poster

Solartaxi

 • Německo

  Solartaxi - Around the World with the Sun

Dokumentární

Německo / Švýcarsko / USA / Indie, 2010, 68 min

Režie:

Erik Schmitt
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • samaell
  **

  Neuvěřitelné.. a to doslova. Příběh o Švýcarském učiteli, který neumí vůbec nic a postaví auto, které téměř bez škobrtnutí objede zeměkouli. Mohl to být zajímavý příběh, bohužel to vyznělo spíše jako marketingová akce green peace - je to super, je to nezničitelné, je to zadarmo a pokud s tím přijedete do Číny tak vás prohlásí minimálně viceprezidentem! Bezúčelně cenzurováno v americký sen :((19.11.2011)

 • arcticsky
  **

  Ze zeměpisného hlediska dokument ušel. Ale vadily mi divné nadšenecké kecy... autíčko bylo pěkné, ale doufám, že nikoho ani nenapadne žádat drze od jakéhokoliv státu sebemenší dotaci na masovou výrobu...když "ekologicky", tak za své, vážení soudruzi...(13.6.2014)

 • Tom_Lachtan
  **

  než jsem dokument viděl, předpokládal jsem, že samaell přehání, bohužel má pravdu, z průpovídek pana učitele tipu "je to hrozné, v této zemi to nikoho nezajímá, víte kolik se toho objevilo včera v médiích? Nic!" mě jímá hrůza. Nechutné propagandistické záběry a snaha o ekovymívání mozku, bohužel, jinak mohl být dokument dobrý...(16.10.2012)

 • SuicideKing
  odpad!

  krom toho, že ten "dokument" je strašná propagandistická pitomost, tak musím říct jen benzín!! benzín!! benzín! srát na solární energii(13.6.2014)

 • Micione
  ****

  Sympaťák ze Švýcarska, kterého po setkání v Luzernu dokonce uznalo i pár našich vědců , což je super :) Je úctyhodné , jak svůj sen dotáhl do reálu a se svým solartaxíkem zdolal svět. Působil upřímně a objektivně , když popisoval přijetí ve všech navštívených zemích – jak už těch kladně vyzdvihovaných , tak i médii zatracovaných.... Abych pravdu řekla , nejvíc mě zaujalo nadšení směrem k Číně, i když v současné době pravda dost znečištěné / kde tomu tak ale není :( /, zase na rozdíl od jiných zemí právě tam zažil vřelé přijetí, ohromné nadšení a zapálení pro věc, přičemž jejich investice do obnovitelných zdrojů paradoxně daleko převyšují investice jiných zemí. Dokonce právě v Číně vyšlo neuvěřitelných 625 článků na toto téma, což je bezkonkurenční rekord . Každá snaha k lepšímu se cení :)(17.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace