poster

Chlap na roztrhání

 • USA

  Playing for Keeps

 • SK název

  Chlap na roztrhanie

 • USA

  Playing the Field

  (neoficiální název)

Komedie / Sportovní / Romantický / Drama

USA, 2012, 105 min

Komentáře uživatelů k filmu (128)

 • T2
  ****

  Rozpočet $35miliónovTržby USA $13,102,272Tržby Celosvetovo $30,952,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $628,679 //počet predaných kusov 12,296Tržby za predaj DVD v USA $2,234,663 //počet predaných kusov 84,112║ som čakal po prepadnutí v kinách hrôzu ale nakoniec celkom roztomilý film, ktorý pobaví ale i dojme a známy herci celkom slušne ustoja svoje úlohy, Butlerovi opäť sadla daná úloha zhýralého zvodcu /80%/(10.11.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Úspěšný profesionální fotbalista, který po skončení kariéry nemá na nájem, je jednoznačným důkazem toho, že přeplácení nagelovaných primadón je vyhazováním peněz z okna. George je alespoň sympaťák, takže jsem mu přál všechny ty nadržené paničky, ale rozhodně jsem doufal, že v tomto případě zábava hravě překoná rodinné hodnoty. Bohužel se tak nestalo, ale slušné herecké obsazení a pár pohodových scének mne donutilo zaokrouhlit hodnocení nahoru. A taky mi David Beckham poslal nějaké drobné, abych tady nepsal o tomto snímku příliš hanlivě, ale to na mou vrozenou objektivitu pochopitelně nemělo žádný vliv.(16.12.2014)

 • castor
  ***

  A teď si pojďme začutat. Drama Sedm životů bylo dle mého úspěšným útokem na divákovy city, životopisné Štěstí na dosah poctivou americkou záležitostí, kterak vždycky může být ještě hůř. Naposledy se Ital Gabriele Muccino pokusil zejména ženské diváctvo semlít otřepanou story o tom, jak na syna, bývalou manželku i společnou budoucnost ještě není pozdě. Charisma hereckých představitelů by se dalo krájet, jen je škoda, že se tvůrci neobtěžovali přijít s něčím alespoň krapet originálním. Prostě oprášili hollywoodský příběh podle šablony 194C. Muccino je ale jinak šikovný chlapík, formálně mu to šlape, ví, jak scénu slušně nasvítit, jak vést herce, jak trefit ten ideální okamžik, který podlomí právě zmiňované ženské publikum. A mnohdy nejen to..(12.6.2014)

 • Xmilden
  **

  Že je film jedno velké romantické klišé s tím se tak nějak dalo najisto počítat, ale že po jednom zápase, ve kterém konečně dají malí kluci po sérii špatných výsledků i gól, hrají hned o nějaký místní titul, to jsem tedy nečekal. Klobouk dolů před scénáristy, kteří neví kam by skočili. Hlavního hrdinu balí fešné maminky malých kluků, takže mu skáčou jedna za druhou nejen do postele, pak si náš hrdina uvědomí že miluje svou ex, načež scénaristovi dojde, že to celé bylo trošku o fotbale a nechá odehrát zápas, ve kterém jde jako vždy o vše. Výhra 3:2 a otočený výsledek, jak jinak:) Na závěr veliký comeback ... Gerarde, chyť si raději nějakou vlnu.(17.4.2013)

 • MMR
  ****

  Snímek z fotbalového prostředí, to já můžu. Romanticky propletený, což by mohla být skvrna, ale nebyla. Dle mě se jedná o povedenější komedii.(22.5.2013)

 • Hild
  **

  Komedie, která mě však nerozesmála ani jednou. Hvězdné herecké obsazení naprosto nevyužité, ty dialogy, které postavám scénáristé vkládali do úst, byly doslova hrozné. Ani jedna postava si za celý film nedokázala získat mé sympatie, klišé vedle klišé, vlastně mě film dokázal otrávit už během prvních pár minut, ihned budete vědět, jak film bude pokračovat a samozřejmě jak skončí, protože to samé jste viděli už nesčetněkrát (ten vztah otce se synem mě otrávil neskutečným způsobem). Nepochopím, proč se scénáristé alespoň nepokusili film trochu okořenit, zvlášť s takovým hereckým obsazením, nebo dát tam alespoň něco hřejivého, vždyť tento stále dokola stejný koncept už přece nemůže zabírat. Naprostá ztráta času(20.3.2013)

 • freddy
  ***

  Když slavný a úspěšný fotbalista, který byl i národním reprezentantem a hrával ve zvučných evropských klubech, po skončení své fotbalové kariéry živoří a dluží na nájmu, znamená to, že asi nebude moc inteligentní, jinak by ho napadlo si nějaké peníze schovat na dobu po ukončení kariéry. Zde už je tedy díky tomuto od počátku jasné, jak scénáristi hlavní postavu koncipovali. Gerard Butler prostě hraje nezodpovědného chlapa, který se zoufale snaží být zodpovědný alespoň vůči svému synovi, když už to nedokázal s matkou svého syna, ale ne vždy se mu to daří. Do toho se o něj div neperou místní matky chlapců, jejichž dítka Gerard Butler trénuje ve fotbale, a do toho si ještě užívá přízně místního podnikatele, který ho zahrnuje penězi a zapůjčením luxusního Ferrari. O tom je v podstatě celý film, ale stačilo to na to, abych si tento rodinný sportovní film užil a zajímalo mě, jak to celé skončí. Možná film nenabízí nic nového ani nic, kvůli čemu by ho člověk musel vidět, ale svým tématem a zaměřením mi prostě přišel vhod a užil jsem si ho. A co si budeme povídat, vidět Umu Thurman, Jessicu Biel či Catherine Zetu-Jones mě rozhodně potěšilo. Hodnotím průměrně, tedy je to za tři hvězdy.(8.6.2014)

 • Shakers
  ***

  Ale hej, toto Butlerovi sedí. Škoda, že je to až príliš nenáročná a priamočiara zabáva bez nejaké lepšieho nápadu, lebo povedzme si to na rovinu, bez toho hereckého obsadenia by to bola nuda. Ono je to svojím príbehom a humorom nuda vlastne tak či tak, ale tie známe xsichty potešia a dokážu film potiahnuť. 65% - 3*(7.3.2014)

 • Hrabka
  **

  Kdyby to nepouštěli v buse, kde není moc co jiného na práci, tak bych se k tomu asi nedostal. Potěšila fotbalová tématika, pár vtinějších situací, ale to je asi tak vše. Jinak jedno klišé vedle druhého, klasicky nudný šablonovitý romantický příběh s trapáckými momenty. Prostě ne tak úplně moje parketa. 50%(22.7.2014)

 • LiVentura
  *

  Butlera nesnáším... nudný zbytečný příběh..!(5.7.2015)

 • Stegr
  ***

  60% - Klasický průměr, který neurazí. Fotbalové téma mě bavilo a byl jsem velmi překvapen, kolik hvězd ve filmu hraje...(8.6.2013)

 • pm
  **

  Je docela smutné sledovat proměnu evropských autorských režisérů v hollywoodské řemeslníky podprůměrných břeček, přestože jakousi logiku ten proces má. Každopádně: "Playing for Keeps" nefunguje jako komedie, natož sportovní drama... jde jen a pouze o dokonalý příklad nevyužitého potenciálu, kde sympatické obsazení a fajn příběh zabíjí hromadění (h)různých klišé. Škoda, protože o důvod víc, abych se nadále vyhýbala žánru romcom ze současné americké produkce.(21.2.2013)

 • IQ Tiqe
  **

  Tuctová rodinná romantická komedie, která moc neurazí, ani nenadchne, a za těch pár hezkých tvářiček člověk 2* dá. # [viděno: TV, 5.1] # příběh 5 | hudba 6 | humor 2 | akce 0 | napětí 1 | pustil bych si znovu 4(7.4.2013)

 • Roman.Ticka
  ***

  Úspěch filmu stojí na Gerardu Butlerovi a posledních pěti minutách.(2.6.2014)

 • Kamca_
  ****

  Ze začátku jsem si myslela, že to bude jen další z průměrných a nudných romantických komedií, ale opak byl pravdou. Nejdříve jsem na to koukala v CZ dabingu, ale to jsem hned musela přepnout na originál bo se to v CZ moc nedalo poslouchat. Dějově to bylo fakt super, i když film nepřináší nic novýho. Výběr herců se povedl. Z Gerarda celý film vyzařovalo to jeho úžasné charisma. A hudba se mi taky moc líbila. A k tomu všemu můj milovaný fotbal ... to se nedá hodnotit jinak než kladně. Dávám 80%.(21.3.2014)

 • virus10
  ***

  Sice to není komedie k popukání, ale i tak trošku nadhodnotím, protože se jedná o velice milý film u kterého se místo velkého smíchu dostavuje spíše chvilkové pousmání. Ač je podobných filmů strašně moc, zde vše funguje tak, jak má a to i díky sympatickým postavám. Známých herců je tu dost dost a fotbalové prostředí taky neuškodí.***19.9.13 Svědomí pracuje, takže zase snižuji.(4.8.2013)

 • Dzeyna
  ****

  Klasický americký romanťák, ale hodně povedený! Opravdu jsem se bavila a byla jsem oslněna hereckým obsazením, které je opravdu hvězdné. Příběh je trochu tuctový, ale co. Podívaná za to stála, hlavně bylo na co se dívat.(27.3.2013)

 • Marsik
  ***

  PRIMA - Mno, ehm :) Toto je opravdu komedie na jedno shlédnutí. I když slovo komedie berme trochu s rezervou, jelikož se u toho moc nesmějete. Prostě 100 minut (resp. 130 minut díky otravným reklamám) sledujete pohledného Butlera, který si to rozdává s každou, která mu přijde pod ruku. Díky kvalitnímu hereckému obsazení a pohledným ženám dávám průměrné hodnocení. 55% (with J.)(1.6.2014)

 • Tayen
  **

  Kladem filmu jsou solidní herci, kteří ale bohužel nemají moc co hrát. Chlap na roztrhání je neškodný film o nezodpovědném chlápkovi, který má dospět a najít si cestu k srdci svého syna. Milý ale až na herecké hvězdy v čele se sympatickým Butlerem ničím výjimečný snímek. Zařazení do žánru komedie moc nechápu, spíše než o komedii se jedná o vlídný rodinný snímek.(8.3.2014)

 • evulienka3
  **

  Nechápem prečo sa Gerard Butler zapredal takýmto typom filmov. Jasné niečím sa živiť musí, ale v prípade týchto klenov kinematografie je to obrovské mrhanie nielen jeho talentom, ale aj filmárskym materiálom, čo je škoda.(14.9.2014)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace