poster

360

 • Francie

  360

 • Slovensko

  360

  (festivalový název)

Drama / Romantický

Velká Británie / Rakousko / Francie / Brazílie, 2011, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ivishka
  ****

  Někdy je lepší nespoléhat se na profláklé xichty a jisté úspěchy pouze díky obsazení a postavit na nich chatrný domeček z karet. Role tohoto filmu je čistě prostá. Snímek, který nenudí je pro člověka do jisté míry vždy pokladem a záleží pouze na něm jak jej uchopí a co si z něj odnese. Zde jsem viděla hned několik příběhů, které se hezky a nenásilně prolínají, ale je tu jedno velké ALE - vadilo mi, že nebyl dokončen příběh ženy, která dostala padáka díky tomu, že se do ní šéf zamiloval... Jinak se mi celý film dost líbil. Naše osudy jsou různé...jsou lidé s dopředu napsanými scénáři a striktně je dodržují, ale také existují lidé, kteří scénář nepotřebují a spoléhají se na příležitosti. Herecky mě zaujali: Jude Law, Rachel Weisz a kupodivu Anthony Hopkins mě velmi mile překvapil. Fajn nápad jak dát šanci neznámým tvářím a spojit tak jiné národnosti do jednoho nesourodého avšak jímavého celku.(30.11.2012)

 • Silas
  ***

  Co naplat, že osudy jsou poměrně nezvykle propleteny, když ani za 40 minut režisér nepředstaví všechny hlavní postavy a pak se navíc věnuje i dalším vedlejším, že jejich počet přesahuje do druhé desítky. Jako první půlka celku by to snad šlo, protože mnoho motivů zůstává dle mého nedořešených; navíc film postrádá gradaci a napětí, takže paradoxně to, co se mi jako protipól Iñárritua zprvu líbilo, nakonec nesnese srovnání s první třídou.(7.7.2012)

 • DEXTER099
  ***

  Film o tom,že každý střípek našeho života respektive našeho jednání ovlivní jiné lidi a ty zase jiné a tak pořád dokola jako kruh(360).Lidstvo je jako velká síť kde vše je propojeno jen něco je dál a něco blíž.Dobré herecké výkony.Zaujal mě hlavně Anthony Hopkins a příběh Rusa.Za mě celkově 70% a tři hvězdy.(25.3.2015)

 • emma53
  ****

  "Váš život je součet všech rozhodnutí, které jste v životě vědomě či nevědomky učinili. Dokážete-li ovládat proces rozhodování, dokážete ovládat všechny aspekty života. Můžete najít svobodu vycházející ze skutečnosti, že jste zodpovědni sami za sebe." Taková moc zajímavá mozaika pár příběhů z různých míst naší země, které se vzájemně v poměrně poklidném tempu prolínají a vstoupí pomalu, ale jistě i do našich životů až k nám domů. A já zjistila, že s nimi prožívám jejich lásky, rozhodování, vnitřní boje, starosti, smutek a jiné životní situace, které byly možná trochu smutnější, ale Fernando Meirelles nám je zabalil do krásného kabátku na který se moc hezky dívalo.(13.4.2013)

 • Yardak
  ****

  Snímek 360 je příklad globálního filmu, protože každý člověk (tedy herec) mluví jazykem své národnosti:o)). Jedno z hlavních zpestření jsou slovenské herečky, pěkné evropské lokace a slovenština, která má opravdu velký prostor! Dramatický slepenec několika životních příběhů naznačuje, jak je často důležité jedno těžké rozhodnutí a také jaké z toho mohou vzniknout důsledky. Jedno je ale jasné, že i cesta může být cíl...:)). Morgan a Meirelles vytvořili zajímavý film o pár lidských osudech.(17.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace