Lorax

Dr. Seuss (kniha)

Ken Daurio, Cinco Paul

John Powell
  • Shakers

Animáky má rád, ale tento zaradujem do rovnakej kategórie čo Gnomea s Júliou. Nebavilo ma to. Animácia mi nevoňala už od začiatku, postavy mi prišli nezaujímavé a skrátka cele ma to nudilo. Možno až príliš velka kritika s moje strany, ale po dlhej dobe som zas u môjho obľúbenom žánri nudil. Priznávam sa koniec som prespal. A myslím si, že aj keby som ho videl, tak sa moje hodnotenie nezmení, ak sa milým kludne ma kontaktujte :-). 40%- 2*(30.9.2012)

Zajímavá animovaná pohádka o tom, jak je dobré mít rád stromy pro nejmenší. Jsou tam i krásná zvířátka a příroda. Takže proč ne, ale pro dospělé to moc není.(31.8.2012)

Barvičky, stromečky, blbostičky, srandičky...krásný animák s docela dobrým nápadem, ale není na tom nic moc extra. Slovo, které se sem hodí, ač ho nerada používám, je průměrný. Ano průměrný animák řekla bych spíše pro menší děti...(13.8.2012)

• - Tedova postava je pojmenována podle Dr. Seusse, celým jménem Theodora Seusse Geisela. Postava Audrey je pojmenovaná podle jeho druhé ženy Audrey Geisel. (Akesha)

• - Coby dabér Loraxe byl zvažován také Craig Ferguson. (oje)

• - Danny Devito propůjčil Loraxovi hlas nejen v angličtině, ale také v španělsky a rusky dabované verzi. (oje)