Diktátor je aladdin než Borat, ale o něco aladdin než Bruno. Takže Sacha Baron Cohen umí pořád pobavit .. tedy tentokrát nejen on, ale i jeho starší brácha, který namíchal svěží aladdin mix Wadiya verzí písniček : )(20.8.2012)

Mám rada Sachu aj jeho humor. Malo to nejaké slabšie momenty, ale väčšinu času som sa skvele bavila. Zaujímalo by ma, koľko Američanov pochopilo iróniu v preslove o diktatúre a demokracii ;-)(14.8.2012)

I přes vlažné trajlery jsem Cohenovi věřil, že opět potvrdí svůj status nejlepšího komika naší doby, jehož každá komedie je po právu událostí. A taky že jo. Polovinu filmu jsem proslzel smíchy a při vzpomínce na některé scénky (první onanie, zavedení diktatury v alternativním obchůdku, dialog na mostě a samozřejmě proslov o demokracii a diktatuře) a hlášky ("MÁM RÁD VZDĚLANÉ ŽENY. JSOU JAKO OPIČKY NA BRUSLÍCH - JIM TO NIC NEDÁ, ALE NÁS POBAVÍ.") si spolehlivě pobrečím ještě teď. Hustě nasázené, dokonale vybroušené nekorektní fóry nešetří nikoho a nic (ani Tommy Lee Jonese a Harvey Keitela) a kolikrát člověk trne, jak daleko je to za čárou, ale naštěstí je to pořád vtipné. Velký respekt před Edvardem Nortonem za jeho závěrečné cameo.(19.5.2012)

• - Spôsob, akým sa Aladeen (Sacha Baron Cohen) pozerá na Zoey (Anna Faris) na policajnej stanici, sa nápadne podobá na ten z filmu Scary Movie 4 (2006), kde sa na herečku s úžasom díva Tom Ryan (Craig Bierko). (matowp)

• - Na celosvětovou premiéru filmu v Londýně Cohen přijel v oranžovém Lamborghini. Nepřijel však po silnici, luxusní auto bylo umístěno na vlečném nákladním voze. (Sufferer)

• - Sacha Baron Cohen se k natočení filmu nechal inspirovat i bývalým libyjským vůdcem Muammarem Kaddáfím. (Mr.Hudson)