Rodinka (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 2011, 6x30 min

Jako sitkom to velmi dobře pasuje a na české poměry skvělý seriál...Paní Jana Štepánková ba naprosto dokonalá...Bohužel ta reklama mi tam občas velmi vadila...Obsazení bylo vybráno skvěle... Velmi jsem se nasmál...Viděl vícekrát...:-) 65%(2.3.2011)

• Tommassi3

Přiznám se, že ani původní Dudkovu Takovou normální rodinku nijak zvlášť v oblibě nemám, nicméně její vybroušená situační komika, v našich poměrech až nevídaná, společně s tou kouzelně absurdní (ne)normálností členů rodiny ji rozhodně činí seriálem velmi kvalitním, a tak ačkoliv mnoho původních členů nezbylo, zdá se jistě příjemné sledovat nové příběhy starých známých, brnkajíce na strunu nostalgie.. Protože však došlo nejen k žánrovému posunu a zejména výměně scénáristky, když Fan Vavřincovou nahradila naprosto tragická seriálová hráčka Lucie Konečná, stojí tenhle seriálový, dejme tomu, sequel výhradně na hereckých výkonech, když většina zúčastněných dělá co může, na co má, mezi nimiž naprosto ční jako vždy skvostná Jana Štěpánková, které ta ironická poloha nesmírně sluší snad odjakživa.. Když nakonec Dušan Kain - Jo, pardon, vlastně Klein !! ;) - znovu zabijí svou vlastní pověst, vzniknul poněkud slabý patvar, navíc bez jakéhokoliv rukopisu naprosto antirežisérský, a tak to shledání po letech hodně zhořklo..(21.4.2015)

• slatkac

Proč se Lucka Vondáčková zahazuje v této taškařici??(6.9.2011)

• hous.enka

Parazitování na klasice se zkrátka vůbec nepovedlo. Herci přehrávají a potutelné mrkání do kamery typu "teďjsemřeklvtip" mě opravdu u televize neudrží. Je to ohromná škoda už jen kvůli tomu, že na tohle navazování kývly hvězdy klasické Takové normální rodinky.(25.3.2013)

• Pepinec

Neuvěřitelný, co se dneska lidem dovolí. Samo o sobě je tohle seriálové houno zralé na sešup fekálním potrubím, protože je a) nevtipné, b) nesympatické, c) pomalé jako Poldinka při úprku do kopce a za d) trapné. Když k tomu ovšem přidáme i neskutečnou drzost sahat na legendu a pokus o její zneuctění módním trendem přiživování se na druhých, nejradši bych celou Rodinku i s tvůrci poslal na léčení bez možnosti návratu.(23.12.2012)