poster

Hell on Wheels (TV seriál)

 • Slovensko

  Peklo na kolesách

Western

Kanada / Velká Británie, 2011 - 2016, 41 h 29 min (Minutáž: 57x43 min)

Hudba:

Kevin Kiner

Hrají:

Anson Mount, Colm Meaney, Dominique McElligott, Common, Robin McLeavy, Kasha Kropinski, Eddie Spears, Christopher Heyerdahl, Tom Noonan, Barb Mitchell, April Telek, Wes Studi, Jake Weber, Dru Mouser, Ian Tracey, Ty Olsson, Ted Levine, Bruce Ramsay, Virginia Madsen, Byron Mann, Robert Moloney, Dustin MacDougall, Timothy V. Murphy, Wayne Duvall, Grainger Hines, Jennifer Ferrin, Sean Owen Roberts, Phil Burke, Alejandro Rae, Alex Zahara, Aleks Paunovic, Gregory 'Dominic' Odjig, Ryan Robbins, Fiona Vroom, Haysam Kadri, Jason Cermak, Duncan Ollerenshaw, Sharon Taylor, Kal Weber, Caitlynne Medrek, Christian Sloan, Siobhan Williams, Greg Lawson, David LeReaney, Christopher Rosamond, Robert Weiss, Scott Michael Campbell, Dave Trimble, Andrew Polk, Douglas Nyback, Jeff Fahey, Brian Jensen, Tim Guinee, Serge Houde, MacKenzie Porter, Victor Slezak, Chelah Horsdal, Peter Benson, John DeSantis, Brendan Fletcher, Reg Rogers, Tzi Ma, Michael Patric, Diego Diablo Del Mar, Taylor St. Pierre, Randy Birch, Brent Briscoe, Adam Beach, Colby French, Christopher Backus
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shushika
  ****

  2.série - 70% - už to zdaleka není ta pecka jako napoprvé, není tak sevřené a osudové, spousta kdysi životných postav nemá co hrát a jen se plouží před kamerou (Elam, Irové) jiným - Švédovi třeba - tvůrci dovolí neuvěřitelné eskapády a zvraty. Čeká nás s odchodem Gaytonových už jen sešup?, 1. série - 90%. Pár zaškobrtnutí se najde (někdy zbytečně doslovné dialogy, jindy horší herecké podání či "výplňovost" některých epizod), ale jinak moc příjemných 400 minut v pekle. Nej sekvence seriálu: modrokabátníci, černoch a Mr. Bohannon v boji s Čejeny na začátku 9. dílu. Tady je všechno: dějinná ironie, odvaha, bláznovství, důstojnost i zoufalství ve skvěle nasnímané tříminutové scéně, která se zatne jako tomahawk.(10.1.2013)

 • Khumbac
  *****

  Zatím po ctvrtem dilu velke nadseni. Nejlepší postavou je šéf bezpečnosti ..." Švéd ".. pochazejici z Norska. Hudba zvolena perfektně. Dívejte se v HD.(4.12.2011)

 • flanker.27
  ***

  Tak asi tak. První díl dobrej, poslední slušnej. To mezi tím - hm, no, průměr, přinejlepším. Středobodem je stavba železnice, ale tu stavbu vidíme za celejch deset epizod asi 10 minut. Jinak černý muž pod bičem i bez otrokáře žil, původcem je Kanada, tak je vtipný, jak se pod zdánlivě politicky nekorektní slupkou ozývá politická korektnost. Ke konci se to sice trochu mění, když si Elam začíná uvědomovat svou čerstvě nabytou moc, ale stejně to nepřebije pachuť třeba z toho, že bílá žena se dočká citlivého zacházení jen od černocha nebo indiána. Pozitiva? První díl, Colm Meaney a krása Dominique McElligott.(2.4.2012)

 • JimWayne
  ****

  Tak toto môžem AMC prináša western ktorý má potenciál byť na obrazovke dosť dlho.Pekné prostredie,Anson Mount a Common výborná dvojica každý z iného prostredia,dobová atmosféra a zaujímavý príbeh predovšetkým.Prvá séria to dobre nakopla tak dúfam že to v druhej bude pokračovať.1.séria 80%(17.2.2012)

 • Rabina
  *****

  Série 1 - 80%; série 2 - 90%; série 3 - 100%; série 4 - 90 %, 5. série 80 %(23.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace