Skoro dospělá

Girl in Progress

Komedie / Drama

USA, 2012, 93 min

• Imrwere

Eva Menzes tuhle roli absolutně nezvládla, mám jí rád, ale tady jsem jí nevěřil ani rypák mezi bulvama. Scénář jako bych už někde viděl, počkat ... jóóó, už vim, to samé nebo něco v bledě modrém jsem viděl už u jiných x filmů, takže jsem se prakticky nedočkal žádného nevého nápadu. Celkové dílo bych tedy zhodnotil tak 40%.(10.1.2013)

• Faidra

Herecká kreace Evy Mendes je něco tak neuvěřitelně bolestivýho, že bych "d" v jejím příjmení neváhala vyměnit za "s."(28.12.2012)

• karinakari

Příběh, který každý ze svého života zná nebo ho někde už minimálně viděl. Příběh matky, která otěhotněla brzy, zkazila si dětství a tak nějak neví, co dělat, aby to dohnala. Příběh odstrkované dcery, která se snaží upoutat pozornost matky. Jelikož je to každodenní téma, je těžké natočit ho tak, aby zaujalo. A taky to tak dopadlo. Netuším, proč Eva Mendes kývla na tento projekt, myslím, že má opravdu navíc. Mladá hrdinka je absolutně nesympatický spratek, který si hraje na nejchytřejší a nejutrápenější dospívající stvoření na zemi. Ale opravdu jen hraje a to ještě špatně. Konečné morální ponaučení už je jen vrchol nevkusu scénáristy. Chápu, že je film zaměřený nejvíce pro adolescenty, ale oni nejsou tak hloupí, aby nepochopili, co film chce říct i bez zbytečných dodatků.(16.11.2012)

• - Na párty pije Grace (Eva Mendes) svoje pivo, no jej pohár je prázdny. (ShortyIC)