Chlap na roztrhání

Chlap na roztrhanie

Komedie / Sportovní / Romantický / Drama

USA, 2012, 101 min

• evulienka3

Nechápem prečo sa Gerard Butler zapredal takýmto typom filmov. Jasné niečím sa živiť musí, ale v prípade týchto klenov kinematografie je to obrovské mrhanie nielen jeho talentom, ale aj filmárskym materiálom, čo je škoda.(14.9.2014)

• Derek

je strasne smutne vidiet tolko talentu (hlavne kamera je vynikajuca) v tak otrasnej zlatanine, ktora postrada humor, sarm a hlavne scenar ktory by nenutil aby sa vsetky postavy chovali ako banda tupcov...(2.3.2013)

Ja skrátka tým Muccinovým filmom viem podľahnúť, asi preto ho mám tak rád. Veľmi príjemný film a napriek tomu, že to má ten americký nádych osladeného klišé, tak sa mi to nezdá nejak trápne ako množstvo podobných filmov.(3.5.2015)

• hous.enka

Těm ženským naprosto rozumím, zato chování Gerarda Butlera mi zůstává naprosto mimo. Proč proboha? Proč proboha ten chlap dělá, co dělá??! Je to trapné, průhledné, ale Gerard je sexy a mně se z něj a z těch vysokch teplot pořádně roztlouklo srdce. Děj slabý, postoje a názory postav nepochopitelné a pak se to celé zvrhne ve strašnou komédii.(7.7.2015)

• MartinezZ

Co to... sakra... Odstrašující šablona plná až nevkusných klišé, které jsem chtěl udělit 2* za snahu. Jenže pak jsem si uvědomil, že tu hrálo tolik známých a ne úplně blbých ksichtů a úplně zbytečně. Komediální na tom byly snad jen Gerardovy kadeře.(7.5.2013)