Chlap na roztrhání

Chlap na roztrhanie

Komedie / Sportovní / Romantický / Drama

USA, 2012, 105 min

• LiVentura

Butlera nesnáším... nudný zbytečný příběh..!(5.7.2015)

Gerard je sympoš a Jessice sluší i maminkovská role... a toť tak vše. Průměrné, až to bolí, za týden po zhlédnutí z filmu zůstane jen vyšumělý dojem, že "soccer" je stejně smutnej amerikanismus. Jo a českej titul je totální vymaštěnost.(16.10.2015)

• Lopezka1982

NO tak to kolik se v tomto filmu objevilo známých herců, tak mi to přišlo o ničem. Nudné, předvídatelný děj, ani jako komedie nebo romantický film se mi to moc nelíbilo.(19.9.2014)

• - Vo filme jazdí Gerard Butler na červenom Ferrari California, ktoré je v USA veľmi populárne. (YoZo8)

• - George Dryer (Gerard Butler) vo filme pracuje pre televíznu stanicu ESPN, ktorá naozaj existuje. ESPN je americká globálna káblová a satelitná televízna stanica so športovou tématikou. Vysiela predovšetkým zo štúdií v Bristole a Connecticute. Skutočné sú takisto udalosti, o ktorých George rozpráva, napríklad majstrovstvá sveta vo futbale v roku 2010 alebo príbeh o stretnutí futbalistu v šatni s kráľovnou Španielska. (Laslo)

• - Když Stace (Jessica Biel) zvedá telefon, zároveň drží tašku s nákupem. V jedné scéně má v tašce i bagetu. Ta v další scéně ovšem záhadně zmizí, aby se v další v tašce znovu objevila. (Anyk)