Nahlas a naplno

Nahlas a naplno

Joyful Noise

Hudební / Komedie

USA, 2012, 113 min

Je to takové průměrné, tuctové. Přestože je to vlastně hlavně o zpěvu kostelního sboru jednoho městečka tak vše kolem víry je takové nevtíravé, takže se na to dá podívat a užít si to i když člověk není přímo věřící. O tom to ani není. Jsou v tom dramata v pozadí jednotlivých postav ze sboru, taková klasická vztahová pouta, která ničím nepřekvapí. Překvapil mě Kris Kristofferson, že si vybral roli v takovém filmu, ale jeho vystoupení bylo velmi malé, takže spíše šlo o propůjčení dalšího známějšího jména pro distribuci. Nevím no na těch pár jeho minut, to bylo slabé. Příběhu nejvíc škodí to, že hned na začátku je vlastně jasné jak to skončí. Jinak hudebně nedokážu moc posoudit, tenhle americký styl kostelních zpěvů mě moc nebere, když už, tak mám radši chorálovější styl. Herecky to je řekl bych mírně nadprůměrné, vypadá to že si to všichni náležitě užili. Jen ten konec mi přijde natahovaný, protože příběhově skončil film dobrých sedm minut před titulkama. Ale tak snažili se nakonec vecpat emotivnější zakončení a na někoho to určitě dojem udělá. Vzhledem k tomu, že jsem se po celou dobu pohodově bavil a několikrát se i slušně zasmál, to hodnotím jako mírně nadprůměrnou komedii z ne tolik častého prostředí. 6/10(12.6.2012)

• Pavlík

7. 12. 2014 (327.); bohužel, paní Dolly je prsatá a umělá (asi neumí stárnout)(9.12.2014)

Pro tento film bylo křesťanství použito pouze jako kulisa pro film obyčejný... Ale i tak nebyl ani nad ani podprůměrný...(27.7.2012)

• Martin741

Reziser Todd Graff natocil priserne nudny film s podpriemernym scenarom a podpriemernymi hereckymi vykonmi. Queen Latifah /Posledni Prazdniny, Ice Age/ dohromady nic nepredviedla. 40 %(6.12.2014)

• ecceHOMMO

Príjemné hudobné (kostolné) čísla sú v kontraste s tuctovo-laxným príbehom.(22.6.2012)