Nahlas a naplno

Nahlas a naplno

Joyful Noise

Hudební / Komedie

USA, 2012, 113 min

Nesmírně jednoduchý příběh. Hudební čísla dost dobrá. Queen Latifah táhne celý film. Dolly Parton je v tom úžasně zpívajícím sboru jako pěst na oko. A překvapení pro mne osobně - nepříliš obsazovaný Jesse L. Martin (kterého znám z muzikálu Bohémové) v menší roli. Prostě to celé ujde....(7.12.2014)

• ecceHOMMO

Príjemné hudobné (kostolné) čísla sú v kontraste s tuctovo-laxným príbehom.(22.6.2012)

• Pavlík

7. 12. 2014 (327.); bohužel, paní Dolly je prsatá a umělá (asi neumí stárnout)(9.12.2014)

V kostele bývá sranda. Zvlášť, když se jadrně zakleje, pak se vezme jméno Boží nadarmo a přidá se k tomu trocha nechráněného nemanželského sexu. Já se zkrátka musím lehce vysmívat organizovanému věření, protože s Bohem by si to měl každý vyříkat v klidu a o samotě. Jenže jsme v USA, kde je nedělní návštěva kostela povinností a velebení Pána gospelovým jucháním naprostou samozřejmostí. Musím uznat, že ono juchání alespoň nebere chuť do života jako místní pohřební popěvky a navíc tentokrát je to celkem funky, takže vyznavači harmonie, romantiky a těhotných panen si to mohou skvěle užít. Mne tedy spíše braly jiskřivé hádky mezi Vi Rose a zbytkem světa a vyloženě mne pobavila obhajoba plastických operací: „Bůh by nechtěl, aby ti doktoři žili v bídě.“ Tak tomu věřím i já.(22.1.2014)

Taková milá pohádka okořeněná o povedená hudební čísla.(29.8.2012)