Jedna mezi oči

Bullet to the Head

Bez súcitu

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2012, 91 min

Škoda že sa Sly nedohodol s Wayne Kramerom, ktorý zlý film ešte nenatočil i keď si neviem predstaviť načo by sa s takýmto plytkým filmom vlastne zahadzoval. Pravdou je že Bullet to the Head bude patriť k najslabším filmom Stalloneho, našťastie ich nemá veľa, ale keď je finálna scéna súboj na sekery, tak nikto s nejakým blockbusterom nemohol počítať. Ešte to našťastie nie je na 2 hviezdičky i keď to má look posledných JCVDameoviek ale Sly ako producent toho asi musel dosť zachraňovať. Na druhej strane som mal chuť na trošku oldschoolovejší akčňák takže asi tak k hodnoteniu.(31.5.2013)

Od dua Sly - Hill sme nič iné čakať ani nemohli a za seba môžem povedať, že som dostal v podstate to čo som čakal. Najviac ma prekvapil Stallone a jeho úloha zabijaka, ktorá je na staré kolena skutočne drsná a rozhodne nepripomína rolu klaďasov akých hrával. Sung Kang po sérii rýchlo a zbesilo je čoraz známejší a spolu so Slyom vytvorili fajn parťákov. Jason Momoa zo začiatku trochu nevýrazný, ale na konci je vyrovnaným súperom. Stallone naďalej ukazuje, že je vo forme a že hlášky a akcie to je skrátka jeho. Nie je to len čisto akčný film kvôli žánru krimi, ale film ma dosť svižne tempo aj tak. Pokial máte radi filmy s hrdinom, ktorý je drsnejší než brúsny kotúč od karbošky, tak rozhodne odporúčam. 80% - 4*(6.6.2013)

• Gilmour93

Chápu, že Hilla už asi přestalo bavit krmení holubů, nicméně rendezvous se zabijákem, co si spíš měl říkat Jimmy Lobo-Tommy-Yeah, mu nenápadně naznačilo, že by se měl vrátit (nejen pro ptačí dobro) na lavičku v parku. Noirový nádech je jen ledabyle načrtnut, buddy-movie chemie mezi okoralým nájemným vrahem a korejským samurajem z rodokmene Konfucia je bez barvy i zápachu a kdykoliv Sly, jehož obličej naznačuje nepodařené experimenty s malinovým džemem a rojem vos, začal cedit mezi zuby moudra (aniž by přitom hýbal rty), dostal jsem chuť poslat Walterovi pytlík se zrním. Bullet to the Head pozice propadáku zkrátka sluší, obzvláště, když šlo vše natočit pětkrát levněji.. V souvislosti s Arnieho Konečnou a tímto Stalloneho slepencem mě napadá, že pro ty ex-akční duchny jsou vlastně Expendables něco jako Svatoplukovy pruty..(10.9.2013)

Průměrný akční film, který drží nad vodou Sylvester Stallone, jenž dokazuje, že i ve svých letech má stále tomuto žánru co nabídnout. Snímku nelze upřít údernost v akčních scénách, atmosféra, zajímavé hlavní hrdiny a prostředí, ovšem tak nějak na mě Jedna mezi oči nezapůsobila tak, abych si ji chtěl v blízké budoucnosti zopakovat. Možná, že jsem po Expendables čekal něco víc...(19.6.2013)

Hodně slabý. Ačkoliv mám Sylvyho S. rád, jeho unylý výraz a huhňání mě nějakým zvláštním způsobem přímo extaticky fascinuje, dovedu si tento film představit spíše s někým jiným. Když už se to točí kolem toho toporného, nezajímavého a těžce postradatelného Vietnamce, společníkem mu mohl být kdokoliv, třeba tenhle ksicht, bylo by to slušný krimi, zkrátka adekvátní nízkorozpočťák. Dneska už je člověk asi zvyklej na jinší standardy a tak mu třeba nepřijde moc pod nos tento Slyův odskok mezi akčně nabušenými Expandably. Tenhle film byl nějaký divný, cosi mi tam pořád nešmakovalo asi jako zasmrádlý krevetový koktejl na svatbě nejlepšího přítele. Víte, že se z toho poserete jak doga, ale sežerete to, protože je to prostě váš kámoš... Ona vůbec zápletka tohoto snímku stojí za vyližpepu. Nejdrsnější nájemný killer pod zapadajícím sluncem dělá bígla vietnamskýmu policejnímu cucákovi a ještě mu předhodí svou sexy dcéru... no ty mi ho vyndej a omlať o schody ve čtvrtým patře. Během filmu jsem se sice mnohokrát dobře bavil, final fajt taky docela šel, ale celkově si to ode mě víc jak tři hvězdy z milosti boží nezaslouží, checht.(25.9.2013)