poster

Personalista (festivalový název)

 • Izrael

  Human Resources Manager, The

 • Le voyage du directeur des ressources humaines

 • slovenský

  Manažér ľudských zdrojov

  (festivalový název)

Drama

Francie / Německo / Izrael / Rumunsko, 2010, 103 min

Režie:

Eran Riklis

Hudba:

Cyril Morin
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • playboxguest
  **

  Neříkám, že je to špatný film, někoho jistě zaujmout může, ale já to nebudu. Na to mi připadal až příliš rozvleklý.(14.5.2012)

 • JitkaCardova
  ***

  [8th International Film Festival in Thrissur, Kerala, India] *** Zčernalá road-movie na poněkud omleté a porotami všech zemí oblíbené téma migrace za prací a vykořisťování. Dost prvoplánový, líbivý snímek se záběry z Izraele a Rumunska, nefunkční rodiny v obou dotčených světech, nešťastné děti tak či tak selhávajících (protože pracovní pozicí zotročených) rodičů, pracovní povinnosti na úkor života, tragická smrt, která to všechno roztočí, zužitkovaná v médiích, pak sebezpytování, hrdinský výkon, pár přátelství do konce života, nějaké to objetí a výhled do zářnějších zítřků po prožitých dobrodružstvích a oživených emocích. *** Boring.(15.2.2013)

 • Flamik
  *

  pár zajímavejch částí. Celkově ale 0.(18.12.2014)

 • ZkuKol
  ***

  Roadtrip po Rumunsku made in Izrael. Občas vtipné, občas zajímavé, umís i šáhnout na srdce. Celkový dojem ovšem nepříliš silný.(27.3.2015)

 • sochoking
  ***

  Pamätám sa, ked som sa vracal z Rumunska a na hranici nás zdržiavali, kým nezaplatíme poplatok za počasie! Skurvení cigáni... Inak, zdalo sa mi trochu za vlasy pritiahnuté, že manažér izraelskej pekárne by sa len tak dostal do atomového krytu rumunskej armády. No, ak si chcete zažiť trochu depky, tak tento road trip naprieč rumunskému dažd'u a mrazu do zapadlej dediny plnej blata, smútku a beznádeje, je to pravé !(10.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace