poster

Nahlas a naplno

 • USA

  Joyful Noise

 • Slovensko

  Nahlas a naplno

 • Velká Británie

  Joyful Noise

Hudební / Komedie

USA, 2012, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pavlík
  **

  7. 12. 2014 (327.); bohužel, paní Dolly je prsatá a umělá (asi neumí stárnout)(9.12.2014)

 • arcticsky
  ***

  Nesmírně jednoduchý příběh. Hudební čísla dost dobrá. Queen Latifah táhne celý film. Dolly Parton je v tom úžasně zpívajícím sboru jako pěst na oko. A překvapení pro mne osobně - nepříliš obsazovaný Jesse L. Martin (kterého znám z muzikálu Bohémové) v menší roli. Prostě to celé ujde....(7.12.2014)

 • ecceHOMMO
  **

  Príjemné hudobné (kostolné) čísla sú v kontraste s tuctovo-laxným príbehom.(22.6.2012)

 • LuciusWlk
  ***

  Jednoduchý příběh protkaný romantikou a spoustou klišé v rytmu gospelu. Nějaký ten humor se zde taky najde. Ono to ale kupodivu ladí jako celek a nejde o nějaký rychlokvaškovitý výtvor. Normálního člověka neurazí a možná překvapí svou nenuceností a uceleností.(23.11.2012)

 • Tuax
  ***

  Je to takové průměrné, tuctové. Přestože je to vlastně hlavně o zpěvu kostelního sboru jednoho městečka tak vše kolem víry je takové nevtíravé, takže se na to dá podívat a užít si to i když člověk není přímo věřící. O tom to ani není. Jsou v tom dramata v pozadí jednotlivých postav ze sboru, taková klasická vztahová pouta, která ničím nepřekvapí. Překvapil mě Kris Kristofferson, že si vybral roli v takovém filmu, ale jeho vystoupení bylo velmi malé, takže spíše šlo o propůjčení dalšího známějšího jména pro distribuci. Nevím no na těch pár jeho minut, to bylo slabé. Příběhu nejvíc škodí to, že hned na začátku je vlastně jasné jak to skončí. Jinak hudebně nedokážu moc posoudit, tenhle americký styl kostelních zpěvů mě moc nebere, když už, tak mám radši chorálovější styl. Herecky to je řekl bych mírně nadprůměrné, vypadá to že si to všichni náležitě užili. Jen ten konec mi přijde natahovaný, protože příběhově skončil film dobrých sedm minut před titulkama. Ale tak snažili se nakonec vecpat emotivnější zakončení a na někoho to určitě dojem udělá. Vzhledem k tomu, že jsem se po celou dobu pohodově bavil a několikrát se i slušně zasmál, to hodnotím jako mírně nadprůměrnou komedii z ne tolik častého prostředí. 6/10(12.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace