Show se uskutečnila 20. února 2011 v Oracle Arena (Oakland, Kalifornie). Na kartě se sešlo pět zápasů.

1) Kofi Kingston vs. Alberto Del Rio
2) Edge vs. Big Show vs. Kane vs. Rey Mysterio vs. Drew McIntyre vs. Wade Barrett (World Heavyweight Championship, Elimination Chamber)
3) Santino Marella & Vladimir Kozlov vs. The Corre (Tag Team Championship)
4) The Miz vs. Jerry Lawler (WWE Championship)
5) CM Punk vs. John Cena vs. John Morrison vs. R-Truth vs. Randy Orton vs. Sheamus (Elimination Chamber Match, vítěz získá zápas o WWE Championship na Wrestlemanii 27) (TheSpearCZ)

VokyYy

Od té doby co má Triple H novou pozici v WWE šla úroveň nahoru a on vtom má podle mě prsty, vůbec by mi nevadilo kdyby společnost převzal právě on. Kingston-Rio - Zápas naprosto o ničem, ale jako opener slušnej zápas, jinak k Riovi, začíná být ohranej a opravdu mě nebaví poslední dobou. SD ECH - Super zápas u kterýho sem se nenudil, předevšim vyzdvihnu výkon Drewa. 6 účastník ? Big Show ? EPIC FAIL ! bože proč ? Návrat Christiana mě potěšil asi nejvíc a doufám, že Christian vleze do feudu mezi Edgem a Riem a na WM uvidíme Triple Threat a ne že ho WWE dá opět jako vsuvku do MITB, který stejně nevyhraje. Trish by si příště měla promyslet jaký boty si vezme, když půjde do ringu, ale její návrat potěšil. Lawler vs Miz - Jestli to byl Lawlerův poslední zápas (doufám že jo) tak se nemá za co stydět, zápasu dost přidal i Cole, tim svym všim okolo Mize. Aspoň, že Miz obhájil titul čistě. RAW ECH - Zápas potahal Sheamus a hlavně Morrison, kterýmu jsem u konce držel palce aby vyhrál, zasloužil by si to, ale bylo jasný, že to neni možný, kdo jinej by mohl vyhrát a jít do ME na WM než Cena se svými Fruity Pebbles, tušim po 7 nebo po 6 zasebou. Kéž by zůstal u reklam na děcké granule... A jak se vyjadřuje ktomu Rockovu segmentu ? bože, jestli to dopadne nějakým podaváním rukou na WM tak to bude tragédie. ()

Hellbilly

Kvalitné , aj keď nechutne predvídateľné PPV od WWE. Kingston vs Del Rio ma trošku nudil, niežeby to bol zlý zápas, ale čosi tomu chýbalo. Každopádne OK zahájenie, a opäť sa ukázalo že Del Rio potrebuje na promá lepšie texty, a nie len stále to isté, lebo talent podať to jednoznačne má. SD Elimination Chamber bola paráda, zápas večera. Wrestleri toho predviedli veľa, pekné (a dosť drsné, hádzanie oproti plexisklu a na oceľovú podlahu určite nie je sranda) momenty aj regulárnu wrestlingovú akciu, Kane bol výborný, konečne opäť dominantný, a skvelý bol aj Drew so svojou hyperagresivitou. Christian a Trish potešili, aj tá Kelly Kelly, aspoň sa môže vrátiť do storylinu medzi Drewom a Edgeom (kiežby z toho bol po Wrestlemanii feud o WHC). Miz vs Lawler bol prekvapujúci, čakal som priemer, dostal som celkom zábavný zápas, na to, že v ňom bol šesťdesiatnik sa nemajú za čo hanbiť. RAW Chamber bol ako zápas o trošku slabší než Smackdown Chamber. Hlavné hviezdy boli Sheamus a Punk, Punk je skvelý herec, to ako si robil srandu z Ortona bolo na nezaplatenie. Morrison je to, čomu v brandži hovoria "spot monkey" a ako správna cvičená opica sa postaral o pekný moment, keď z vrchu skočil na Sheamusa, inak sa väčšinu zápasu venoval nekonečnému opakovaniu svojho Flying chuck kicku. Nezaškodilo by sa naučiť pár nových techník. Orton potrebuje heel turn, ako klaďas je neskutočne nudný. Čo dodať k SuperCenovi? Opäť vyhral a siedmy raz v rade headlinuje Wrestlemaniu. Kto to nečakal? ()

Hyb_rid

S ECH jak RAW tak SD jsem byl vcelku spokojený samozřejmě kromě Ceny, který dokud bude schopný udržet v ruce lžičku, cpát se cereáliemi a nebude vykazovat přílišnou úroveň senility tak bude mít main event na Wrestlemanii jistý. Přesně jak to řekl Rocky ... od mighty Austin 3:16, přes dominant If ya smell what the Rock is cooking aaaaall the way to ju kent ší mí. No ale zpět k PPV Kingsto na Del Rio předvedli průměr a mám takové nemilé tušení, že Del Rio coby no1 contender WH title na WM nebude zádný zázrak, nevím proč ale celkem rychle se okoukal a jeho mic skill není nic moc. Tag team bout taky průměr no a Miz vs King mě celkem bavil, King se pořád ještě dokáže ohánět a je dobře, že nakonec bude mít svůj WM moment a doufám, že tím skončí celá ta eskapáda s anonymous GM a Cole bude dostávat menší prostor než je tomu teď ()

Nons3nse

Tak ja som sa na svoju druhú EliminationChamber dosť tešil. Už len tie zápasy samy o sebe hovorili, že toto bude dobrá PPV. Singles Match: Kofi Kingston vs Alberto Del Rio- Pre mňa to bol priemerný match. Celá táto storyline medzi Kofim a Albertom ma hrozne nudila. Inak to nebolo ani u tohoto zápasu, aj keď musím uznať, že Kofi pekne "lietal" ako vždy. Ale na mexičana Alberta to nestačilo :-) SmackDown Elimination Chamber match for the World Heavyweight Championship- Pre mňa najlepší match celej PPV. Rozhodne lepší ako RAW ECH match. V SD ECH tam každý podával skvelý výkon, ale v RAW ECH tam to celé ťahali iba CM Punk, John Morrison a Sheamus. Aj mňa prekvapil Drew. Síce sme ho už videli, jeho "dravosť" ale to, čo predviedol som naozaj nečakal. No ako sa hovorí, láska hory prenáša. Naozaj dokázal, že je budúcnosť WWE. Singles Match for the WWE Championship- K tomuto nemám čo dodať. Dať kometátora do ringu?! Really? Really? Akože ta srory medzi Mizom a Kingom je jedným z tých podarenejších, ale že by sa mi nejako extrémne páčil, tak to ne. Do poslednej chvýle som veril že vyhrá King, ale na moje prekvapenie, a na šťastie to Miz vyhral. Myslel som si, že WWE mu dopraje titul, ktorý nezískal. Som rád, že sa tak nestalo. Miz is still AWESOME ;-) WWE Tag Team Championship- Konečne tie (ne)cenné tituly zmenili majtelov. Kozlov si zaslúži ten titul, ale Santino?! Za to šaškovanie, ktoré vo WWE provozuje?! RAW Elimination Chamber match for the No.1 Contendership for the WWE Championship- O tomto zápase som sa už vyjadril. Na ME to bolo nič moc. A hlavne ten víťaz. Dúfal som, že to vyhrá Punk, ale WWE by nedala heel vs heel na WM. Takže, ako som hovoril pred PPV "Dúfam, že to zase ako minulí rok nevyhrá Cena" tak sa to aj naplnilo. Druhá WM ktorú budem pozerať, a na minulej aj tohtoročnej nesmie chýbať Cena. Okamžite ako vyhral, ma tak rozbolela hlava, že až. Z ECH 11 som celkom spokojný, ale ako hovorím. Keby ME celého večera nevyhrá Cena. Tak som z touto PPV spokojnejší 100 krát viac. ()

drake31

Mám dosť zmiešané pocity ohľadne celého Eimination Chamber. Prečo ? No pretože tie 2 nie ECH zápasy boli neskutočne, nudné a nezaujímavé. Ale ECH zápasy už boli o niečom inom. SmackDown ECH bol vynikajúci, a povedal by som že aj celkom nepredvídateľný - naozaj vyzeralo to tam všelijako - kvalitné súboje, Ray si toho vytrpel asi najviac, a návrat Christiana veľmi potešil - som zvedavý čo z toho vznikne, ak niečo vôbec vznikne - dúfam že hej. Raw ECH bol podľa mňa slabší ale zato mal lepšie momenty - o tie sa postaral hlavne John Morrison, ten chlapík je úžasný a konečne by si zaslúžil nejaký ten titul - ďalej sa mi pozdával Sheamus ktorý si Johnom M. sadnú ako súperi, a dokážu vykúzliť poriadnu show, Randy už je s tými RKO trochu otravný, Punk je proste Punk a Cena ako víťaz bol fakt "nečakaný". Hodnotil by som možno nižšie ale John M. to zachránil celé. P.S. Tie najodolnejšie sklá na svete dostali poriadne zabrať :) P.P.S. Pondelňajšie Raw doslova snové - návrat Takera a HHH ... Waw ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Ignition“ od TobyMac. (TheSpearCZ)