poster

Hell on Wheels (TV seriál)

 • Slovensko

  Peklo na kolesách

Western

Kanada / Velká Británie, 2011 - 2016, 41 h 29 min (Minutáž: 57x43 min)

Hudba:

Kevin Kiner

Hrají:

Anson Mount, Colm Meaney, Dominique McElligott, Common, Robin McLeavy, Kasha Kropinski, Eddie Spears, Christopher Heyerdahl, Tom Noonan, Barb Mitchell, April Telek, Wes Studi, Jake Weber, Dru Mouser, Ian Tracey, Ty Olsson, Ted Levine, Bruce Ramsay, Virginia Madsen, Byron Mann, Robert Moloney, Dustin MacDougall, Timothy V. Murphy, Wayne Duvall, Grainger Hines, Jennifer Ferrin, Sean Owen Roberts, Phil Burke, Alejandro Rae, Alex Zahara, Aleks Paunovic, Gregory 'Dominic' Odjig, Ryan Robbins, Fiona Vroom, Haysam Kadri, Jason Cermak, Duncan Ollerenshaw, Sharon Taylor, Kal Weber, Caitlynne Medrek, Christian Sloan, Siobhan Williams, Greg Lawson, David LeReaney, Christopher Rosamond, Robert Weiss, Scott Michael Campbell, Dave Trimble, Andrew Polk, Douglas Nyback, Jeff Fahey, Brian Jensen, Tim Guinee, Serge Houde, MacKenzie Porter, Victor Slezak, Chelah Horsdal, Peter Benson, John DeSantis, Brendan Fletcher, Reg Rogers, Tzi Ma, Michael Patric, Diego Diablo Del Mar, Taylor St. Pierre, Randy Birch, Brent Briscoe, Adam Beach, Colby French, Christopher Backus, Gregg Henry, Julia Maxwell, Conrad Pla, Zak Santiago, Michael Horse, Sara Canning, Michelle Thrush, Rod Lurie, Jonathan Scarfe, Andrew Howard, Julian Richings, Adrian Petriw, Kaj-Erik Eriksen, Toby Hemingway, Noah Danby, Barry Flatman, Mpho Koaho, Jason Schombing, Tseng Chang, David Ferry, Ben Sullivan, Michael Tiernan, Kirsten Robek, Ben Esler, Angela Zhou, Josh Caras, Gerald Auger, Dohn Norwood, James D. Hopkin, James Dugan, Matthew Glave, Sean Hoy, Kira Bradley, Tayden Marks, Damian O'Hare, Leon Ingulsrud, James Shanklin, Moses Brings Plenty, Billy Wickman, Raúl Herrera, Dan McDougall, Kevin Blatch, Malia Ashley Kerr, Matt Cooke, Simon Longmore, Luke Roessler, David Wilson Barnes, Mark Krysko, Paige Patterson, Pippa Mackie
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KevSpa
  ****

  Westernovému žánru sice příliš neholduji, ale kabelovka AMC opět prokazuje, že příběhy jsou pro ni důležité, a tak jsem neměla problém nechat se během pilotní epizody velmi rychle vtáhnout do děje. Po druhém dílu už se nemůžu dočkat pokračování a jestli si seriál kvality udrží i v dalších dílech, nebudu váhat s vysokým hodnocením. || Po dalších dílech: velmi příjemná záležitost, která sice vyloženě nevyrazí dech, ale každá epizoda první řady vás vždy dokáže něčím upoutat. 1. série - 80 %(20.11.2011)

 • flanker.27
  ***

  Tak asi tak. První díl dobrej, poslední slušnej. To mezi tím - hm, no, průměr, přinejlepším. Středobodem je stavba železnice, ale tu stavbu vidíme za celejch deset epizod asi 10 minut. Jinak černý muž pod bičem i bez otrokáře žil, původcem je Kanada, tak je vtipný, jak se pod zdánlivě politicky nekorektní slupkou ozývá politická korektnost. Ke konci se to sice trochu mění, když si Elam začíná uvědomovat svou čerstvě nabytou moc, ale stejně to nepřebije pachuť třeba z toho, že bílá žena se dočká citlivého zacházení jen od černocha nebo indiána. Pozitiva? První díl, Colm Meaney a krása Dominique McElligott.(2.4.2012)

 • marvan
  ***

  Nihilismus je v současnosti tvůrčí metoda číslo 1, divím se jen, že diváci tuhle hru zatím neprohlédli a nadále oceňují dílka jako Hell On Wheels, která jen promíchávají kvanta špíny a klišé bez špetky invence. Platí tu jako všude jinde: je mnoho povolaných, ale málo vyvolených. To co dokázal Millius s Římem a další jemu podobní ve stáji HBO, tihle epigonové jen do nekonečna rozmnělňují.(18.2.2013)

 • johny89
  ****

  1. série: Oceňuji hlavně naprosto geniální výkon Švéda a sympatického Bohanona. Za to černoch Ferguson se chová jako naprostý trouba. Přišlo mi, že za celý seriál se toho nijak moc nestalo. I přes skvělou výpravu a zajímavé herce tam ten scénář lehce pokulhává a rozhodně by z tohoto konceptu šlo dostat mnohem více. 2. série: O něco slabší než první. Z hloupého ira se vyklubal sympaťák a z toho chytrého blbec. Bohanon jako vždy frajer. V posledním díle bohužel skončily mé dvě oblíbené postavy.(2.6.2013)

 • Rabina
  *****

  Série 1 - 80%; série 2 - 90%; série 3 - 100%; série 4 - 90 %, 5. série 80 %(23.10.2013)

 • - Thomas Clark Durant, M. D. (Colm Meaney) je skutečná historická postava, která stála v čele Union Pacific při výstavbě první transkontinentální železnice v USA. (Drink4Fun)

 • - Premiéra 3. série musela být posunutá o týden kvůli povodním, které pozastavily produkci. (Dyas)

 • - Postava Thora Gundersena, která je v seriálu nazývána Švéd, je ve skutečnosti norského původu. (Dyas)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace