Rodinka (TV seriál)

Česko, 2011, 6x30 min

• Stegr

20% - Hell...(17.12.2011)

• hous.enka

Parazitování na klasice se zkrátka vůbec nepovedlo. Herci přehrávají a potutelné mrkání do kamery typu "teďjsemřeklvtip" mě opravdu u televize neudrží. Je to ohromná škoda už jen kvůli tomu, že na tohle navazování kývly hvězdy klasické Takové normální rodinky.(25.3.2013)

• honajz

Taková product placement rodinka. Už dlouho se mi nestalo, aby se mi 27 minut vleklo jako 3hodinový film. Jedna dobrá replika za pět minut je dost málo.http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/rodinka.html(26.4.2011)

• gouryella

Stejne nepovedene jako celovecerni film, jen vice roztahle......(10.10.2011)

• sud

On fakt, že daleko dřív, než se seriál objevil v TV, byl nabízen za nevelký peníz na DVD, o něčem vypovídá. První díl jsem viděl celý a celou dobu jsem si říkal, zda to vůbec ti tvůrci a herci mají zapotřebí. Inu, všichni se nějak živíme :-(. Ostatní díly jsem sledoval pouze letmo. Ale za to, že jsem to alespoň jednou vydržel 20%.(25.12.2012)