poster

Hell on Wheels (TV seriál)

 • Slovensko

  Peklo na kolesách

Western

Kanada / Velká Británie, 2011 - 2016, 41 h 29 min (Minutáž: 57x43 min)

Hudba:

Kevin Kiner

Hrají:

Anson Mount, Colm Meaney, Dominique McElligott, Common, Robin McLeavy, Kasha Kropinski, Eddie Spears, Christopher Heyerdahl, Tom Noonan, Barb Mitchell, April Telek, Wes Studi, Jake Weber, Dru Mouser, Ian Tracey, Ty Olsson, Ted Levine, Bruce Ramsay, Virginia Madsen, Byron Mann, Robert Moloney, Dustin MacDougall, Timothy V. Murphy, Wayne Duvall, Grainger Hines, Jennifer Ferrin, Sean Owen Roberts, Phil Burke, Alejandro Rae, Alex Zahara, Aleks Paunovic, Gregory 'Dominic' Odjig, Ryan Robbins, Fiona Vroom, Haysam Kadri, Jason Cermak, Duncan Ollerenshaw, Sharon Taylor, Kal Weber, Caitlynne Medrek, Christian Sloan, Siobhan Williams, Greg Lawson, David LeReaney, Christopher Rosamond, Robert Weiss, Scott Michael Campbell, Dave Trimble, Andrew Polk, Douglas Nyback, Jeff Fahey, Brian Jensen, Tim Guinee, Serge Houde, MacKenzie Porter, Victor Slezak, Chelah Horsdal, Peter Benson, John DeSantis, Brendan Fletcher, Reg Rogers, Tzi Ma, Michael Patric, Diego Diablo Del Mar
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jizni Tlapa
  ****

  Do pátého dílu naprostá dvou hvězdičková nuda. Po pátem, ale jako by se z doposud šourajícího Pony Expresu stal ujíždějící rychlík a v super tempu se konečně začalo něco dít. Vydržel jsem a po první serii dám šanci druhé, protože je to konečně plné napětí, hlavní charisma padouch-nepadouch ujíždí jako psanec a konečně se začíná sřílet na kolty... a to vše za zvuku super western utahané harmoniky(17.4.2015)

 • Aky
  *****

  Syrový, westernový seriál připomínající špínou, potem a realističností Deadwood. Na jednoduchý a vcelku omšelý příběh o vině a pomstě je pověšen obraz budování železnice. S problémy, které tento gigantický americký projekt s sebou nesl. Antagonismy mezi bílými a černými, neřešitelné postavení indiánů, se spekulacemi, podvody, prostitutkami, chlastem, Bohem... Na nic se nezapomnělo a všechno se to udělalo moc pěkně.(10.5.2014)

 • cheyene
  *****

  Konečně je tu seriál z westernového prostředí. Příjemná hudba, skvělé prostředí a sympatičtí herci a příběh, který je napínavější a napínavější. Každá epizoda přináší nové a nové vzrušení, které je podpořeno výbornými hereckými výkony, skvěle napsanými charaktery postav, již zmíněnou hudbou, ale také perfektním naaranžováním scén. Vychutnávám si každý záběr, kde si kamera hraje se světlem (svítání či zapadání slunce) nebo kde ukazuje krásu západu.(30.1.2012)

 • Rabina
  *****

  Série 1 - 80%; série 2 - 90%; série 3 - 100%; série 4 - 90 %, 5. série 80 %(23.10.2013)

 • Yardak
  *****

  Westernová atmosférická pecka s výtečným Ansonem Mountem! Po všech pěti sériích dávám 5 železničních hvězd! Seriál, který tu chyběl a je škoda, že nemá více sérií či se netočí podobná díla!(7.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace