poster

Odvážní

 • USA

  Courageous

Drama

USA, 2011, 124 min

Režie:

Alex Kendrick

Scénář:

Stephen Kendrick

Kamera:

Bob Scott

Hudba:

Mark Willard

Střih:

Steve Hullfish
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • stuntmanMIKE
  odpad!

  tuto americky fanaticko krestansku sracku som nemohol dopozerat...(30.1.2012)

 • ti88na
  ****

  Niekomu môže to prílišné kresťanské ladenie tlačiť na sivú kôru mozgovú a pôsobiť značne násilne. Odhliadnuc od toho, je to však veľmi slušná dráma, z niekoľkými vydarenými akčnými scénami, sympatickými hlavnými hrdinami no predovšetkým krásnou myšlienkou, ktorá by sa mala len a len ďalej rozvíjať a mal by si ju každý zobrať k srdcu, a to bez ohľadu na to či verí alebo neverí v Boha. Okrem toho hadí kráľ v podaní Roberta Amaya Vám smiechom rozochveje všetky bunky tela.(26.12.2013)

 • Dzeyna
  *****

  Tenhle film????!!! Pro mě naprosto dokonalý!!!!!! Prvních cca 15minut nuda, šeď, typický americký styl zpracování filmu, ale najednou totální obrat. Má všechno, co má správný film mít.. přestřelky, bitky, zlo vs. dobro, víra, láska a chudoba. Emoce se při sledování, například v "husině po celém těle a slz v očích" se musí projevit snad u každého člověka. Konečně snímek, který něco řiká lidem a ne jenom nějaká vymyšlená nebo ubulená nebo přeakčněná s***. Bohužel ho může obdivovat asi jen ten, kdo už něco v životě zažil a ví, co je doopravdy důležité.(6.1.2012)

 • yakoob
  *****

  Muži v Sherwoodu udělali zase velký krok nejen ve filmovém zpracování, ale také v životním rozhodnutí být opravdovými otci v rodině, manžely pro své ženy, a přáteli pro své okolí...Jsem rád, že na tento problém společnosti ukázali právě bratři Kendrickovi se vší parádou (REDka jim sluší)...Dali do toho kus svého srdce...A to se mi na takových filmech moc líbí, že ukazují to správné řešení a ať je člověk křesťan nebo ne, vnímá a cítí, že přeci je to jedna z nejkrásnějších věcí být tátou nebo být s tátou, který opravdově miluje...Chápu ty, kterým se film nelíbíl, je to taková sebeobrana, že existuje i jiné řešení...Ale reálný život mi ukazuje něco jiného...Když se kouknu kolem sebe, tak vidím jenom samé zbabělce, kteří utíkají před zodpovědností...Zatím nevím, co je to být otcem, ale moji touhou je být jako oni...Odhodlán být odvážným mužem...Mužem podle Božího srdce...(3.1.2012)

 • Johnny.ARN
  *

  Prvú pol hodinku to vyzerá na celkom fajn film z policajného prostredia, ktorých tu už niekoľko je, ale budiš. Potom to však treba zobrať, zničiť a spláchnuť. 1 z 5 a nikdy viac(21.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace