poster

Talisman

 • USA

  Lucky One, The

 • Slovensko

  Šťastlivec

Drama / Romantický

USA, 2012, 97 min

Režie:

Scott Hicks

Předloha:

Nicholas Sparks (kniha)

Scénář:

Will Fetters

Kamera:

Alar Kivilo

Kostýmy:

Dayna Pink
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • CheGuevara
  *

  Dlouho jsem neviděl film, který by s takovou lehkostí bagatelizoval domácí násílí. Holt znáte to, sice mlátí svou ženu, je to pijan a citový vyděrač, jež si své frustrace vybíjí na svém synkovi, ale na konci se zachová jako správnej "chlap". Tak co jsme si, to jsme si. Přece jen měl to "srdíčko", tak navždy dobrý, ne? Takže milí, mlátí-li vás váše drahá polovička, tak se nebojte, on to dělá z lásky k vám. Vážení, jdu blejt. PS: Jo a situovat film do státu Luisiana, ve kterém je asi třetina černošských obyvatel a který je proslulý svou otrokářskou minulostí, a celej příběh postavit na problémech těch "bílých", kdy jedinej černej je týpek někde vzadu v kostele, je nehorázný chucpe.(6.10.2014)

 • apacka
  **

  No coco. Jak mariňák ke štěstí přišel.(6.2.2014)

 • FFilipCZ
  ****

  Možná to je předvídatelné a nic zázračného vás tam nepřekvapí, ale já od toho dostal přesně to, co jsem chtěl.(13.3.2013)

 • Sarkastic
  **

  Pan Dokonalý (a to naprosto ve všech ohledech, když se pomine ta malá a vpravdě nepodstatná lež) a paní Osamělá aneb přesně ten typ romantického filmu, u kterého jistě leckterá divačka ráda roztaje, a aby se neřeklo, tak pro pánskou část publika tu je zas sexy hlavní představitelka, která je asi jedinou odměnou pro chudáka chlapa, kterého donutila jeho partnerka Talisman zkouknout. Jinak klišé se pěkně kupí, Efronovy psí oči se samozřejmě jen tak neokoukají a člověk se musí čím dál víc smát, jak je film hloupý a předvídatelný. Slaďárna toho takřka nejtěžšího kalibru, avšak bohužel hlavně v záporném slova smyslu, proto tedy pouze 2*, víc nemůžu a ani nechci dát.(15.9.2013)

 • eLeR
  **

  odpad to teda nie je, tak jedna hviezda, plus jedna za Blythe Danner, lebo len tá tam bola dobrá ... všetko ostatné strach a hrôza ...(10.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace