poster

360

 • Francie

  360

 • Slovensko

  360

  (festivalový název)

Drama / Romantický

Velká Británie / Rakousko / Francie / Brazílie, 2011, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flego
  ****

  Čo má spoločné slovenská prostitútka, anglicky biznisman, francúzsky moslim, nešťastná brazilčanka, ruský mafián či americký otec nezvestnej dcéry ? Na prvý pohľad nič, pokiaľ sa ich cesty hračkou osudu neprepletú... O tom je tento navýsosť zaujímavý snímok, je o cestách, ktorými sa vydávame na púť životom a tie cesty sa prelínajú. Bizarné osudové stretnutia sú natočené s odstupom, nikto nikoho nesúdi a okrem svetových hviezd v epizódnych úlohách máme možnosť vidieť aj slovenské herečky. Predely medzi jednotlivými scénami sú vkusne oddelené hudobnými vstupmi, ktoré len dotvárajú celkovú atmosféru.(14.8.2012)

 • Silas
  ***

  Co naplat, že osudy jsou poměrně nezvykle propleteny, když ani za 40 minut režisér nepředstaví všechny hlavní postavy a pak se navíc věnuje i dalším vedlejším, že jejich počet přesahuje do druhé desítky. Jako první půlka celku by to snad šlo, protože mnoho motivů zůstává dle mého nedořešených; navíc film postrádá gradaci a napětí, takže paradoxně to, co se mi jako protipól Iñárritua zprvu líbilo, nakonec nesnese srovnání s první třídou.(7.7.2012)

 • ivishka
  ****

  Někdy je lepší nespoléhat se na profláklé xichty a jisté úspěchy pouze díky obsazení a postavit na nich chatrný domeček z karet. Role tohoto filmu je čistě prostá. Snímek, který nenudí je pro člověka do jisté míry vždy pokladem a záleží pouze na něm jak jej uchopí a co si z něj odnese. Zde jsem viděla hned několik příběhů, které se hezky a nenásilně prolínají, ale je tu jedno velké ALE - vadilo mi, že nebyl dokončen příběh ženy, která dostala padáka díky tomu, že se do ní šéf zamiloval... Jinak se mi celý film dost líbil. Naše osudy jsou různé...jsou lidé s dopředu napsanými scénáři a striktně je dodržují, ale také existují lidé, kteří scénář nepotřebují a spoléhají se na příležitosti. Herecky mě zaujali: Jude Law, Rachel Weisz a kupodivu Anthony Hopkins mě velmi mile překvapil. Fajn nápad jak dát šanci neznámým tvářím a spojit tak jiné národnosti do jednoho nesourodého avšak jímavého celku.(30.11.2012)

 • Terva
  ***

  CITÁT - Jak se řekne: Kolik vyděláme?..............(23.6.2013)

 • gogo76
  ****

  Tento film je tak trochu o nás všetkých a o všetkom. O vzájomnom prepojení, dorozumievaní napriek jazykovej bariére a odtiaľ iste i ten názov filmu. Pre diváka z našich končín bude zaujímavý hlavne účasťou dvojice herečiek Marcinková, Šipošová a prekvapivo veľkým priestorom slovenčiny. Film je mixom niekoľkých minipríbehov z rôznych končín sveta, ktoré sú viac či menej prepojené. Trochu nedotiahnutý a čudne ukončený sa mi zdal príbeh z francúzkej zubnej ordinácie. Všetky ostatné ok. A. Hopkins je tradične maximálne presvedčivý, rovnako tak J. Law, ale mňa najviac zaujala dvojica ruský mafiánsky poskok a G. Marcinková. Hlavne kvôli Marcinkovej, ktorá si zahrala i s Mikkelsenom v podobne ladenom filme Move on , som to chcel vidieť a uistiť sa, či na to má. A myslím, že má. Veľmi pekná, skromná a talentovaná. Už len to šťastie a preraziť...70%.(26.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace