Milan Hlavsa a Plastic People of the Universe

Dokumentární / Hudební

Česko, 2001, 74 min

Dokument o výborné kapele, jejíž hudbu mám rád a jejíž příběh mě zřejmě nikdy nepřestane fascinovat. Zde ještě navíc doplněno o zajímavý obrazový materiál, přibližující lokality, kde se to vše odehrálo.(11.10.2014)

Moc řečí, málo muziky. -------- V titulcích filmu uvedeno: název The Plastic People Of The Universe.(24.9.2014)

Pro me obycejny dokument o skupine jejiz hudba je mi naprosto cizi, ale ktera je pro me symbolem boje za svobodu.(31.7.2002)

• Radko

Nemastný - neslaný dokument o skupine, ktorú mám veľmi rád a atmosféru koncerov mi skôr, než brblavé mudrovanie jej členov, pripomenú v hlave znejúce úvodné valivé tóny a slová "Chvíli přihlížel jak se bourá vůl, sám zkusil palicí rozbít voko, potom ho polili při splachování dvora, nasral se a šel"(2.2.2006)

Celovečerní dokument o dějiny tvořící kapele, jejíž jméno zná deset z deseti oslovených, ale jenom jeden z nich dokáže dát k dobru některou z jejich písniček, na mne působí jako jeden z dílů čétečkářského cyklu Bigbít..............a jelikož považuji Bigbít za možná to nejlepší co, na mne kdy z České Televize vyskočilo, tak ze mne rozhodně "ANO".(26.8.2014)