Česko Slovenská SuperStar (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV / Hudební

Slovensko / Česko, 2011, 95 min

• Aluska88

Na úvodních castinzích jsem byla pohoršena a nechápala chování především Pala Habery, jehož jsem vždy jako porotce měla ráda a oplývá pro mě charismem. Zde jsem ho ale mnohokrát měla chuť vyliskat. Přišlo mi, že se někdy choval jak totální kretén. Pak jsem zaznamenala, že se na castingu objevil fenomenální a nádherný Petr Ševčík, kterého jsem zbožňovala už při minulé sérii. Začala jsem tedy sledovat kvůli němu. Poté se děj přesunul k semifinálovým kolům, kde se Palo ukáznil, a opět nabyl své profesionality. Už tady začala dvojice Tina a Leoš prokazovat své moderátorské umění. Mareš občas tradičně křečovitý, ale Tina se mi hodně zalíbila. Je sympatická, přirozená a spontánní. Dokáže být i sebeironická, tak, že jí to věřím a nemám pocit, že to má dané scénářem. Snad v každém přenose na mě sypou nehorázné množství zábavných hlodů a často z nich mám výbuchy smíchu. V porotě nejvíce perlí právě Palo a Rytmus, který je opravdu zajímavý člověk. Často dokáže pronést zajímavé a podnětné názory, se kterými zcela souhlasím a jindy ho zase zcela nechápu, když se začne ohánět v tom "že takto nevypadá moderní muzika" nebo, že je někdo "naprosto nepoužitelný v šoubyznysu." A aktuálně, poslední asi tři kola, mě už začíná svým chováním strašně štvát:) Sleduji především kvůli Péťovi Ševčíkovi, Bětce Kolečkářové a úžasné, fenomenální a nádherné Gabči Gunčíkové. Tato dívka má geniální hlas světových kvalit.(19.4.2011)

• Hunter2222

Cigáň v porote, cigánka moderátorka atd...(12.3.2011)

• salahadin

Mě by spíš zajímala Uzbecko Tádžikistánská Superstar, páč Česko Slovenská bola akási volajaká čudná. Naštěstí jsem ji už zabúdol.(13.1.2013)

• MM_Ramone

Pri prvej, nanajvýš druhej sérii, bol tento hudobno súťažný projekt ako tak zábavný, ale toto už sa naozaj nedá pozerať. Do kedy ešte chcú ľudí otravovať s takýmito kravinami? Už to nemá žiadnu úroveň. Horšiu moderátorskú dvojicu akou je pojašený kozel Leoš Mareš a akási exotická kráska, čo si hovorí Tina som už dlho nevidel. No a slávna porota? Samozrejme, že v nej nesmie chýbať socialistický poprocker Habera. Ten je jasný. Ku nemu pribudol raper z Piešťan Patrik Vrbovský. Arogantne sebavedomý trkvas. Vulgárny, namyslený narcista. A do štvorice ešte nejaké dve české krošne, ktoré ani nepoznám. Blondýna s chlapským tetovaním na ramenách a stará, škaredá, drzá žaba Osvaldová. Kvarteto smiešnych klaunov. Za číslom hľadajú tvár superstar, ale jediné čo najdú bude odpad!(7.3.2011)

Porota je rozložena asi nejzajímavěji ze všech ročníků. Přijde mně i přísnější než kdykoliv předtím. S pořadem se nenudím a moje hodnocení je zatím hodně předběžné.(21.2.2011)

• - Už druhá česko-slovenská edícia. (buLLiTT)