Svatba mezi citróny

Svadba medzi citrónmi

Romantický / Komedie

Dánsko / Švédsko / Itálie / Francie / Německo, 2012, 112 min

• rt12

Pierce sice dvakrát spasil svět jako 007, ale tenhle film s blboučkým překombinovaným scénářem, zachránit nemohl. * za překrásnou Italskou krajinu * za citrónový háj.(23.7.2016)

• Tommassi3

"Tak co vlastně děláte ?? Na co máte papíry ??" - "Papíry ?? Nejsem pes !!" ;)(16.8.2015)

Asi půjdu proi proudu, ale mě se tento film Susanne Bier libil. I Když uznavám, že Bratři jsou mnohem, mnohem lepší. A Pierce Brosnan jako James Bond v důchodu, majitel citronových plantáži a obchodník s okurkami, ředkvičkami, pomeranči a citrony, hraje dobře. Astrid neboli Molly Blixt Egelind je půvabná. Zajimavé je, že Susanne Bier se věnuje i drobnostem dánské přítomnosti. Filmem se hemží modré oči, ale velmi milý pohled má plešatá kadeřnice (originální název filmu) Trine Dyrholm.(29.11.2012)

• FlyBoy

Gýčujem, gýčuješ, gýčujeme...(28.12.2012)

Když jsem se na film začala dívat, říkala jsem si - aha něco od Rosamunde Pilcher. Pak se tam objevil Pierce, tak teda asi ne, ale v podstatě ano.(25.7.2016)

• - Po filmu Po svatbě (2006) se jedná o druhý film režisérky Susanne Bier, jehož název obsahuje slovo „svatba“. (CarloRizzi)

• - Skutečný překlad názvu filmu je "Plešatý kadeřník". (Cheeker)

• - Jedná se už o třetí spolupráci herečky Paprika Steen a režisérky Susanne Bier. (Cheeker)