Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  **

  Tak jako film nic moc, kamera úplně strašná. Nějak postrádám smysl celé trilogie. Dvě hvězdičky za slušné obsazení...40%(31.3.2013)

 • Marsik
  **

  2. díl jednoznačně nejhorší z celé trilogie. Přibyla sice spousta dobrých a známých českých herců, ale ani ti neodvrátili filmovou pohromu jménem nuda. Protože jak mě jednička poměrně zajímala, coby úvodní díl (první vyobrazení této problematiky), tak u dvojky jsem zíval. Přišlo mi, že se herci na plátně taky nudí, už aby měli svou roli z krku a nazdar. Nebudu se víc rozepisovat, protože není ani o čem moc psát. Kdyby totiž nebylo druhého dílu, tak se stejně vše vysvětlí ve třetím pokračování. 45%(26.5.2013)

 • SeBig
  **

  Zklamání čekal jsem trochu něco jako jedničku ale vyšla ztoho bezduchá krimi sračka s trapnými akčními scénkami, ještě trapnějším Magnuskem a herci který vubec neumí hrát.(31.3.2012)

 • claudel
  ***

  Proč všichni tomu Magnuskovi tak spílají a mnohdy jej až sprostě urážejí? Jistě, nejde o žádný filmařský zázrak, ale viděl jsem spoustu horších českých filmů od renomovaných režisérů, takže proč nepřimhouřit oko u mého vrstevníka...(24.5.2013)

 • Dadel
  odpad!

  Odkud se vzalo tohleto Magnusek a proč ještě nemá soudní zákaz točit filmy? Kill it with fire! Magnusek je takový náš pupkatý narcistní Uwe Boll, co točí filmy pro všechny ty malé zamindrákované české rasisty, co pak píšou do diskusí na novinkách nebo idnesu, jak tento film věrně zobrazuje realitu. Na CSFD jich naštěstí moc není. Abych jen nekritizoval - jedna hláška mi přišla vtipná.(22.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace