Lorax

Dr. Seuss (kniha)

Ken Daurio, Cinco Paul

John Powell

Ken Schretzmann

preco tim burton netoci uchylnosti doktora zeusa?(1.2.2013)

Tak tady fakt nevím jak hodnotit. To co bylo podle původní předlohy (flashbacky a soupeření mezi Loraxem a Jednorázem) tak to bylo naprosté skvělé na plný počet. Ostatní scény které už s původní předlohou nesouvisely to ale srážely do průměru. Hlavně tu romantickou zápletku si tvůrci mohli odpustit. Nakonec teda zamouřím oko a dám 4 ale to hlavně za flashbackové scény.(10.6.2012)

• Terva

Vítejte přátelé, já jsem Lorax. Divný příběh o tom, jak ničitel do ráje přišel. Kresba průměrná, příběh divný a hudební doprovod nezáživný. Má to své poselství, ale dlouho trvá, než k vám dojde. Je to spíš smutné, než zábavné. CITÁT - Nevěděl jsem, že když ten strom pokácím..............(11.1.2015)

Další ekologická pohádka..Neurazí, mladšímu publiku se možná i zalíbí a třeba se i poučí, je podle mě důležité pouštět podobné dílka dětem, ne jen Auta a podobné blbosti, které jim nic nedají..(7.8.2012)

• hous.enka

Ekologický animovaný muzikál se Zacem Efronem v jedné z hlavních rolí. Stromy nejsou stromy, ale vypadají jako vlasaté lízátko a Zac Efron... to je kapitola sama o sobě. Postava Loraxe mi přišla pro děti nesrozumitelná, pro dospělé zase nepropracovaná, plochá: "Já jsem ekologický bůh" Písničky - snad to bude českým dabingem - byly naprosto strašné, zvířátka i lidi jak přes kopírák. Velmi slabý animák.(20.10.2012)