poster

Horizont ČT24 (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2010, 52 min

 • Tom_Lachtan
  *****

  jeden z nejlepších pořadů na který se dá v ČR dívat, téměř každý díl je výborný a rozšiřuje tam, kde tříminutová reportáž nestačí. _________ A platí to i pro upravenou, zkrácenou verzi.(20.6.2012)

 • vikiii
  *****

  Každodenní informace celého světa nejlépe s doprovodem příjemných vstupů a postřehů Hany Scharfové.(9.3.2014)

 • SmoldaMara
  odpad!

  Pohádky ze zahraničí byly vysílány myslím i před rokem 1989. Vyhledávám radši jiné informační zdroje, ovšem pokud si najdu čas.(30.9.2015)

 • truby
  *****

  To by mně ani nenapadlo, že u takového pořadu, bude jeden komentář (před mým hodnocením), proto doufám, že píši komentář ke správnému pořadu. Horizont je asi to nejlepší, na co se česká televize v posledních letech zmohla. Když se chci dozvědět co se stalo v zahraničí, nepouštím si zprávy. Místo sedmi téměř hodinových zpráv, které už pár let se svým názvem nemají nic společného, si pustím jednou za týden Horizont a alespoň se opravdu něco dozvím.(3.4.2012)

 • lajkus
  *****

  Chcete vědět, co se děje ve světě? A ted nemyslim zprávy typu američtí vědci zjistili, že když moc koukáte na porno tak máte více chlupaté ruce nebo že v číně se narodilo dítě, které má místo hlavy nohu.... Myslím zprávy o věcech které danou zemí hýbou a velmi často mají globálbí důsledky. Pusťte si horizont a vyserte se na krátké zprávičky v hlavních vysílacích časech....(3.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace