Jedna mezi oči

Bullet to the Head

Bez súcitu

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2012, 91 min

Rozpočet $55miliónovTržby USA $9,489,829Tržby Celosvetovo $21,900,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,021,231 //počet predaných kusov 85,634Tržby za predaj DVD v USA $3,546,934 //počet predaných kusov 123,183║ klasické tuctové béčko ako vyšité z 80.rokov, Stallone sa aj snaží ale nič nenarobí keď všetci naokolo hrajú tak mdlo, bez iskry, akcia miestami újde, ale dej nemá čím zaujať, a troška drahý film na to čo sa tam premelie /40%/(29.6.2013)

• D.Moore

Žádný velký zázrak se opravdu nekoná a nebýt Stalloneho v hlavní roli, bylo by hodnocení ještě o hvězdu nižší. Scénář vůbec nemá čím překvapit, jedině snad tím, jak připomíná scénáře, v nichž se poslední roky rochní pánové Seagal, Lundgren a další. Režie nijak zázračná, akčním scénám chybí napětí, a jediné, co za něco stálo, byl závěrečný souboj se sekyrami, který ovšem dost hloupě skončil. Co se mi opravdu líbilo, byla Mazzarova hudba, kterou samotnou poslouchám už nějaký ten týden. Mám-li porovnávat, Arnoldova nápaditější a méně vážná/směšná Konečná jednoznačně vítězí.(6.7.2013)

Jsem rád, že se Sylvester Stallone vrací na scénu daleko častěji, i když Bullet to the Head není filmový zázrak, tak je to při nejmenším stravitelná záležitost. Sly stále hraje na nejvyšší úrovni a v jeho věku forma obdivuhodná. Akce je povedená, hlavně poslední fight s Jasonem Momoa (herec ze seriálu Game of Thrones). Od začátku nejde o originální dílo, které bychom v mnoha filmech neviděli, přesto se divák může bavit díky Sylvesteru Stalloneovi a jeho hláškám, které nikdy neomrzí.. 6/10 = 62%(26.6.2013)

Velkolepý návrat pana Kopce, kterým si otírá koule o hlavu všem těm kašpárkům, co se snaží v dnešní době plagiátovat staroškolské klasiky. Když ty osmdesátky nemáte v sobě, můžete si holt do Rudého úsvitu oči vykoukat nebo Skončit s Arniem v nějaké nudné prdeli debilního Džekese. To pan Kopec je jinačí frajer a dokazuje, že když se za každou cenu nesnažíte točit film pro náctileté kokoty, dostanete Sláje v pohodě zpět do polohy všech těch Kober, Specialistů a Nájemných vrahů, aniž byste v jednadvacátém století působili trapně či kýčovitě. A i když Sláj nebyl pár let guvernérem Mumulandu, tohle je grandiózní kambek se vším, co kdy dělalo Ramba Demolišnmenem. Konstatntní úšklebek ochrnutého baseta, co sexy barytonem cedí přes tvrďácky sevřené rty přehršel hlášek suchých jako pysky farní posluhovačky, sebevědomí katalogového drsoně, u kterého od začátku víte, že si dá nakonec xnídani i toho dvoumetrového Conana, aniž by mu ten jakkoliv pomuchlal jeho atrofovaným svalstvem k prasknutí nacpané sáčko a v neposlední řadě fantasticky přímočarý a nabitý děj, prostý jakýchkoliv análních kudrlinek pro hloubavé, artové hnědopichy! Prostě něco, co přinutí každého obstarožního otyloně zamáčknout nostalgickou slzu a vrátit se k boxovacímu pytli a do fitka, aby ještě alespoň trochu zkusil za zvuků Tygřího oka prokrvit své povislé bicáky a zahýbat kozama. Samozřejmě, aniž by vyflustnul z levého koutku to frajerské párátko.(17.3.2013)

Žádnej zázrak, ale dědek Sly je stejně jako dědek Arnold pořád cool. A o to jde. 70%(25.5.2013)

• - Spoiler: Jimmy Bobo (Sylvester Stallone) zabije vo filme 13 ľudí, čo je rovnako ako jeho protivník Keegan (Jason Momoa). Zato Taylor Kwon (Sung Kang) odrovná iba štyroch. (ywo666)

• - Sylvester Stallone hrá postavu menom James "Jimmy Bobo" Bonomo. Vo filme Oskar (1991) jeho postava rozpráva, že jeho prvá práca bola pre Jamesa "Jumpin' Jimmy" Bonomo. Navyše v oboch snímkach sa jeho dcéra volá Lisa. (beso74)

• - Po snímku Zabijaci (1995) sa jedná o druhý film, kde Sylvester Stallone hrá nájomného vraha. (chochi18)