Poslední minuty na Zemi (TV film)

• Kanada

Earth's Final Hours

Posledné hodiny Zeme

Sci-Fi / Katastrofický

Kanada, 2011, 84 min

• Wacoslav1

Jestli takhle budou vypadat poslední minuty na zemi, pak doufám, že se jich nedožiju. Další podprůměrná rádoby katastrofická televizní srajda, která mě teda aspoň úplně neuspala, ale že by se na tom našlo něco k zapamatování to zase tvrdit nemůžu. No viděl jsem i horší, tak asi i za to tomu dám 25%(9.11.2014)

• WillyMarks

Možná trošku originálnější nápad, ale jinak neeee prosím neee.. díky(16.1.2013)

• kaylin

Rotace planety se zastavila. Nebo minimálně zpomaluje. Asi každému dojde, že tohle by mohl být celkem problém. Právě díky rotaci máme střídání dne a noci. No, chvíli jsem přemýšlel, jestli nedat recenzi delší, na Necronomicon, ale nakonec jsem si řekl, že takových blafů tam je dost. Akce zde není v podstatě žádná, jen divné efekty trikaře na tripu mají dokreslit dojem, že tady půjde o pořádný průser. Ale v pohodě, parta nýmadů, co má asi hodně doktorátů, to zvládne. A vy si řeknete, no a co?(24.10.2013)

Pohodová sci-fi, která sice je tv produkce, ale docela zajímavá podívaná. Nejsem vědec, abych mohl posoudit jestli je něco podobnýho možný, ale i tak se to jevilo docela logicky. Jako vždy je tu někdo kdo tahá za nitky a myslí na vlastní prospěch. Na úkor celého lidstva, jen by mě zajímalo jak by chtěl tak rychle zařídit, aby se do zeleného pásu dostali jen "vyvolení" když se jednalo o hodiny. Když se to nebere moc vážné, tak na odpoledne ideální.(12.4.2015)

• AxelWers

Katastrofický film ani nie kvôli tomu, že rotácia Zeme sa zastavuje, ale nuda a chaos. Ani neviem prečo som tomu dal 1*.(16.6.2015)