poster

Resident Evil: Odveta

 • Německo

  Resident Evil: Retribution

 • Francie

  Resident Evil: Retribution

 • Slovensko

  Resident Evil 5: Odveta

 • Velká Británie

  Resident Evil: Retribution

Akční / Thriller / Horor / Sci-Fi

Německo / Kanada / USA / Francie, 2012, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shakers
  **

  No ty vole, môže to byt ešte horšie ? Asi hej. Aj keď úvod, spomaľovačky, hudba, Bingbing Li a rekapitulácia všetkých dielov potešila, ale to je tak všetko. Milla je furt celkom k svetu a akcii nieje málo, ale celý čas sa tu len strieľalo, aby sa naši hrdinovia dostali z bodu A do B a tam potom čo nám predhodia konečne niečo zaujímavejšie, hodia nám pred oči záverečné titulky. Nechcel som si tento diel vôbec pozrieť, ale keď už som videl prvé štyri diely a vrátili sa tu len ako reklama niektoré postavy s predošlých dielov, tak som sa nakoniec k tomu dostal. 45% - 2*(8.11.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Projekt Resident Evil ztratil své filmové ambice a vrátil se k herní koncepci. Nic proti tomu - vypadá to efektně, bouchá to velkolepě, o bojovné dámy není nouze a já mám tak nějak pocit, že tento zákeřný útok na mou prvotní signální soustavu zase poměrně vyšel.(5.11.2015)

 • Davies182
  odpad!

  Vy to nechápete - já to chtěl vidět kvůli tomu, jak je to špatné. Pět minut ucházejících akčních scén, jinak... HOROR.(22.9.2012)

 • Dadel
  ***

  Bohužel nejlepší scény tvůrci vyplýtvali během prvních 15 minut, a pak už je to jen další videohra, co se nedá ovládat. 3D fajné.(13.9.2012)

 • Lateef
  *

  Já už toho viděl fakt hodně. Viděl jsem Mrakomora opalovat se na pláži v Karibiku, prase divoké najíst se vidličkou a nožem, viděl jsem i Jigsawa v patnáctém díle Saw, jak říká, že ve trojce nezemřel on, ale jeho klon. Viděl jsem dokonce i Chucka Norrise, když si v KFC objednal Big Mac... a dostal na držku. Ale ještě jsem snad neviděl tak nudný, zbytečný a předvídatelný film jako je pátý Resident. Naprosto všechno je dané a křišťálově jasné, kam se posuneme v příštích pěti minutách, kdo to odsere, jak to skončí, apod. Mimochodem začíná mě šíleně iritovat to, že vždycky někdo padne mrtvej k zemi, aby následně po několika vteřinách obživl (nemyslím zombie) a dál se rval, střílel, mlátil. O Mille platí pořád to stejné, je a asi vždycky bude luxusní kočka, ale v akčním módu jí nevěřím ani držení zbraně. Lítá na drátech jako smyslů zbavená a střílí nemrtvé do hlav. It´s all. Monstra nevyužitá, triky jakžtakž, za to výdělky sérii pošoupnou k šestce. Výborně! Už nám to zavání odpadem!, Andersone! 65 miliónů dolarů(rozpočet)/222 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(10.12.2012)

 • - Spoiler: Ve filmu se mimo jiné objevují herci Colin Salmon a James Purefoy, kteří se objevili v prvním filmu Resident Evil (2002). (mzss1)

 • - Režisér Paul W.S. Anderson se při pohledu zpět na sérii vyjádřil, že lituje zabití postavy Rain Ocampo (Michelle Rodriguez) a je rád, že se postava mohla opět objevit v pátém díle. Také by rád, kdyby se Michelle Rodriguez objevila i v šestém díle série. (Chipsonator)

 • - Herečka Michelle Rodriguez rovněž ztvárnila běžící zombie ve vystřižené scéně, jež následuje hned poté, co nelítostná Červená královna (Megan Charpentier) řekne: „Aktivováni nemrtví Las Plagas.“ (Chipsonator)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace