Top Gear: Apokalypsa

Top Gear Apocalypse

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2010, 74 min

Phil Churchward

Nápad dobrý, ale zpracování je hodně nudné a nevyvážené. Humor tentokrát hodně mizerný.(17.2.2012)

Ale jo, je to sice v podstatě jen jeden další díl Top Gearu, navíc bez Jeremyho, takže koupě DVD je trochu rozhazovačná záležitost, ale já se pobavil. Nejsem fanoušek aut a motorismu, ale jsem velký fanoušek Top gearu a taky post-apo filmů a musím říct, že tato komediální moto verze apokalypsy má něco do sebe. Závěrečný souboj ozbrojených rezavých aut dobře známých z Mad maxe a jeho klonů je opravdu něco.(10.10.2011)

Spíš jako speciál mi to připadá jako že se kluci opravdu hodně nudili. Z toho, že tam nebyl Clarkson se jako valná většina tady nezblázním, ale je pravda, že chyběl. Zrovna tak by to ale bylo, kdyby se neukázal Hammond, nebo May - prostě jsme zvyklí na všechny :-) Tenhle díl mě nebavil tak moc, jako všechny ostatní, ale šílenosti opět nechyběly a pobavila jsem se. Obzvlášť při počáteční jízdě do práce v nukleární zimě.(19.3.2013)

F40 je jasná volba! Jinak celkem průměrné, chybí Jezza.(17.4.2011)

Klasický Top Gear jak ho máme rádi, se všemi šílenostmi a vtipnými hláškami. Škoda, že se na výlet do postapokalyptického světa nevydal taky Clarkson, jeho cynické hlášky by zde přišly vhod. A taky škoda pár už spíše trapnějších fórků (hlavně soutěž "Co se změnilo na palubní desce?"). Jinak je to ale pořád ta správná zábava, která potěší každého Top Gear fandu.(15.10.2011)