Horizont ČT24 (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2010, 52 min

Jedny ze zpráv, které mají řád a něco se od nich dozvím.(15.11.2014)

Chcete vědět, co se děje ve světě? A ted nemyslim zprávy typu američtí vědci zjistili, že když moc koukáte na porno tak máte více chlupaté ruce nebo že v číně se narodilo dítě, které má místo hlavy nohu.... Myslím zprávy o věcech které danou zemí hýbou a velmi často mají globálbí důsledky. Pusťte si horizont a vyserte se na krátké zprávičky v hlavních vysílacích časech....(3.1.2014)

• SmoldaMara

Pohádky ze zahraničí byly vysílány myslím i před rokem 1989. Vyhledávám radši jiné informační zdroje, ovšem pokud si najdu čas.(30.9.2015)

Sice se poměrně dost zajímám o dění ve světě a tenhle pořad by mi měl pomoci takové informace načerpat, zdaleka ne vždy se tak stane. Možná je to tím pitvořením se v až moc malých podrobnostech, místo nabídnutí divákovi globálního pohledu.(23.7.2012)

To by mně ani nenapadlo, že u takového pořadu, bude jeden komentář (před mým hodnocením), proto doufám, že píši komentář ke správnému pořadu. Horizont je asi to nejlepší, na co se česká televize v posledních letech zmohla. Když se chci dozvědět co se stalo v zahraničí, nepouštím si zprávy. Místo sedmi téměř hodinových zpráv, které už pár let se svým názvem nemají nic společného, si pustím jednou za týden Horizont a alespoň se opravdu něco dozvím.(3.4.2012)