Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Madsbender
  **

  Na to, čo som od tejto Snehulienky očakával podľa hodnotení, to bolo prekvapivo celkom dobré, svižné a zábavné. Tarsem Singh zrejme vie čo robí, no neubránil som sa dojmu, že to mohol urobiť ešte lepšie. Ale kostýmy boli úplne fantastické!!! UPDATE: Je to ten taký druh gýča, pri ktorom je vám takmer na zvracanie. Nechápem, ako sa mi to mohlo páčiť.(11.9.2012)

 • xxmartinxx
  ****

  Šílený Ind znásilnil Sněhurku! Ale neplačte, jí se to moc líbilo... Singhova režie na vás zapůsobí pouze a jen tehdy, když přistoupíte na to, že vizionář jako on má pro vše nějaký záměr. Hra s klišé, bollywoodské prvky (už jen obočí hlavní hrdinky), kýč, nevkus a song v tu nejnevhodnější chvíli - tohle je buď na odpad, nebo na rozhodné pokývání hlavou. A po opětovném zhlédnutí v originálním znění už pokyvuju bez zaváhání. Tahle sofistikovaná obludnost si zasluhuje uznání, a to nejen proto, že si Singh troufá natočit film za skoro 100 milionů bez cílového publika.(27.3.2012)

 • T2
  **

  Rozpočet $85miliónovTržby USA $64,935,167Tržby Celosvetovo $167,100,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $9,214,803 //počet predaných kusov 425,052Tržby za predaj DVD v USA $21,880,002 //počet predaných kusov 1,268,125║ No ako obsadenie Julie Roberts do úlohy "krásnej" kráľovnej trapas roka, nepochopiteľné, za to Lily Collins je roztomilá a ďaleko predčí "suchý" náprotivok roka 2012 Kristen Stewart, Tarsem Singh je verní svojmu uletenému vizuálu a podáva príbeh sebe vlastným štýlom, takže tu máme pekný gýč, ktorý miestami pôsobí otravne a miestami mu to aj vychádza, hlavne výcvik Snehulienky, či niektoré kiksy s trpaslíkmi sú fajn, celkovo len podpriemer. /40%/(18.11.2012)

 • Lenny.M
  **

  Celou dobu jsem byla přesvědčena že dám 3*, ale finální scéna, resp. písnička mě tak dostala, že jsem zůstala hledět s otevřenou pusou, jaká to byla nevkusnost to takového filmu!! Nebylo to jinak zlé, do hodiny to bylo vlastně moc fajn, nenudila jsem se, žádné trapné scény, bohužel pak to začala být hrozná nuda a konec tak zrychlený, usekaný, děs. Lily byla úžasná, je to krásná holka, ale měla by si nechat vytrhat obočí, protože to celkem kazilo dojem :D(30.5.2012)

 • LiVentura
  ***

  Výkon paní Roberts je zde úchvatný, poměrně novátorská scéna a režie zakončená v duchu Bollywoodu... proč ne, budete se bavit.(11.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace