Profesor v ringu

Profesor v ringu

Here Comes the Boom

Sportovní / Akční / Komedie

USA, 2012, 105 min

Samozřejmě, že je to těžká blbost, ale proboha, je to komedie! Tak to tak berte. Normálně bych asi dal 3*, ale za plno hvězd z UFC dávám 1* navíc. Hodně mě pobavila scénka se Sonnenem, kterou někdo, kdo nekouká na UFC nemohl pochopit :)(17.4.2013)

Sice "jen" průměrná americká komedie, zato ale se skvělými hlášky, při kterých jsem se upřímně od plic zasmál :-) Pohodová oddychovka, která nějak vyloženě nenadchne, ale taktéž neurazí... 65%(28.2.2013)

Americká rodinná komedie s bitkařským námětem, slušnou hudbou a typicky rozjuchaným závěrem, ve kterém se všichni mají rádi. V rámci žánru nešlápnete vedle, nic víc ale film nenabízí. Selma Hayek zvedne sledovanost a Kevin James nebyla špatná volba, aspoň má na zápasníka postavu. # [viděno: monitor, 5.1] # přáběh 5 | hudba 7 | humor 3 | akce 5 | napětí 1 | pustil bych si znovu 5(26.1.2013)

Ze začátku to vypadalo dobře , ale pak se to tak něják rozpadlo a vznikl z toho spíš sportovní film než komedie . Proboha vždyt tam hrál Kevin James jedna z komických ikon a ten nápad byl fajn a dalo se sním i s herci dle mého pracovat , ale bohůžel z toho vznikl spíš sportovní film nevím jestli to byl záměr , ale bohůžel je to tak . ( 10.7.13/MAC )(10.7.2013)

Rozpočet $42miliónovTržby USA $45,193,961Tržby Celosvetovo $70,974,386Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ vtákovina ktorá až tak nezožiera, ušlo to, Kevin James ešte nie je tak prevarený ako Adam Sandler či Ben Stiller /55%/(18.2.2013)