poster

Odvážní

 • USA

  Courageous

Drama

USA, 2011, 124 min

Režie:

Alex Kendrick

Scénář:

Stephen Kendrick

Kamera:

Bob Scott

Hudba:

Mark Willard

Střih:

Steve Hullfish
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Illy
  odpad!

  Křesťansko-policejní agitka s úžasnými hereckými výkony okresního ochotnického souboru. Proč jsi mě Bože nevaroval před tímto blábolem?(22.4.2012)

 • Pilgrimka
  **

  Tohle bylo přehnané. Teda aspoň na mě to tak působilo vzhledem k tomu jaký jsem ateista.(3.7.2012)

 • Johnny.ARN
  *

  Prvú pol hodinku to vyzerá na celkom fajn film z policajného prostredia, ktorých tu už niekoľko je, ale budiš. Potom to však treba zobrať, zničiť a spláchnuť. 1 z 5 a nikdy viac(21.3.2014)

 • René.girl
  *

  Pěkná myšlenka, ale tím to asi tak končí. Jak někdo může natočit takovou přitroublou náboženskou propagandu a nazývat to filmem, tak to asi nikdy nepochopím. Hvězdičku dávám za hadího krále. 10% Jinak, ale silně !NEDOPORUČUJI!(7.2.2012)

 • Morholt
  *

  Tak tohle bolelo. Nejenže jsou všichni policajti chápaví a poctiví (tedy až na jednoho, ale ten toho pak strašně lituje), ale zároveň jsou to úžasní otcové a vroucně věří v Boha. No do prdele tohle je horší než všechny ty filmy sponzorovaný katolickou církví. A ten Mexikánec? To byla v pravdě hororová postava a já mam sto chutí udělat z trojice Meyers-Voorhees-Krueger kvarteto. 10%(4.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace