Chlap na roztrhání

Chlap na roztrhanie

Playing for Keeps

Komedie / Sportovní / Romantický / Drama

USA, 2012, 101 min

Gerard je sympoš a Jessice sluší i maminkovská role... a toť tak vše. Průměrné, až to bolí, za týden po zhlédnutí z filmu zůstane jen vyšumělý dojem, že "soccer" je stejně smutnej amerikanismus. Jo a českej titul je totální vymaštěnost.(16.10.2015)

Žádný zázrak, ale dalo se na to koukat. 62%(28.4.2013)

• Derek

je strasne smutne vidiet tolko talentu (hlavne kamera je vynikajuca) v tak otrasnej zlatanine, ktora postrada humor, sarm a hlavne scenar ktory by nenutil aby sa vsetky postavy chovali ako banda tupcov...(2.3.2013)

• Hild

Komedie, která mě však nerozesmála ani jednou. Hvězdné herecké obsazení naprosto nevyužité, ty dialogy, které postavám scénáristé vkládali do úst, byly doslova hrozné. Ani jedna postava si za celý film nedokázala získat mé sympatie, klišé vedle klišé, vlastně mě film dokázal otrávit už během prvních pár minut, ihned budete vědět, jak film bude pokračovat a samozřejmě jak skončí, protože to samé jste viděli už nesčetněkrát (ten vztah otce se synem mě otrávil neskutečným způsobem). Nepochopím, proč se scénáristé alespoň nepokusili film trochu okořenit, zvlášť s takovým hereckým obsazením, nebo dát tam alespoň něco hřejivého, vždyť tento stále dokola stejný koncept už přece nemůže zabírat. Naprostá ztráta času(20.3.2013)

• Lopezka1982

NO tak to kolik se v tomto filmu objevilo známých herců, tak mi to přišlo o ničem. Nudné, předvídatelný děj, ani jako komedie nebo romantický film se mi to moc nelíbilo.(19.9.2014)