poster

Mocný vládce Oz

 • USA

  Oz the Great and Powerful

 • Slovensko

  Cesta do krajiny Oz

Fantasy / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2013, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  ***

  No je to jasná pohádka pro děti, což by mě ani nevadilo, kdyby jí nechybělo víc fanatzie a hravosti. Veškerá tvůrčí fanatzie a filamřský um zařínal a končil na kýčovité barevnosti a to je málo. Naštěstí tu byla finálová část, která byla výborná a splnila všechno to, co jsem očekával od celýho filmu, tedy že mě otevře hubu a já budý jen říkat "dobrý, moc dobrý" .(21.7.2013)

 • Beckett51
  ***

  Dvě hvězdy za opičáka a jedna za vizuál a vtipné momenty.... zbytek je plochý, nudný a neskutečně natahovaný. Alenka vítězí na plné čáře.(15.7.2013)

 • Botič
  ***

  James Franco ve své už tradičně zhulené poloze. Michelle Williams snad poprvé od Zkrocené hory nelítá po plátně hanbatá, zato full retarded a Mila Kunis konečně neuvěřitelně otravná. Jediný, kdo z toho jakžtakž vyšel se ctí je Rachel Weisz. Oz je film pro diváka se „správně“ otevřenou myslí, dětskou duší případně jakkoliv toxikovaným vnímáním světa – přesně takový, jakého ho slibovaly trailery.(7.3.2013)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Moc pěkná pohádka, která si na nic nehraje z pohledu scénáře, proč taky, že, ale zato má výborné herecké obsazení a jednoznačně prim představuje úžasné výtvarné zpracování, které bylo pro mě pastvou pro oči. Nenasycen podobnými kousky dávám s klidem 80% a doporučuju jako uklidňující biograf.(1.6.2013)

 • Dever
  ***

  // Distribútor: Buena Vista // Počet premietajúcich kín v USA: 3,912 // Otvárací Víkend USA: $79,110,453 //(4.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace