Jedna mezi oči

Bullet to the Head

Bez súcitu

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2012, 91 min

Já jsem spokojený,dostal jsem přesně to, co jsem od Stallona očekával.. Kvalitní,béčkovou,oldschoolovou Akční řezbu! Mamoa byl kvalitní ZMRD a záporná role mu dokonale slušela. Já takové filmy miluji,zbožňuji a vždy jim pálím 4 hvězdy!! 75%(26.5.2013)

So všetkou vážnosťou musím povedať, že toto účinkovanie Stalloneho, nevyznelo až tak ohromujúco ako to predviedol v Expendables. Tento krát sa scenárovo pohyboval na podobnej úrovni ako vo filme Cliffhanger, kde tak isto zohral dobráka, ktorý sa postavil na odpor zločincov, akurát, že tu bol v úvode označený sám za zločinca. Lenže odvtedy, už ubehlo niekoľko rokov a s takými kartami aké ponúkol Walter Hill sa dnes, už bohužiaľ nevyhráva. Dobre však pôsobil výber hlavného protivníka Jasona Momoa, ktorý bol dokonca dispozične lepší ako starší Stallone a tak súboj muskulárnych postáv, nakoniec zožal nejaký úspech. Možno pár minút na viac a lepšiu nápaditosť a potom by aj moje hodnotenie bolo vyššie. Slabších 60%.(21.7.2013)

Teda na konci si to Stallone Momou pěkně podal. Divák se celou dobu těší na finální střet a ten přišel. Bullet to the Head je na podobné kvalitativní úrovni jako Arnoldova Konečná. Takže dávným rivalům se docela comeback povedl. Řekl bych, že Stallonovi trošku více, protože ve své roli působí o něco uvěřitelněji. V téhle poloze to Sylvestrovi sluší, zatímco Arníí dále vykrádá Clinta. A že se Walter Hill zasekl v osmdesátkách? A vadí tohle vůbec někomu kdo sleduje ty současné rádoby akčňáky, kde aby na to mohli chodit 10letí caparti tak absolutně chybí krev. Já myslím že to děláte pánové velice dobře! 70%(8.7.2013)

• - Film vydělal v USA o premiérovém víkendu "pouhých" 4,5 milionu amerických dolarů, čímž se stal do té doby druhým nejméně úspěšným filmem ve Stalloneho kariéře. (Sekmen)

• - Po snímku Neporazitelný (2002) se jedná o první snímek Waltera Hilla po 10leté pauze. (josefklimes)

• - Původně byl na pozici režiséra obsazen Wayne Kramer, ale poté, co se nedokázal se Stallonem dohodnout na pojetí filmu, projekt opustil a uvolnil tak místo Walteru Hillovi. (oje)