poster

Rodinka (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 2011, 6x30 min

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Ježíši, co to bylo? Klub důchodců v akci? A co to červené staré prase? Na to se fakt nedalo dívat.(6.9.2011)

 • Deimos
  *

  TV/// Obsazení 4/10 Děj 2/10 Hudba 3/10 Prostředí 3/10/// +obsazení, i na podruhé mě něco rozesmálo -jako seriál snad ještě méně vhodné než sestříhaná verze do podoby filmu/// Vidět 90 minut v kině bylo celkem příjemné, ale 180 minut toho stejného jen doplněného o méně zajímavé a zábavné scény a záběry...to už tak dobré není. Navíc jsem původní seriál neviděl, takže k postavám nemám takový vztah jak by se asi slušelo. Pro někoho kdo neviděl verzi, která šla do kin, to může být příjemný a opravdu nenáročný relax, pro ostatní dost velká nuda./// Celkem 28%///(6.11.2011)

 • zette
  odpad!

  Neverim vlastnim ocim...(23.12.2012)

 • NinadeL
  **

  6/6 Jako epizodický seriál to má určité opodstatnění, ve filmovém sestřihu něco takového nemá co dělat. Přesto cítím, že na papíře by to bylo zdaleka nejlepší. Protože to jediné, co zde funguje na výbornou, je rozprostření dílčích dějových liniích a jejich společné vygradování. Plus sem tam nějaká hláška, která jakoby vypadla z orginálu. Nicméně generační navázání je velmi příjemné. Štěpánková, Kolářová, Hanzlík i Petr Forman jsou na svých místech, z nových tváří může potěšit i Kostka a Konvalinková. Zásadní chybou je pak tempo vyprávění a masivní product placement na jeden nejmenovaný super hyber a střechu na celý život.(8.7.2012)

 • !Malak-11!
  ****

  Jako sitkom to velmi dobře pasuje a na české poměry skvělý seriál...Paní Jana Štepánková ba naprosto dokonalá...Bohužel ta reklama mi tam občas velmi vadila...Obsazení bylo vybráno skvěle... Velmi jsem se nasmál...Viděl vícekrát...:-) 65%(2.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace