• cheyene

Dojezd prvního dílu, který se však přenáší více do kriminální roviny. Školství jde tentokrát mírně stranou a ukazují se tu zejména kriminální živly, které více či méně se školou souvisejí. Ve své podstatě nejde o moc horší počin než byli Bastardi 1, takže proto nechávám hodnocení stejné. Potěšilo mě zpracování jedné ze závěrečných scén - sbor zpívá gradující vokální skladbu "hallelujah" a záběry na něj jsou prostříhány scénami násilí a stupňováním napětí okolo hlavního hrdiny. To se podle mého fakt povedlo.(5.4.2012)

• Gilmour93

Spousta lidí to tady vidí tak, že na natáčení trojky budou muset Magnuska dopravit na plac jeřábem, ale jeho prostorová výraznost není to, co by mi nějak vadilo. To spíš lajdácké herecké výkony našich seriálových stálic, chaboučký scénář a hlavně absolutně nezvládnutá oscilace mezi komedií a dramatem, kdy člověk opravdu nevěděl, jestli se má smát nebo brečet. Vždyť ten konec od gospelu "Aleluja" vypadal, jako by si Coppola při natáčení Godfathera cvakl motorové nafty! Nemohu taky nevzpomenout zarputilého policistu v podání Dejdara, který měl ve své nové kanceláři stále uklizený stůl(!) a na něm jen telefon. Sedět u něj na výslechu Verbal Kint, na nic by se nezmohl, mrzák jeden. Možná kdyby dostal kafe, tak by řekl, že se jeho právník jmenuje Bohemia Porcelan.. Hej, more! No More…(2.4.2012)

• Marsik

2. díl jednoznačně nejhorší z celé trilogie. Přibyla sice spousta dobrých a známých českých herců, ale ani ti neodvrátili filmovou pohromu jménem nuda. Protože jak mě jednička poměrně zajímala, coby úvodní díl (první vyobrazení této problematiky), tak u dvojky jsem zíval. Přišlo mi, že se herci na plátně taky nudí, už aby měli svou roli z krku a nazdar. Nebudu se víc rozepisovat, protože není ani o čem moc psát. Kdyby totiž nebylo druhého dílu, tak se stejně vše vysvětlí ve třetím pokračování. 45%(26.5.2013)

Co tady všichni máte kurva za problém? Já se bavil stejně jako u jedničky. je to sice kapku slabší než první díl, ale pořád dost v pohodě a až jsem se divil jak mi to rychle uteklo. Magnusek je sice tlustý prase a hraní mu moc nejde, ale nápad a švih to prostě má a stejně jako jednička to má koule a nebojí se to některý věci co lidi dneska rádi přehlíží nebo se snaží tvářit, že se nedějou říkat na plnou hubu. Přibyla nějaká ta akce (hlavně na konci) přibylo pár zajímavých postav (nejlepší je Krampol jako hlavní mafiánský kápo) a přibyla ještě nějaká ta beznaděj. fakt se mě zmocňoval vztek když jsem pozoroval ty mafiány co mají pod palcem celý město. Je to prostě odvážná a výmluvná studie naší země a doby ve který žijeme. Každopádně jsem zvědavej na trojku, jak to celý dopadne. Nechám se překvapit filmem. Zdejší kvalitní hodnocení už mě nepřekvapí...70%(8.6.2014)

• hirnlego

Neni nad to, uhnat si kopáním do vlastních koulí morbidní obezitu. Kokosy na sněhu, ty sou aspoň na sněhu vidět, hýk hýk. (za ten all stars team se nemůže dát míň než jedna!)(16.4.2012)

• - Kromě filmových manželů Dostálových (Jiří Krampol a Gabriela Vránová) a Majerových (Ilona Svobodová a Tomáš Töpfer) jsou všechny filmové páry partnery či manžely i ve skutečnosti. (funhouse)

• - O život během natáčení málem přišel jeden dobrovolný hasič. (patrikus)

• - Práce na třetím díle byly ohlášeny už pár týdnů před premiérou tohoto pokračování. (SidneyP)