Lorax

Ken Daurio, Cinco Paul

John Powell

Janet Healy

Ken Schretzmann

MĚL JSEM JENOM MULU, VOZÍK A NEODŮVODNITELNÝ SKLON K OPTIMISMU. Tak to potom jo, protože prolog delší vlastního děje a 3D jen kvůli pár efektům sráží hodnocení k průměru. Pár nelogičností se dá odpustit a bavit se od fórku k fórku víceméně dostačuje. Viz Mission Impossible Theme v podání zpívajících ryb.(20.3.2012)

Pěkná vizuální stránka není vše.. 5/10 = 50%(5.8.2012)

• xxmartinxx

Sympatický svět, v nekonečné roztomilosti lze najít stopy sebeironie. Ale z předlohy vybízející k přemýšlení je tupá extremistická a vlastně nebezpečná štvanice na civilizaci. Klišoidní humor, kdy každý postava musí aspoň třikrát někam legračně spadnout, tomu nasazuje korunu.(13.3.2012)

Rozpočet $70miliónovTržby USA $214,030,500Tržby Celosvetovo $350,609,871Tržby za predaj Blu-ray v USA $51,416,167 //počet predaných kusov 2,400,691Tržby za predaj DVD v USA $79,055,608 //počet predaných kusov 5,032,547║ Pekne farbistý gýč samozrejmí pre štýl rozprávok od Dr. Seuss', z pôsobivou muzikálovou atmosférou, zaujímavým morálnym ponaučením, videl len v Českom dabingu, som zvedavý na Slovenský dabing. /70%/(10.8.2012)

Když na začátku začal recitovat , říkala jsem si ,, Pane bože , další recitovaná hovadina jako Horton ,, pak asi 10 minut zpívali , to už mě brali mory a marně jsem uvažovala , jak tohle to vydržím dokoukat až do konce . Pak už se na to , ale jakž takž koukat dalo . Pohádka celkem hezká , podtext ekologický , zvířátka roztomiloučká až hrůza a vtipné úplně minimálně .Mám za to , že líbit se bude spíš malým dětem .(25.4.2015)