už? Jemi to fakt jedno. SS byla pěkná maximálně taprvní. A paktřeba Xfaktor...první! Tohle je vyšťavené hovno(5.3.2011)

• - Už druhá česko-slovenská edícia. (buLLiTT)