Resident Evil: Odveta

Resident Evil 5: Odveta

Akční / Thriller / Horor / Sci-Fi

Německo / Kanada / USA / Francie, 2012, 92 min

• Xmilden

Hodně velká špatenka. Od polovinu filmu jsem se modlil aby závěrečné titulky měly aspoň 20 minut. Milla Jovovich předvádí, že hrát může opravdu každý a Paul Anderson dokazuje nemožné, totální sračku dostal na plátna kin. Resident Evil tímhle dílem pro mě skončil, podobně jako třeba Twillight již po prvním kousku mozaiky. Resident Evil v minulosti znamenal jakousi jistotu nenáročného akčňáku. Hlavně Trojka byla mimořádně povedená. Pětka je ale absolutní hrůza. O těch tupých přestřelkách se mě bude asi hodně dlouho zdát. Nejlepší scénou ve filmu je závěrečných 10 sekund. Doufejme že 6. díl bude znamenat zkázu všech.(12.12.2012)

Film byl celkově dobrý, Ale opravdu jenom dobrý, jelikož mi z cca 90% připadalo, že sedím před počítačovou konzolí. A to není dobrý. Film by měl udávat vlastní tempo a nebýt na hře až tolik závislý. Jinak bitky a střílečky zombíků, to mě jen tak neomrzí.(24.5.2016)

• pan Hnědý

Čtyřhvězdičková úvodní desetiminutovka (trochu opsané z ÚSVIT MRTVÝCH). W.S. Anderson "vykrádá" nejen sebe, ale i předchozí díly (no brain) - only repeat. Velká škoda. Kde jsou ty výborné nápady jako v Zániku s "havrany" alá Hitchcock. A ten zběsilý střih? Omfg...(22.11.2012)

• tron

Strácal som sa v tom a to som videl všetky diely a jednotku dokonca svojho času v kine. Potešila ma krvavosť, potešila ma temnosť, potešila ma drsnosť, potešil ma tradične Kevin Durand a potešil ma návrat pár známych ksichtov (Michelle Rodriguez, môj miláčik z jednotky Colin Salmon...), ale to je asi tak všetko.(18.1.2017)

• 2Pac

Akoze ja uz mam svoje roky a stale fungujem na xboxe ale toto je na mna moc...dat dokopy moje 2 najneoblubenejsie "herecky" jojo a rodri a k tomu pozliepat taku pixovinu...ach jaj...(2.12.2013)

• - Herečka Michelle Rodriguez rovněž ztvárnila běžící zombie ve vystřižené scéně, jež následuje hned poté, co nelítostná Červená královna (Megan Charpentier) řekne: „Aktivováni nemrtví Las Plagas.“ (Chipsonator)

• - Pri rozhodovaní, ktoré nové charaktery sa vo filme objavia mali "hlavné slovo" fanúšikovia hry, ktorí sa zhodli na postavách Leon Kennedy (Johann Urb), Ada Wong (Bingbing Li) a Barry Burton (Kevin Durand). (Steny94)

• - Film sa začína presne tam, kde skončil predchádzajúci štvrtý diel série Afterlife (2010), čiže na palube lode Arcadia. (Steny94)