Hell on Wheels (TV seriál)

Peklo na kolesách

Western

Kanada / Velká Británie, 2011, 57x43 min

Po Hell on Wheels a Hatfieldech s McCoyema se můj strach o westernový žánr rozplynul. Vzpomeňte si na seriálový Řím, který zahrnoval všechnu špínu a ohavnost tehdejšího světa a přeneste ho na Divoký západ. Přesně takový totiž tenhle seriál je. Atmosféra je špinavá a hnusná, postavy jsou odporné a nenajdete tu snad jedinou vyloženě kladnou, citů pomálu, protože ty si lidé tehdy nemohli příliš dovolit, zato tu najdete plno potu, krve, koltů a kouře z komínů lokomotiv. Pro westernové fandy pohlazení po duši. 90%(11.11.2012)

1/20 Milá kocovina z roku 1865.(21.3.2013)

Anson Mount ako pištoľník Bohannon je novodobý Franco Nero. Každá nová séria lepšia ako predchádzajúca.(23.11.2013)

Anson Mount v jedné ze svých nejlepších rolích, předvádí naprosto strhující a vynikající výkon.(12.6.2016)

Westernová atmosférická pecka s výtečným Ansonem Mountem! Po všech pěti sériích dávám 5 železničních hvězd! Seriál, který tu chyběl a je škoda, že nemá více sérií či se netočí podobná díla!(7.12.2013)