• NinadeL

Vzhledem k tomu, že jsem z FAMU produktů viděla naposledy etudku Pře|klad, zkusila jsem Prahu, mou lásku poměrně bez předsudků. A čeho se mi dostalo? Úvodní povídky Panaroma, která je formálně nápaditá a Prahu adoruje naprosto ideálně. Pochybuje pouze ve stereotypním obsazení Jířího Dvořáka. Bohužel kousek Právnička už jen zazdívá poměrně slušný nápad do trapné halucinace z Libně a Vysočan. Květa Fialová je děsná jako obvykle. Budař opět nevypadává ze své škatulky ostýchavého chlapce od vedle. Obyčejný jízdní řád už je jen naprostý výsměch neposouvající nic nikam, zejména ne zoufalství "herectví" Marie Doležalové. A Tajemství památníku? Tady své bývalé spolužačce Lucii Kajánkové mohu jen vzkázati méně prospaných hodin na přehledových přednáškách o českém kinu do roku 1960.(28.11.2012)

Vcelku poměrně vydařený projekt, fandím povídce Tomáše Pavlíčka :-)(19.11.2012)

• MrKeww

Ach jo, asi jsem čekal něco jiného... Všechno se to tak nějak táhlo a vlastně se nic nedělo. Docela mě to zklamalo.(19.8.2013)

• ulukaj

FAMU je v prdeli(1.12.2012)

Zajímavý studentský film. Škoda že některé příběhy nebyly více propojené s Prahou. Na Paris je t'aime bohužel nemá :-) Jinak film má perfektní hudbu a moc pěkný grafický styl!(20.11.2012)