Chlap na roztrhání

Chlap na roztrhanie

Playing for Keeps

Komedie / Sportovní / Romantický / Drama

USA, 2012, 101 min

normálna romantika ... nič svetoborné(10.9.2013)

Ja skrátka tým Muccinovým filmom viem podľahnúť, asi preto ho mám tak rád. Veľmi príjemný film a napriek tomu, že to má ten americký nádych osladeného klišé, tak sa mi to nezdá nejak trápne ako množstvo podobných filmov.(3.5.2015)

• IQ Tiqe

Tuctová rodinná romantická komedie, která moc neurazí, ani nenadchne, a za těch pár hezkých tvářiček člověk 2* dá. # [viděno: TV, 5.1] # příběh 5 | hudba 6 | humor 2 | akce 0 | napětí 1 | pustil bych si znovu 4(7.4.2013)

• Hrabka

Kdyby to nepouštěli v buse, kde není moc co jiného na práci, tak bych se k tomu asi nedostal. Potěšila fotbalová tématika, pár vtinějších situací, ale to je asi tak vše. Jinak jedno klišé vedle druhého, klasicky nudný šablonovitý romantický příběh s trapáckými momenty. Prostě ne tak úplně moje parketa. 50%(22.7.2014)

Ale hej, toto Butlerovi sedí. Škoda, že je to až príliš nenáročná a priamočiara zabáva bez nejaké lepšieho nápadu, lebo povedzme si to na rovinu, bez toho hereckého obsadenia by to bola nuda. Ono je to svojím príbehom a humorom nuda vlastne tak či tak, ale tie známe xsichty potešia a dokážu film potiahnuť. 65% - 3*(7.3.2014)

• - V době uvedení filmu se spekulovalo, že Jessica Biel a Gerard Butler společně vytvořili pár, ve skutečnosti však šlo o spekulace bulvárních deníků. Od roku 2007 je herečka v páru s Justinem Timberlakem, kterého si v říjnu roku 2012 vzala. (J.Cobra)

• - Když Stace (Jessica Biel) zvedá telefon, zároveň drží tašku s nákupem. V jedné scéně má v tašce i bagetu. Ta v další scéně ovšem záhadně zmizí, aby se v další v tašce znovu objevila. (Anyk)

• - Vo filme jazdí Gerard Butler na červenom Ferrari California, ktoré je v USA veľmi populárne. (YoZo8)