poster

Top Gear: Apokalypsa

 • Velká Británie

  Top Gear Apocalypse

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2010, 74 min

Režie:

Phil Churchward
 • mikulíšek
  *

  Naprosto nudné a hloupé. Připomíná to spíš Brainiac, nebo jiný zábavně naučný britský pořad plný stupidních "experimentů" založených na destrukci a výbuších, než osobitě humorný Top Gear. Je to tak nudné a zbytečné, že se to skoro nedá dokoukat.(12.6.2012)

 • LadyVader
  ***

  Zvažovala jsem, jestli dát tři, nebo čtyři hvězdy.. nakonec jsem se rozhodla pro tři, Clarkson tam prostě chyběl. Ale i tak je to dobrý samozřejmě! :-)(13.11.2011)

 • honajz
  ***

  NIc extra, ten humor je občas poněkud chtěný, ale nápad je zajímavý, i některé hlášky.(5.1.2012)

 • Big Bear
  ****

  Další velmi vtipná záležitost od hochů z Top Gearu. Bohužel zde chybí Jeremy, který by to jistě posunul ještě o kousek dál. Ale i tak si Richard a James celkem vystačili sami. Jen mi bylo líto těch Mondeí MK II, kterými v jaderné tmě oba pánové jeli do práce.... Každopádně tato britská záležitost s typickým britským humorem je velmi povedeným a zábavným vánočním dárkem pro všechny příznivce tohoto automobilového pořadu. A až budete po jaderném výbuchu čekat v nekonečné frontě na dálnici, nezapomeňte hrát v autě hry .-))))))) Těším se na další díly, jakékoliv. * * * *(21.9.2011)

 • iamek
  ****

  Nápad dobrý, ale zpracování je hodně nudné a nevyvážené. Humor tentokrát hodně mizerný.(17.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace