• PinokKio

Scéna, kdy si Tomáš Magnusek v posteli hoví vedle obrovského plyšáka a přijde za ním maminka (Ilona Svobodová) s přáním na dobrou noc a snad i tou trochou rodičovské lásky, by se dala tesat do sošky Oscara. Ideálně na hýždě.(16.4.2012)

• Djoker

Zůstává pro mě záhadou, jak takový hovado může získat prachy na tak směšný film. Největší mafián si musí jít osobně vyřídit účty s malým cikánem, hlavnímu hrdinovi den chybí mobil a on si toho ani nevšimne, automobilová honička ve favoritu, zběsilý klus lesem před mafiány, ty vole, kde to jsme? Utopit v něčem takovým svý prachy, tak mě trefí a rozhodně netleskám na premiéře jak dement a negratuluji tvůrcům ke skvělé práci. Ubohý paskvil, který ani nemám síly spláchnout do odpadu.(2.4.2012)

• Radek99

Tak z Bastardů se stalo akční céčko. Kauzalita této podivuhodné série si vynucuje zcela elementární otázku: Kdo bude hrát v dalších pokračováních, když tu Magnum-sek vyvraždí všechny postavy? A jako se nevyhnutelně v jednom filmu utkal vetřelec s predátorem, čekám zcela zásadní filmový opus - Magnusek versus Rambo! :-) Prvý má nadváhu, druhý zas požehnaný věk, takže to bude ještě jistě hodně napínavé... Ti dva se prostě MUSÍ utkat! A co na to Chuck Norris?(6.4.2012)

***Celkem 64%***DVD/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 5/10 Prostředí 6/10/// PLUS: drsné téma, drsné prostředí, oslovil vás první díl, u druhého to nebude jinak, opět mě svým neherectvím zaujal Tomáš Magnusek MINUS: o něco prostší děj, víc mafiánka než drama, méně zásadních dějových zvratů./// Shrnutí: Nepřekvapí tolik jako první díl, přesto dál rozvíjí nehezký příběh, kterého by jste nechtěli být součástí. Jednání postav je opravdu na hraně. Berme to ovšem jako účel naplno ukázat kam až se dá zajít. Závěr je sice mírně křečovitý, ale neuzavírá cestu pro třetí díl, který možná (snad) naplno projeví můj pocit že se bude jednat o české Přání smrti.(7.6.2013)

Ale jako jo... 1* za děj z okolí Náchodska, 2* za téma filmu, a ta 3* za to, že člověku prostě udělá radost, vidět se konečně zase v nějakým tom filmu... :-)(30.3.2012)