• slatkac
  *****

  Půl roku jsem se na to těšil, ale vyplatilo se. Dvojka už není tak rozštěkaná jako jednička, scénář je kvalitnější, herci nepůsobí tak amatérsky a navíc to má koule. Už v prvních minutách je jasné že to nebude slabý odvarový čajíček jako jednička, ale pořádný nářez. A vůbec mi nevadí že ty děcka už nekecaj tak "vtipný" hlášky tak často jako v jedničce, protože tady jde ůplně o něco jiného. Sice sem tam nějakou kravinou řeknou (asi vás brzy o*ukám), ale jen z recese. Z herců musím pochválit Magnuska že už umí hrát aspoň jako Pattinson (na 40%), dále bych vyzdvihnul Krampola jako mafiána, Dejdara jako detektiva a vůbec celá herecká sebranka hraje dobře. Jen mě trochu zamrzel osud **SPOILER** pana Přeučila coby místního školníka. Vůbec se nestydím dát maximální hodnocení. Na trojku se těším a jen tak btw, než budete přecházet přechod, podívejte se jestli náhodou v okolí nestojí auto šílený mafiánky co si přeje, abyste co nejdříve prděli do hlíny.(28.10.2011)

 • Dadel
  odpad!

  Odkud se vzalo tohleto Magnusek a proč ještě nemá soudní zákaz točit filmy? Kill it with fire! Magnusek je takový náš pupkatý narcistní Uwe Boll, co točí filmy pro všechny ty malé zamindrákované české rasisty, co pak píšou do diskusí na novinkách nebo idnesu, jak tento film věrně zobrazuje realitu. Na CSFD jich naštěstí moc není. Abych jen nekritizoval - jedna hláška mi přišla vtipná.(22.9.2012)

 • Fr
  *

  ,,S TĚMA NAŠEMA DĚTMA TO JE TROCHU SLOŽITĚJŠÍ“..... /// ,,Obelixův“ ochránce to má za sebou a Dostál shání důkazy o smrti svýho syna. Samozřejmě nechybí ani škola, který by k lepší pověsti pomohl asi jen zájezd skinheadů. Jadrná mluva má zamaskovat, že všichni mluvěj jako čuráci (kromě ,,dětí“, ty mluví standardně přirozeně) a přehlídka hereckýho domova důchodců má bejt výpovědí o realitě dneška. Budiž. Horda bastardů soustředěná na jedno místo může působit směšně. (Do tý doby, než onu realitu poznáte na vlastní kůži.) Tady jde ovšem hlavně o mafiánskej svět ,,kmotra“ Dostála, kterej není moc uvěřitelnej a působí spíš tragikomicky. (Co tragikomicky – pičovina to je!). Bastardi svůj stín nepřekročí ani přes (asi) větší rozpočet, protože sázet na sprostýho nepřizpůsobivýho (všech barev) může zafungovat možná na kanadskýho ochránce lidských práv a ne na Čecha, rochnícího se ve Šluknovským výběžku. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Ještě jsem neviděl cigána na lyžích (ne s lyžema – na lyžích!!). 2. Chci se na vlastní oko přesvědčit, kdo z našich herců ještě neumřel a zjistit, kdo to má ,,zapár“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ne(4.4.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Práce na třetím díle byly ohlášeny už pár týdnů před premiérou tohoto pokračování. (SidneyP)

 • - Natáčení probíhalo v Náchodě, České Skalici, Broumově, Jaroměři, Josefově, Zbirohu a jeden den také v obci Mladé Buky. (patrikus)

 • - Kromě filmových manželů Dostálových (Jiří Krampol a Gabriela Vránová) a Majerových (Ilona Svobodová a Tomáš Töpfer) jsou všechny filmové páry partnery či manžely i ve skutečnosti. (funhouse)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace