Chlap na roztrhání

Chlap na roztrhanie

Playing for Keeps

Komedie / Sportovní / Romantický / Drama

USA, 2012, 101 min

60% - Klasický průměr, který neurazí. Fotbalové téma mě bavilo a byl jsem velmi překvapen, kolik hvězd ve filmu hraje...(8.6.2013)

Samozřejmě to nic novýho ,nečekanýho neni.Film na jedno použití,ale dva sympaťáci v hlavních rolích zaručí,že se krom pár minut člověk nenudí.60%.(9.11.2013)

Ja skrátka tým Muccinovým filmom viem podľahnúť, asi preto ho mám tak rád. Veľmi príjemný film a napriek tomu, že to má ten americký nádych osladeného klišé, tak sa mi to nezdá nejak trápne ako množstvo podobných filmov.(3.5.2015)

• Tyny

Tohle bylo slabší. Čekala jsem mnohem víc, už kvůli Butlerovi, který vždy předvede skvělý výkon, bez výjimky. Tohle nebyla chyba herců, ale celkového zpracování filmu.(29.11.2013)

PRIMA - Mno, ehm :) Toto je opravdu komedie na jedno shlédnutí. I když slovo komedie berme trochu s rezervou, jelikož se u toho moc nesmějete. Prostě 100 minut (resp. 130 minut díky otravným reklamám) sledujete pohledného Butlera, který si to rozdává s každou, která mu přijde pod ruku. Díky kvalitnímu hereckému obsazení a pohledným ženám dávám průměrné hodnocení. 55% (with J.)(1.6.2014)

• - Když Stace (Jessica Biel) zvedá telefon, zároveň drží tašku s nákupem. V jedné scéně má v tašce i bagetu. Ta v další scéně ovšem záhadně zmizí, aby se v další v tašce znovu objevila. (Anyk)

• - Vo filme jazdí Gerard Butler na červenom Ferrari California, ktoré je v USA veľmi populárne. (YoZo8)

• - V době uvedení filmu se spekulovalo, že Jessica Biel a Gerard Butler společně vytvořili pár, ve skutečnosti však šlo o spekulace bulvárních deníků. Od roku 2007 je herečka v páru s Justinem Timberlakem, kterého si v říjnu roku 2012 vzala. (J.Cobra)