Top Gear: Apokalypsa

Top Gear Apocalypse

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2010, 74 min

Phil Churchward

Škoda, že chybí Jeremy Clarkson, ale i tak to byla sranda, třeba u ,,zaslepených" Fordů jsem se smála jak pominutá. Pokud tedy nastane apokalypsa, vím co dělat. Díky Richarde Hammonde a Jamesi Mayi! :D 90%(25.1.2013)

Další povedené DVD od pánů z Top Gearu. Film obsahoval pár velice dobrých nápadů např. STK, poslední galon paliva, hry do auta atd. Bohužel mi tentokrát k dokonalosti chyběl Clarkson. Hammond a May nejsou prostě do aut tak zapálení. Přesto však mužu tento film všem doporučit.(5.3.2011)

Další velmi vtipná záležitost od hochů z Top Gearu. Bohužel zde chybí Jeremy, který by to jistě posunul ještě o kousek dál. Ale i tak si Richard a James celkem vystačili sami. Jen mi bylo líto těch Mondeí MK II, kterými v jaderné tmě oba pánové jeli do práce.... Každopádně tato britská záležitost s typickým britským humorem je velmi povedeným a zábavným vánočním dárkem pro všechny příznivce tohoto automobilového pořadu. A až budete po jaderném výbuchu čekat v nekonečné frontě na dálnici, nezapomeňte hrát v autě hry .-))))))) Těším se na další díly, jakékoliv. * * * *(21.9.2011)

Klasický Top Gear jak ho máme rádi, se všemi šílenostmi a vtipnými hláškami. Škoda, že se na výlet do postapokalyptického světa nevydal taky Clarkson, jeho cynické hlášky by zde přišly vhod. A taky škoda pár už spíše trapnějších fórků (hlavně soutěž "Co se změnilo na palubní desce?"). Jinak je to ale pořád ta správná zábava, která potěší každého Top Gear fandu.(15.10.2011)

Asi nejslabší ze všech Top gear filmů. Clarkson prostě chybí(16.12.2012)

• - Když Richard Hammond jede v Bowleru, je při záběrech na palubní desku vidět, že je na tachometru 0. (alambert)