Top Gear: Apokalypsa

Top Gear Apocalypse

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2010, 74 min

Phil Churchward

Spíš jako speciál mi to připadá jako že se kluci opravdu hodně nudili. Z toho, že tam nebyl Clarkson se jako valná většina tady nezblázním, ale je pravda, že chyběl. Zrovna tak by to ale bylo, kdyby se neukázal Hammond, nebo May - prostě jsme zvyklí na všechny :-) Tenhle díl mě nebavil tak moc, jako všechny ostatní, ale šílenosti opět nechyběly a pobavila jsem se. Obzvlášť při počáteční jízdě do práce v nukleární zimě.(19.3.2013)

• mikulíšek

Naprosto nudné a hloupé. Připomíná to spíš Brainiac, nebo jiný zábavně naučný britský pořad plný stupidních "experimentů" založených na destrukci a výbuších, než osobitě humorný Top Gear. Je to tak nudné a zbytečné, že se to skoro nedá dokoukat.(12.6.2012)

F40 je jasná volba! Jinak celkem průměrné, chybí Jezza.(17.4.2011)

Další velmi vtipná záležitost od hochů z Top Gearu. Bohužel zde chybí Jeremy, který by to jistě posunul ještě o kousek dál. Ale i tak si Richard a James celkem vystačili sami. Jen mi bylo líto těch Mondeí MK II, kterými v jaderné tmě oba pánové jeli do práce.... Každopádně tato britská záležitost s typickým britským humorem je velmi povedeným a zábavným vánočním dárkem pro všechny příznivce tohoto automobilového pořadu. A až budete po jaderném výbuchu čekat v nekonečné frontě na dálnici, nezapomeňte hrát v autě hry .-))))))) Těším se na další díly, jakékoliv. * * * *(21.9.2011)

Škoda, že chybí Jeremy Clarkson, ale i tak to byla sranda, třeba u ,,zaslepených" Fordů jsem se smála jak pominutá. Pokud tedy nastane apokalypsa, vím co dělat. Díky Richarde Hammonde a Jamesi Mayi! :D 90%(25.1.2013)