Majster kat

Hangman, The

(neoficiální název)

Drama / Historický

Československo, 1966, 106 min

Výborný příběh, perfektní zpracování, citlivá režie a dva fantastičtí a charizmatičtí herci v hlavních rolích - z toho prostě musel vyjít skvělý film.(13.5.2011)

Ač jsem viděl pouze druhou polovinu filmu, s plným hodnocením neváhám ani minutu. Taková geniální herecká exhibice, kterou předvádí Vlado Müler, Štefan Kvietik a Peter Debnár, se jen tak nevidí. Zručná režie Paĺa Bielika a nádherná výprava jsou další troškou do mlýna do dokonalosti tohoto snímku.(13.1.2008)

Uzasne slovenske dilo z dob, kdy muslimove vladli casti Evropy. Tato doba se zase blizi, proto zbystrete.. Stret dvou rodin osudem poznamenanych se nesnaset, jedni prokletymi katy, druzi nestastnymi rybari, maji vse, jen lasku pouze jeden z nich.!(3.9.2015)

Přemluvit Vlado Mullera, aby vzal roli a nabídnout mu trošku slušný příběh - stěží se to dá pokazit.(1.6.2015)

Tron to povedal za mňa - hviezdička plus za rok vzniku. Paľa Bielika by sme aj dnes potrebovali.(14.12.2010)