poster

Jedna mezi oči

 • USA

  Bullet to the Head

 • Slovensko

  Bez súcitu

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2012, 91 min

 • Xmilden
  ***

  Teda na konci si to Stallone Momou pěkně podal. Divák se celou dobu těší na finální střet a ten přišel. Bullet to the Head je na podobné kvalitativní úrovni jako Arnoldova Konečná. Takže dávným rivalům se docela comeback povedl. Řekl bych, že Stallonovi trošku více, protože ve své roli působí o něco uvěřitelněji. V téhle poloze to Sylvestrovi sluší, zatímco Arníí dále vykrádá Clinta. A že se Walter Hill zasekl v osmdesátkách? A vadí tohle vůbec někomu kdo sleduje ty současné rádoby akčňáky, kde aby na to mohli chodit 10letí caparti tak absolutně chybí krev. Já myslím že to děláte pánové velice dobře! 70%(8.7.2013)

 • choze
  **

  Dávno jsou pryč časy parádních NÁJEMNÝCH VRAHů. Sly spolehlivě prodává své povislé koutky a víčka i chraplák, ale je to málo. Pro někoho možná osvěžujícně oldschool a přímočará žánrovka, pro mě totální tuctovka. Tuctový scénář, tuctová režie, tuctová akce, tuctový film. A zasloužený propadák.(25.5.2013)

 • gogo76
  ***

  Filmy W. Hilla som jeden čas vyhľadával (doba VHS) a ako režisér sa v akčnom žánri nikdy nestratil. Istý čas boli jeho filmy v kurze. Nejaké roky mu pribudli, ale jeho štýl ostal pomerne čitateľný. Stallone je sympaťák, na svoj vek vyzerá stále veľmi slušne, ale toho kriminálnika som mu nejako neveril. Jeho dobrácke oči na to nemajú a kopa tetovania to nezamaskuje. Záporák, ktorý bol v novom spracovaní Conana nevýrazný a tupý sa tu uplatnil podstatne lepšie aj preto, že nemusí film ťahať. Celkovo je to film presne v štýle W. Hilla, taký jemný akčný nadpriemer, v ktorom sa občas pritvrdí, ako keď Stallone odstrelí jednu vysoko postavenú hlavu...60%.(6.7.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Jimmy Bobo (Sylvester Stallone) ve filmu zavraždil střelnou zbraní tři lidi, přičemž všechni podlehly příznačně zranění vždy až po průstřelu hlavy. (Num3roO)

 • - V závěrečné scéně v baru Jimmy Bobo (Sylvester Stallone) dopíjí skleničku whiskey. V následujícím záběru kdy ji pokládá na bar, však není prázdná. (masekjc)

 • - Sylvester Stallone hrá postavu menom James "Jimmy Bobo" Bonomo. Vo filme Oskar (1991) jeho postava rozpráva, že jeho prvá práca bola pre Jamesa "Jumpin' Jimmy" Bonomo. Navyše v oboch snímkach sa jeho dcéra volá Lisa. (beso74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace