poster

Top Gear: Apokalypsa

 • Velká Británie

  Top Gear Apocalypse

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2010, 74 min

Režie:

Phil Churchward
 • iamek
  ****

  Nápad dobrý, ale zpracování je hodně nudné a nevyvážené. Humor tentokrát hodně mizerný.(17.2.2012)

 • J.Connor
  ****

  Ale jo, je to sice v podstatě jen jeden další díl Top Gearu, navíc bez Jeremyho, takže koupě DVD je trochu rozhazovačná záležitost, ale já se pobavil. Nejsem fanoušek aut a motorismu, ale jsem velký fanoušek Top gearu a taky post-apo filmů a musím říct, že tato komediální moto verze apokalypsy má něco do sebe. Závěrečný souboj ozbrojených rezavých aut dobře známých z Mad maxe a jeho klonů je opravdu něco.(10.10.2011)

 • hellstruck
  ***

  Spíš jako speciál mi to připadá jako že se kluci opravdu hodně nudili. Z toho, že tam nebyl Clarkson se jako valná většina tady nezblázním, ale je pravda, že chyběl. Zrovna tak by to ale bylo, kdyby se neukázal Hammond, nebo May - prostě jsme zvyklí na všechny :-) Tenhle díl mě nebavil tak moc, jako všechny ostatní, ale šílenosti opět nechyběly a pobavila jsem se. Obzvlášť při počáteční jízdě do práce v nukleární zimě.(19.3.2013)

 • Mikino00
  ***

  F40 je jasná volba! Jinak celkem průměrné, chybí Jezza.(17.4.2011)

 • milka
  ****

  Klasický Top Gear jak ho máme rádi, se všemi šílenostmi a vtipnými hláškami. Škoda, že se na výlet do postapokalyptického světa nevydal taky Clarkson, jeho cynické hlášky by zde přišly vhod. A taky škoda pár už spíše trapnějších fórků (hlavně soutěž "Co se změnilo na palubní desce?"). Jinak je to ale pořád ta správná zábava, která potěší každého Top Gear fandu.(15.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace