Hodnotiť humor Sachu barona Cohena je vždy dosť "ošemetná" záležitosť. Nikdy neviete kde je humor a kde je už trápnosť. Tú tenkú hranicu si určuje sám divák.(28.12.2012)

Cohenovsky absolutně nekorektní. Takhle já to ráda.(9.8.2012)

Yachamédé, yachamédé... i made that up vrúcne prednatálne vyznanie lásky nekompromisnému humoru, kde jeden národ neostane neurazený. Ak by Sasha trochu viac premakal posledný monológ, bol by to ďalší milník v kinematografii, po Chaplinovom "Great Dictator" (ale to by nesmel byť taký kokot :) + klobúk dole Fukovi za rovnako nekompromisné titule (možno práve české nadávky a rúhania fajnovo okorenili film aj pre slováka).(20.5.2012)

• TeeAge

|| Scenár: Sacha Baron Cohen, Alec Berg, Jeff Schaffer, David Mandel | Hudba: Erran Baron Cohen | Produkcia: Sacha Baron Cohen, Alec Berg, Jeff Schaffer, David Mandel, Anthony Hines, Scott Rudin | Distribúcia: Paramount Pictures | Štúdio: Four by Two Times | Rozpočet: 65 miliónov $ | Tržby: 177,547,352 $ || Tentokrát mi to nesadlo. Vlastne, keď mám byť úprimný, Baron Cohen mi zatial nebol nepríjemný len v Boratovi. Tam bola téma menej citlivá. Podobne ako mi nesadol "dramatický" Let 91, tak isto mi vadil "komický" Diktátor. Podarených gagov a odkazov je tam samozrejme habadej, človek sa určite zasmeje, ale celá forma a dej je len predimenzovaným úletom Baron Cohena a jeho týmu, ktorý už neviem brať ani ako nadsázku...(4.1.2013)

Tak to mi ho vyndej. Nejvtipnější komedie za poslední roky! Vyvážený mix nekorektnosti, trapného, oplzlého a sarkastického humoru s politickým podtextem. [Kino](12.5.2012)