Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LIVINGDEAD
  *

  Slabý odvar jedničky! A Magnusek přibral minimálně 10 kg.(24.3.2012)

 • Beastmaster4
  *

  Dvojka absolutně postrádá ráži prvního dílu. Je to jen vylouhovaný pytlík čaje, který má snahu ze sebe něco vymáčknout, ale předem je jasné, že to nebude nic moc. Scénář mírně připomínající pohádku už je moc křečovitý a těžko uvěřitelný. Konec a Majerovo tzv. vítězství je parodie sama o sobě....takhle opravdu ne!(16.7.2012)

 • claudel
  ***

  Proč všichni tomu Magnuskovi tak spílají a mnohdy jej až sprostě urážejí? Jistě, nejde o žádný filmařský zázrak, ale viděl jsem spoustu horších českých filmů od renomovaných režisérů, takže proč nepřimhouřit oko u mého vrstevníka...(24.5.2013)

 • Gilmour93
  *

  Spousta lidí to tady vidí tak, že na natáčení trojky budou muset Magnuska dopravit na plac jeřábem, ale jeho prostorová výraznost není to, co by mi nějak vadilo. To spíš lajdácké herecké výkony našich seriálových stálic, chaboučký scénář a hlavně absolutně nezvládnutá oscilace mezi komedií a dramatem, kdy člověk opravdu nevěděl, jestli se má smát nebo brečet. Vždyť ten konec od gospelu "Aleluja" vypadal, jako by si Coppola při natáčení Godfathera cvakl motorové nafty! Nemohu taky nevzpomenout zarputilého policistu v podání Dejdara, který měl ve své nové kanceláři stále uklizený stůl(!) a na něm jen telefon. Sedět u něj na výslechu Verbal Kint, na nic by se nezmohl, mrzák jeden. Možná kdyby dostal kafe, tak by řekl, že se jeho právník jmenuje Bohemia Porcelan.. Hej, more! No More…(2.4.2012)

 • SeBig
  **

  Zklamání čekal jsem trochu něco jako jedničku ale vyšla ztoho bezduchá krimi sračka s trapnými akčními scénkami, ještě trapnějším Magnuskem a herci který vubec neumí hrát.(31.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace