Top Gear: Apokalypsa

Top Gear Apocalypse

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2010, 74 min

Phil Churchward

Asi nejslabší ze všech Top gear filmů. Clarkson prostě chybí(16.12.2012)

Když si dělají inteligentní lidé primitivní srandu z blbostí, tak je to vtipné. A o tom je tento díl. Jeho jediné mínus je, že chybí klasický trojúhelník Hammond-May-Clarkson. Ale i přesto se jedná o výborný, možná trochu moc crazy, ale povedený díl.(8.5.2011)

• kinghome

Fakt mám Top Gear rád, tak jsem si řekl, že si pustím nějaký speciál a apokalypsa znělo hezky. Bohužel jsem zase čekal moc. Nevím jestli to bylo neúčastí Clarksona nebo trapností některých vtípků a pořád se opakujících hlášek "tenhle film jsme neviděli" haha... Nevim prostě mi to nepřišlo vtipné. Čekal jsem více srandy a víc uhozenejch nápadů. Dokonce to bylo i celkem nudné a některé části jsem musel přetáčet. Opravdu zklamání. Ale pár vtípků bylo povedených a Hammond taky nebyl úplně špatnej. 45%(28.3.2013)

Nápad dobrý, ale zpracování je hodně nudné a nevyvážené. Humor tentokrát hodně mizerný.(17.2.2012)

NIc extra, ten humor je občas poněkud chtěný, ale nápad je zajímavý, i některé hlášky.(5.1.2012)

• - Když Richard Hammond jede v Bowleru, je při záběrech na palubní desku vidět, že je na tachometru 0. (alambert)