Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BioGrower
  ****

  Toto bolo fasa! Zo spojenia Hill-Stallone vzišla veľmi dobrá akčná pohodovka zo starej školy.(14.7.2016)

 • LiVentura
  ***

  Nj, Sly... klasa! Jinak průměr..(11.6.2013)

 • Segrestor
  ***

  Hodně slabý. Ačkoliv mám Sylvyho S. rád, jeho unylý výraz a huhňání mě nějakým zvláštním způsobem přímo extaticky fascinuje, dovedu si tento film představit spíše s někým jiným. Když už se to točí kolem toho toporného, nezajímavého a těžce postradatelného Vietnamce, společníkem mu mohl být kdokoliv, třeba tenhle ksicht, bylo by to slušný krimi, zkrátka adekvátní nízkorozpočťák. Dneska už je člověk asi zvyklej na jinší standardy a tak mu třeba nepřijde moc pod nos tento Slyův odskok mezi akčně nabušenými Expandably. Tenhle film byl nějaký divný, cosi mi tam pořád nešmakovalo asi jako zasmrádlý krevetový koktejl na svatbě nejlepšího přítele. Víte, že se z toho poserete jak doga, ale sežerete to, protože je to prostě váš kámoš... Ona vůbec zápletka tohoto snímku stojí za vyližpepu. Nejdrsnější nájemný killer pod zapadajícím sluncem dělá bígla vietnamskýmu policejnímu cucákovi a ještě mu předhodí svou sexy dcéru... no ty mi ho vyndej a omlať o schody ve čtvrtým patře. Během filmu jsem se sice mnohokrát dobře bavil, final fajt taky docela šel, ale celkově si to ode mě víc jak tři hvězdy z milosti boží nezaslouží, checht.(25.9.2013)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Já jsem spokojený,dostal jsem přesně to, co jsem od Stallona očekával.. Kvalitní,béčkovou,oldschoolovou Akční řezbu! Mamoa byl kvalitní ZMRD a záporná role mu dokonale slušela. Já takové filmy miluji,zbožňuji a vždy jim pálím 4 hvězdy!! 75%(26.5.2013)

 • kulyk
  ***

  Naprosto nelogická zhovadilost, kokotina a kardinální pitomost, na kterou se dá docela spokojeně koukat. S výjimkou mistra ,,Ústní obrny" definitivně nejhůře obsazený film, jaký jsem letos viděl, a přitom se na to dá docela spokojeně koukat. Rákosník imbecilně rákosí, Khal Drogo měl chcípnout hned, jak se ve svém vůdcovském šapitó dotknul Kalící, scenáristu by jste už po pěti minutách ,,děje" nejraději prohnali skrz masokostní mlejnek - přesto si myslím, že se Vám na to bude docela spokojeně koukat! Jediné varování ze své zahrádky bych si dovolil, pane učiteli. Jestli to budeme s tím věčným poctováním osmdesátkám přehánět ve stávajícím tempu, tak nám za chvilku naroste natupýrované háro, oblékneme vínové sáčko s vycpávkou a zařadíme se do fronty na Pomádu, prozpěvujíc si při tom spartakiádní hity!(9.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace