poster

Rodinka (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 2011, 6x30 min

 • Deimos
  *

  TV/// Obsazení 4/10 Děj 2/10 Hudba 3/10 Prostředí 3/10/// +obsazení, i na podruhé mě něco rozesmálo -jako seriál snad ještě méně vhodné než sestříhaná verze do podoby filmu/// Vidět 90 minut v kině bylo celkem příjemné, ale 180 minut toho stejného jen doplněného o méně zajímavé a zábavné scény a záběry...to už tak dobré není. Navíc jsem původní seriál neviděl, takže k postavám nemám takový vztah jak by se asi slušelo. Pro někoho kdo neviděl verzi, která šla do kin, to může být příjemný a opravdu nenáročný relax, pro ostatní dost velká nuda./// Celkem 28%///(6.11.2011)

 • hous.enka
  *

  Parazitování na klasice se zkrátka vůbec nepovedlo. Herci přehrávají a potutelné mrkání do kamery typu "teďjsemřeklvtip" mě opravdu u televize neudrží. Je to ohromná škoda už jen kvůli tomu, že na tohle navazování kývly hvězdy klasické Takové normální rodinky.(25.3.2013)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Ježíši, co to bylo? Klub důchodců v akci? A co to červené staré prase? Na to se fakt nedalo dívat.(6.9.2011)

 • Tosim
  *

  Největší sranda je, že nejdřív seriál vydali na DVD a až po skoro půl roce ho pustili do televize. Bohužel. Snad spravedlnost zafunguje a tuhle obludnost budou mít v Penny Marketu v pořádný slevě.(6.10.2011)

 • sud
  *

  On fakt, že daleko dřív, než se seriál objevil v TV, byl nabízen za nevelký peníz na DVD, o něčem vypovídá. První díl jsem viděl celý a celou dobu jsem si říkal, zda to vůbec ti tvůrci a herci mají zapotřebí. Inu, všichni se nějak živíme :-(. Ostatní díly jsem sledoval pouze letmo. Ale za to, že jsem to alespoň jednou vydržel 20%.(25.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace