Rodinka (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 2011, 6x30 min

• otík

Samozřejmě že s původním seriálem nemá tento seriál skoro nic společného kromě herců a postav. Humor by člověk pohledal, trapnost a levnost čouhá z každého záběru, jakákoli originalita nikde. Ale za - cituji: "Tanga jsou tři nitě v řiti." - dávám aspoň slabounké dvě hvězdy. Hudba: Ondřej Brzobohatý(18.12.2011)

• Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 2/10 Hudba 3/10 Prostředí 3/10/// +obsazení, i na podruhé mě něco rozesmálo -jako seriál snad ještě méně vhodné než sestříhaná verze do podoby filmu/// Vidět 90 minut v kině bylo celkem příjemné, ale 180 minut toho stejného jen doplněného o méně zajímavé a zábavné scény a záběry...to už tak dobré není. Navíc jsem původní seriál neviděl, takže k postavám nemám takový vztah jak by se asi slušelo. Pro někoho kdo neviděl verzi, která šla do kin, to může být příjemný a opravdu nenáročný relax, pro ostatní dost velká nuda./// Celkem 28%///(6.11.2011)

• honajz

Taková product placement rodinka. Už dlouho se mi nestalo, aby se mi 27 minut vleklo jako 3hodinový film. Jedna dobrá replika za pět minut je dost málo.http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/rodinka.html(26.4.2011)

• Pepinec

Neuvěřitelný, co se dneska lidem dovolí. Samo o sobě je tohle seriálové houno zralé na sešup fekálním potrubím, protože je a) nevtipné, b) nesympatické, c) pomalé jako Poldinka při úprku do kopce a za d) trapné. Když k tomu ovšem přidáme i neskutečnou drzost sahat na legendu a pokus o její zneuctění módním trendem přiživování se na druhých, nejradši bych celou Rodinku i s tvůrci poslal na léčení bez možnosti návratu.(23.12.2012)

• sud

On fakt, že daleko dřív, než se seriál objevil v TV, byl nabízen za nevelký peníz na DVD, o něčem vypovídá. První díl jsem viděl celý a celou dobu jsem si říkal, zda to vůbec ti tvůrci a herci mají zapotřebí. Inu, všichni se nějak živíme :-(. Ostatní díly jsem sledoval pouze letmo. Ale za to, že jsem to alespoň jednou vydržel 20%.(25.12.2012)