poster

Pygmejové, děti džungle

 • Slovensko

  Pygmejovia – Deti džungle

 • anglický

  Pygmies: The Children of the Jungle

Dokumentární / Dobrodružný

Slovensko, 2011, 52 min

Režie:

Pavol Barabáš

Scénář:

Pavol Barabáš

Kamera:

Pavol Barabáš

Hudba:

Martin Tesák

Hrají:

Robert Roth (vyp.)
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaposlav
  ****

  Dostal som to, čo som čakal a to je kvalitný dokumentárny a dobrodružný film od Pavla Barabáša. Koho zaujíma tematika domorodých kmeňov, tak si príde na svoje.(16.3.2016)

 • Casablanca
  *****

  Výborné. Jen se bojím, že po skončení pořadu většina souhlasně přikyvujících diváků přepnula během reklam na nové ipody, BMW a spořící účty do "našeho" myšlení a veškeré myšlenky, které padly, byly utopeny pod impulsy okolního světa... Přitom by si to zasloužilo chvíli ticha a zamyšlení.(12.10.2013)

 • hygienik
  *****

  Opať sa mi potvrdilo, že najlepšie filmy sú tie, na ktoré sa človek dostane do kina neplánovane a najkrajšie sú tie, čo netočia odchovanci filmových škôl.(8.1.2013)

 • klerik
  ****

  Fajn filmík. K záveru som mal pocit, že to režisér prehnal s tanečnými kreáciami domorodcov, ale napokon to veľmi šikovne vyústilo vo finále (manažéri tomu tuším hovoria spraviť so slabých stránok silné :-)). Nejedná sa o film, ktorý by ostal nejako extra dlho v pamäti, ale je to dobre odvedená robota...(18.5.2012)

 • Frajer42
  **

  Tak jsem zase o fous vzdělanější. Moc mi snímek však do duše nepromluvil a jsem hrozně rád, že žiji tam kde žiji. S Pygmeji bych neměnil ani náhodou. Není jim, klukům černým, co závidět. Mnohem zajímavější než cesta mezi Pygmeje, kde to, abych pravdu řekl, nefunguje o moc jinak než v ostatních černošských kmenech, mi přišel průjezd Kongem. Kongo je nádherná země, kterou bych si netroufl projet ani tankem, který bych uměl hodně dobře řídit. Moc záběrů jsem z této země neviděl, protože většina jich zřejmě Kongo nikdy neopustila. V tomto dokumentu je záběrů z této malebné země minimum, protože nikomu nestojí kvůli tomu riskovat krk. Dokument mě nijak závratně nebavil. Zajímavých záběrů není zase tak mnoho. Zdálo se mi, že se dvoučlenná výprava vydala na cestu hlavně pro svoje osobní potěšení a při té příležitosti něco málo natočila. Kromě sbírání medu a krátkého lovu člověk pozoruje pouze tančení kolem ohně a kojení. Vidím to sotva na 2 *.(27.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace