***Celkem 64%***DVD/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 5/10 Prostředí 6/10/// PLUS: drsné téma, drsné prostředí, oslovil vás první díl, u druhého to nebude jinak, opět mě svým neherectvím zaujal Tomáš Magnusek MINUS: o něco prostší děj, víc mafiánka než drama, méně zásadních dějových zvratů./// Shrnutí: Nepřekvapí tolik jako první díl, přesto dál rozvíjí nehezký příběh, kterého by jste nechtěli být součástí. Jednání postav je opravdu na hraně. Berme to ovšem jako účel naplno ukázat kam až se dá zajít. Závěr je sice mírně křečovitý, ale neuzavírá cestu pro třetí díl, který možná (snad) naplno projeví můj pocit že se bude jednat o české Přání smrti.(7.6.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $280,242▐ márnosť šedivá a toto ako bolo amatérske divadielko, viac známich tvári tam už nacpať nemohli /0%/(6.11.2012)

• hirnlego

Neni nad to, uhnat si kopáním do vlastních koulí morbidní obezitu. Kokosy na sněhu, ty sou aspoň na sněhu vidět, hýk hýk. (za ten all stars team se nemůže dát míň než jedna!)(16.4.2012)

• - Práce na třetím díle byly ohlášeny už pár týdnů před premiérou tohoto pokračování. (SidneyP)

• - Postava Bronislava Poloczka, vyšetřovatel Paleček, je v tomto filmu vyobrazena pouze na pohřbu této postavy. Za necelý rok od premiéry filmu představitel této postavy zemřel. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Během filmování bylo požito více než 2 400 obložených housek a vypito bylo přes 10 000 limonád značky Primátor. (patrikus)