Odvážní

Bob Scott

Mark Willard

Steve Hullfish
  • Illy

Křesťansko-policejní agitka s úžasnými hereckými výkony okresního ochotnického souboru. Proč jsi mě Bože nevaroval před tímto blábolem?(22.4.2012)

• Pilgrimka

Tohle bylo přehnané. Teda aspoň na mě to tak působilo vzhledem k tomu jaký jsem ateista.(3.7.2012)

• Johnny.ARN

Prvú pol hodinku to vyzerá na celkom fajn film z policajného prostredia, ktorých tu už niekoľko je, ale budiš. Potom to však treba zobrať, zničiť a spláchnuť. 1 z 5 a nikdy viac(21.3.2014)

• René.girl

Pěkná myšlenka, ale tím to asi tak končí. Jak někdo může natočit takovou přitroublou náboženskou propagandu a nazývat to filmem, tak to asi nikdy nepochopím. Hvězdičku dávám za hadího krále. 10% Jinak, ale silně !NEDOPORUČUJI!(7.2.2012)

• Morholt

Tak tohle bolelo. Nejenže jsou všichni policajti chápaví a poctiví (tedy až na jednoho, ale ten toho pak strašně lituje), ale zároveň jsou to úžasní otcové a vroucně věří v Boha. No do prdele tohle je horší než všechny ty filmy sponzorovaný katolickou církví. A ten Mexikánec? To byla v pravdě hororová postava a já mam sto chutí udělat z trojice Meyers-Voorhees-Krueger kvarteto. 10%(4.9.2013)