poster

Top Gear: Apokalypsa

 • Velká Británie

  Top Gear Apocalypse

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2010, 74 min

Režie:

Phil Churchward
 • ivan_drago
  ***

  Zatím nejslabší... příliš prvoplánové a výbuchy všechno taky nespraví... Clarkson vyloženě chybí...(3.10.2014)

 • igi B.
  ***

  Tak to dopadá, když se moc tlačí na pilu a málo šlape na pedál... °-/ - - - - - (Poprvé viděno 30.3.2013 na dvd /s původní zvukovou stopou a č. titulky v originálním formátu obrazu/, hodnocení 1135., komentář zde jako osmačtyřicátý - 1.4.2013)(1.4.2013)

 • VasaX
  ***

  Velice zajímavý nápad na top gear special. Ale bohužel je to slabé, nekonzistentní, jakoby s hodně nízkým rozpočtem a bez Jeremyho to prostě o to více zaostává. Tak nějak jsem se bavil, ale samotné Top Gear speciály mě bavily mnohem, mnohem víc než apokalypsa, která sice sice nápaditá, ale velmi slabě zpracovaná....(1.9.2012)

 • SG-1
  **

  "... a přežili jsme jen proto, že zrovna, když to bouchlo, jsme k tomu byli otočeni zády. -James May-(3.2.2016)

 • J.Connor
  ****

  Ale jo, je to sice v podstatě jen jeden další díl Top Gearu, navíc bez Jeremyho, takže koupě DVD je trochu rozhazovačná záležitost, ale já se pobavil. Nejsem fanoušek aut a motorismu, ale jsem velký fanoušek Top gearu a taky post-apo filmů a musím říct, že tato komediální moto verze apokalypsy má něco do sebe. Závěrečný souboj ozbrojených rezavých aut dobře známých z Mad maxe a jeho klonů je opravdu něco.(10.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace