poster

Svatba mezi citróny

 • švédský

  Bröllop i Italien

 • německý

  Love is all you need

 • francouzský

  Love is all you need

 • dánský

  Den skaldede frisør

 • slovenský

  Svadba medzi citrónmi

 • anglický

  All You Need Is Love

 • anglický

  Love Is All You Need

Romantický / Komedie

Dánsko / Švédsko / Itálie / Francie / Německo, 2012, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rob Roy
  *

  "Oscar je doma, můžu odpočívat" řekla si možná Susanne Bier a natočila nefalšovaný ženský výplachový film. Obrazový kýč plný charakterových karikatur a telenovelových dialogů. Táhne se to o půl hodiny dýl, než by mělo. Brosnan a malebné lokace návštěvnost zajistí.(29.10.2012)

 • Slarque
  ***

  Jakoby Anders Thomas Jensen a Susanne Bier za každou cenu chtěli natočit divácky úspěšný film. Jenže stvořili podivný hybrid mezi (melo)dramatem a romantickou komedií, kde se mnohé scény tlučou a u jiných jsem opravdu přemýšlel, proč ve filmu vlastně byly (a na nic nepřišel). Susanne Bier je pořád natolik dobrá režisérka, že se jí to pod rukama vyloženě nezhroutí, Trine Dyrholm to sice celé herecky utáhne, ale Pierce Brosnan vedle ní vypadá matně. A podobný je i můj celkový dojem z filmu (50%). Snad nás od Susanne Bier nic slabšího nečeká...(21.8.2015)

 • Malarkey
  ***

  Čekal bych od Susanne Bier lepší vztahovku, než to, co nabídla. I vzhledem k tomu, že třem předešlým filmům, které jsem od ní viděl, jsem napálil pěti hvězdičkové výpalné. Tady to ale prostě a jednoduše nešlo. Středomořsky adekvátní prostředí sice zvedne náladu komukoliv klidně i v severosibiřském gulagu, ale na druhou stranu ty vztahové uzly se tady prolínaly až zbytečně dlouze. Pierce tady váhá a váhá, než vlastně i skoro tu Papriku prováhá. Každopádně určitý komediální šarm se filmu upřít rozhodně nedá. Dvě hodiny utekly poměrně příjemně. Od Susanne Bier a Anders Thomase Jensena ale přeci jen člověk očekává něco jiného. Ono ale možná ne vždy se dá žít v hlavě s tou neustálou depresí a černo humornou náladou. Jako takový osobní detox to pro tentokrát beru.(12.2.2015)

 • Anderton
  ***

  Ten, kto si ide pozrieť romantickú komédiu "pre dospelých" Susanne Bier vie, do čoho ide. Teda aspoň by mu to malo dojsť. Aj starší ľudia majú občas potrebu vypnúť, pozerať sa na hlavnú postavu vo svojom veku, trpiacou viac, ako oni a dúfajúc v jej šťastný koniec. V šťastný koniec v náručí princa na bielom koni. Alebo aspoň na šedom a trochu krívajúcom. Zvraty sú občas predvídateľné, občas menej, ale všetko je to natočené v príjemnej atmosfére, ktorá takto ospravedlňuje neambicióznosť projektu. V kine by to asi bolo rovnako ako pre väčšinu sklamanie, ale takto pri večernom oddychovaní pred telkou to svoj účel plní.(25.3.2014)

 • dezorz
  ***

  ked ti zivot nadeli citrony v sorrente v camapnii, nuz chcel by som taky zivot, ale film o tom natacat nemuseli.(31.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace