Po zlých recenziách prekvapivo dobré. Vtipné a nápadité. Klasické prvky rozprávky použité, ale v značne inom význame. Akcia pestrá, hlavná hrdinka prekvapivo sympatická... Notorický známy príbeh ohlodaný na kosť v pôsobovej (pre niekoho bizarnej) vizuálnej podobe a obohatený o moderné témy (finančná kríza :-)). Režisérova VOJNA BOHOV je čisté peklo demencie, Snehulienka je príjemná takmerrozprávková jazda, ktorá má však miestami rovnaké gule ako SNEHULIENKA A LOVEC... a podstatne viac sviežeho čierneho humoru...(3.1.2014)

Mě se to začalo líbit až od půlky filmu, když jsem to začal vnímat jako parodii. Do té doby jsem jen kroutil hlavou nad tím, jak někdo dokáže takhle prznit pohádku. Ale nakonec jsem s filmem velice spokojen.(25.10.2012)

Tarsem Singh je výjimečný režisér, jehož snímky jsou zaplněny hezky orientální obrazotvorností. V Mirror Mirror si podle mě mohl vyhrát ještě více a udělat to třeba temnější, ale vsadil na pohádkovost a v některých pasážích nám předvedl relativně klasický bollywood. Ačkoliv mi jeho předchozí snímky přišly zajímavější, nemůžu téhle Sněhurce upřít originalitu - výborná mi pak přišla především Julia Roberts v roli zlé královny, která mě svými vtipnými uštěpačnými hláškami opravdu dostávala celý film.(9.1.2015)

Myslím, že alespoň pro ty výtvarně vypiplané scény to stojí za pozornost. Indický tvůrce Tarsem Singh, který stále čeká na pořádné prosazení v továrně na sny, má pevnou autorskou vizi a výtvarné cítění, které mu můžou mnozí kolegové jen tiše závidět. Zbytek ale pokulhává. Uvolněná a bizarní hra na postmoderní pohádku selhává v tom, že mezi těmi esteticky vymazlenými záběry nalézáme show, kde se parta lidí snaží po svém vyzrát na klasické pohádkové téma. Zůstali však jen na půli cesty.(25.12.2013)

Zaujímavo bizarné (počnúc výraznými zmenami oproti predlohe, končiac bollywoodskym záverom) , pôsobivo divadelné a plné vizuálnych nápadov, čo však u Singha nie je prekvapením. Prekvapením je, že pri správnych očakávaniach je nová verzia Snehulienky pomerne premyslenou a vtipnou záležitosťou a so skvelo obsadenou postavou zlej kráľovnej. Ale zároveň treba bez okolkov priznať že plní skôr rolu experimentálneho zážitku, ktorý svojho diváka dôkladne otestuje, ako klasického mainstreamu. U mňa však prekvapivo obstál nad očakávania.(24.5.2012)