poster

Chlap na roztrhání

 • USA

  Playing for Keeps

 • USA

  Playing the Field

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Chlap na roztrhanie

Komedie / Sportovní / Romantický / Drama

USA, 2012, 105 min

 • eLeR
  ***

  normálna romantika ... nič svetoborné(10.9.2013)

 • Riddick77
  ***

  Scenaristicky těžce podprůměrná a předvídatelná věc, kterou tlačí ke snesitelnému průměru pouze našlapaný herecký ansámbl. Butler vládne, leč mnohdy ani jeho charisma nestačí, poněvadž vykastrované dialogy a nelogické chování postav nelze přebít šarmem či sebelepší řemeslnou prací. Hustota hollywoodských hvězd je zde doslova abnormální, avšak totéž lze říci o pozvolna dávkované tuposti, jež sice někdy ustoupí do pozadí, ale latentně je přítomna v každém slově a pohledu. Zbytečná romantická komedie dříve výborného režiséra, která vás sice neurazí, ale ani nezahřeje na duši (a tak možná na konci, ale zase je to trošku vykoupeno ťukáním si na čelo). Lhát si do kapsy však nehodlám, tudíž nebudu zazdívat, že jsem se - vědom si slabin snímku - celkem pobavil a hlavnímu páru fandil (synek je jedinou castingovou slabinou), ale mozek mi celou dobu říkal: "Slabé, slabé, slabé!" Některé věci nezměníš. 5/10!(20.3.2013)

 • castor
  ***

  A teď si pojďme začutat. Drama Sedm životů bylo dle mého úspěšným útokem na divákovy city, životopisné Štěstí na dosah poctivou americkou záležitostí, kterak vždycky může být ještě hůř. Naposledy se Ital Gabriele Muccino pokusil zejména ženské diváctvo semlít otřepanou story o tom, jak na syna, bývalou manželku i společnou budoucnost ještě není pozdě. Charisma hereckých představitelů by se dalo krájet, jen je škoda, že se tvůrci neobtěžovali přijít s něčím alespoň krapet originálním. Prostě oprášili hollywoodský příběh podle šablony 194C. Muccino je ale jinak šikovný chlapík, formálně mu to šlape, ví, jak scénu slušně nasvítit, jak vést herce, jak trefit ten ideální okamžik, který podlomí právě zmiňované ženské publikum. A mnohdy nejen to..(12.6.2014)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Vo filme jazdí Gerard Butler na červenom Ferrari California, ktoré je v USA veľmi populárne. (YoZo8)

 • - V době uvedení filmu se spekulovalo, že Jessica Biel a Gerard Butler společně vytvořili pár, ve skutečnosti však šlo o spekulace bulvárních deníků. Od roku 2007 je herečka v páru s Justinem Timberlakem, kterého si v říjnu roku 2012 vzala. (J.Cobra)

 • - Když Stace (Jessica Biel) zvedá telefon, zároveň drží tašku s nákupem. V jedné scéně má v tašce i bagetu. Ta v další scéně ovšem záhadně zmizí, aby se v další v tašce znovu objevila. (Anyk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace