poster

Top Gear: Apokalypsa

 • Velká Británie

  Top Gear Apocalypse

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2010, 74 min

Režie:

Phil Churchward
 • Drunk_Queen
  *****

  Škoda, že chybí Jeremy Clarkson, ale i tak to byla sranda, třeba u ,,zaslepených" Fordů jsem se smála jak pominutá. Pokud tedy nastane apokalypsa, vím co dělat. Díky Richarde Hammonde a Jamesi Mayi! :D 90%(25.1.2013)

 • Liqid
  ****

  Další povedené DVD od pánů z Top Gearu. Film obsahoval pár velice dobrých nápadů např. STK, poslední galon paliva, hry do auta atd. Bohužel mi tentokrát k dokonalosti chyběl Clarkson. Hammond a May nejsou prostě do aut tak zapálení. Přesto však mužu tento film všem doporučit.(5.3.2011)

 • Big Bear
  ****

  Další velmi vtipná záležitost od hochů z Top Gearu. Bohužel zde chybí Jeremy, který by to jistě posunul ještě o kousek dál. Ale i tak si Richard a James celkem vystačili sami. Jen mi bylo líto těch Mondeí MK II, kterými v jaderné tmě oba pánové jeli do práce.... Každopádně tato britská záležitost s typickým britským humorem je velmi povedeným a zábavným vánočním dárkem pro všechny příznivce tohoto automobilového pořadu. A až budete po jaderném výbuchu čekat v nekonečné frontě na dálnici, nezapomeňte hrát v autě hry .-))))))) Těším se na další díly, jakékoliv. * * * *(21.9.2011)

 • milka
  ****

  Klasický Top Gear jak ho máme rádi, se všemi šílenostmi a vtipnými hláškami. Škoda, že se na výlet do postapokalyptického světa nevydal taky Clarkson, jeho cynické hlášky by zde přišly vhod. A taky škoda pár už spíše trapnějších fórků (hlavně soutěž "Co se změnilo na palubní desce?"). Jinak je to ale pořád ta správná zábava, která potěší každého Top Gear fandu.(15.10.2011)

 • Wbcko
  ***

  Asi nejslabší ze všech Top gear filmů. Clarkson prostě chybí(16.12.2012)

 • - Když Richard Hammond jede v Bowleru, je při záběrech na palubní desku vidět, že je na tachometru 0. (alambert)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace