Odvážní

Stephen Kendrick

Bob Scott

Mark Willard

Steve Hullfish

Vynikající film o opravdu odvážných chlapech a o těch nejdůležitějších hodnotách ♥.....(12.4.2016)

• stuntmanMIKE

tuto americky fanaticko krestansku sracku som nemohol dopozerat...(30.1.2012)

• serioga

Tento film ma naučil jedno.Že si mám pozornejšie všímat ,čo chcem pozerat.Drámy sa mi páčia a ked som na plagáte videl štyroch policajtoch,myslel som si že to bude dráma o poliacjtoch.Joj ako šeredne som sa mýlil.To sa nedá vôbec pozerat.To je hotové vymývanie mozgov.Boha tam spomínajú asi každých 120 sekund.No proste totálna zhovadilost.(3.1.2013)

Rozpočet $2miliónyTržby USA $34,522,221Tržby Celosvetovo $35,185,884Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,303,894 //počet predaných kusov 78,231Tržby za predaj DVD v USA $20,014,586 //počet predaných kusov 831,240║ kresťanská agitka ako hrom ale dobre, Alex Kendrick to opäť zvládol na výbornú, dokáže sa predať a pohrať s citmi diváka, jeho réžia dokáže upútať a čo to poučné, pohodové ponúknuť, príjemný film /80%/(2.3.2015)

• Johnny.ARN

Prvú pol hodinku to vyzerá na celkom fajn film z policajného prostredia, ktorých tu už niekoľko je, ale budiš. Potom to však treba zobrať, zničiť a spláchnuť. 1 z 5 a nikdy viac(21.3.2014)

• - Film získal od Konference katolických biskupů oddělení pro film a vysílání (USCCB) známku A-II, což znamená "morálně nezávadné pro dospělé a mládež". (AGAMENON)

• - Zhruba polovina herců a štábu byli dobrovolníci z církve, která na filmu spolupracovala. (KrestanFilms)

• - Názov filmu sa objaví až v samom závere. (Johnny.ARN)