Nastala chyba při přehrávání videa.
 • slatkac
  *****

  Půl roku jsem se na to těšil, ale vyplatilo se. Dvojka už není tak rozštěkaná jako jednička, scénář je kvalitnější, herci nepůsobí tak amatérsky a navíc to má koule. Už v prvních minutách je jasné že to nebude slabý odvarový čajíček jako jednička, ale pořádný nářez. A vůbec mi nevadí že ty děcka už nekecaj tak "vtipný" hlášky tak často jako v jedničce, protože tady jde ůplně o něco jiného. Sice sem tam nějakou kravinou řeknou (asi vás brzy o*ukám), ale jen z recese. Z herců musím pochválit Magnuska že už umí hrát aspoň jako Pattinson (na 40%), dále bych vyzdvihnul Krampola jako mafiána, Dejdara jako detektiva a vůbec celá herecká sebranka hraje dobře. Jen mě trochu zamrzel osud **SPOILER** pana Přeučila coby místního školníka. Vůbec se nestydím dát maximální hodnocení. Na trojku se těším a jen tak btw, než budete přecházet přechod, podívejte se jestli náhodou v okolí nestojí auto šílený mafiánky co si přeje, abyste co nejdříve prděli do hlíny.(28.10.2011)

 • cheyene
  **

  Dojezd prvního dílu, který se však přenáší více do kriminální roviny. Školství jde tentokrát mírně stranou a ukazují se tu zejména kriminální živly, které více či méně se školou souvisejí. Ve své podstatě nejde o moc horší počin než byli Bastardi 1, takže proto nechávám hodnocení stejné. Potěšilo mě zpracování jedné ze závěrečných scén - sbor zpívá gradující vokální skladbu "hallelujah" a záběry na něj jsou prostříhány scénami násilí a stupňováním napětí okolo hlavního hrdiny. To se podle mého fakt povedlo.(5.4.2012)

 • Darth Sidious
  *

  Bastardi 2 jsou dle mého názoru úplně jinde. Byli jsme ušetřeni z 95% procent těch cikánských výrazů a bylo tu i nějaké menší napětí. Herecké výkony byli ale chabé a nechávali mě naprosto chladným. Hodnotím tak o 5% lepší úspěch a tak za již zmiňované napětí a lepší závěr.(8.4.2012)

 • Pepinec
  *

  Prima Cool se fakt vycajchnovala, že svoje čtvrté narozeniny oslavila zařazením Bastardů do programu. Po Pulp Fiction a Hanebných panchartech je to bez debat třetí nejlepší film, jaký mohla vybrat. A vytáhnul se i Magnusek. Bohužel ne scénářem; vytáhnul se do šířky a hloubky, což je ale zároveň poznatek odpovídající zážitku z filmu. Jan Čenský tu několikrát zopakuje, že Majer není žádnej James Bond. Nikdo mi ovšem nevymluví, že sám Magnusek si to o sobě zcela určitě myslí...(1.4.2013)

 • sarkas21
  odpad!

  Rytmus nedostal roli(ghádžo)......strašné jak se tohle vůbec může vysílat?a potom proč je mládež sprostá a drzá,když ještě natočí někdo takou sračku a pak z toho má byt poučný film..........(29.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace