poster

Chladnokrevný

 • USA

  Deadfall

 • Francie

  Cold Blood

 • Slovensko

  Chladnokrvný

Krimi / Thriller / Drama

USA / Francie, 2012, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • eLeR
  ****

  Čakala som biedu, a možno práve preto som bola milo prekvapená. Páčilo sa mi, počnúc muzikou ... http://www.youtube.com/watch?v=MGNM8qBFCGo ... a končiac hereckými výkonmi ... dej to malo dobrý, aj napriek niektorým prepísknutým momentom, obsadenie kvalitné, človek sa nestihne nudiť, Bana hral naozaj výborne, Wilde mám rada a Hunnam, kvôli ktorému som si film pozrela, je ten správny ochránca a za poslednú bitku by som mu dala kľudne aj tú zlatú medailu.(7.10.2013)

 • movieband
  ****

  Na Deadfall jsem byl hodně zvědavý. Od Ruzowitzkyho sem ještě nic neviděl, takže jsem pořádně nevěděl, co očekávat. Film je vcelku tvrdé eRko, které obsahuje víceméně vše, co by takový film měl mít. Hodně mě překvapilo, že vraždy nevypadaly, tak uměle, jak v jiných filmech. Eric Bana se mi taky nezdál, že by dokázal zahrát takový charakter, ale tady se ukázalo, že je vcelku všestranný herec. Kamera Shanea Hurlbuta je dost dobrá (člověka pěkně vtáhne do filmu, žádná roztřesenost při akci) a atmosféra je během filmu pěkně syrová. Celkově děj není vůbec špatný, ale některé věci (dialogy a chování postav) mi tam prostě nesedly. Časem se na to možná zase podívám, protože na jednu stranu to byl vcelku solidní atmosférický výplach.(1.1.2014)

 • castor
  ***

  Krev na zářivě bílém sněhu vypadala vždycky dobře. Nejen na to zřejmě spoléhal rakouský režisér přeceňované Ďáblovy dílny Stefan Ruzowitzky. Stejně jako na slibné herecké obsazení, kterému vévodí Eric Bana. Jemu a jeho povedené sestřičce se zachtělo po penězích z kasina, na útěku sejmou policajta, po něm dalšího a už se to s nimi (respektive s ním) veze. Thrillerová tuctovka mohla být něčím zdařilejším, než jen pásovým průměrem. Zajímavý vztah mezi sourozenci zašlapává do prachu země nedopečený scénář, který s přibývajícími minutami lapá po dechu. Závěr mohl nabídnout nějaký nečekaný zvrat, nebo alespoň dokázat, že má koule. Nemá, ale krev na zářivě bílém sněhu přeci jen dobře vypadala!!(8.12.2012)

 • MartinezZ
  ****

  Možná béčko, ale kvalitní. Neuvěřitelný příběh i setkání? No a, přesto moc pěkně natočené, Eric si záporáka fakt užívá a celkově to vypadá dobře. Jediným mínusem tak snad je, že je na relativní krátkost filmu rozehráno trochu příliš dějových linií: Eric a Olivia na útěku; Olivia a ex-vězeň, co si to zase pokaňhal a taky více méně utíká; staří rodiče, jimž se po propuštění z vězení vrací nevyvedený syn; Eric na útěku, který za sebou nechává mrtvoly a má pifku na tyranské otce; Olivia na útěku, jejíž život se mění po setkání s ex-vězněm, který by se policii také raději vyhnul, ale jede navštívit rodiče; a mladou policistku, jejíž otec, šerif, chtěl mít raději syna, ale mezitím mu někdo postupně pobíjí jeho policejní jednotku. Takoví Knoflíkáři. A to, že je všechno v zimě a zahalenou sněhem, tomu dodávalo atmosféru. Rozhodně spokojenost. Jednou za čas se někomu tohle propojení osudů podaří. ~~~ PS: Je fakt, že by si Eric mohl v té zimě alespoň zvednout límec :)(21.12.2012)

 • petero
  ****

  Pôvodne som dal len tri, za slabší vizuál, ale dosť scén mi ostalo v pamäti hlavne vďaka rozpracovanosti charakterov jednotlivých postáv takže jednoznačne odporúčam k zhliadnutiu.(5.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace