Farmář hledá ženu (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 60 min

Jan Bělohlavý
  • sallyann

Za hlášky, které tam padly.(5.1.2013)

• ivishka

Vždycky jsem si říkala přece jen to nemůže být s naší zemí tak špatné....A pak se podívám na tohle a vyloženě civím jak je možné, že se tlupa takových strašně škaredých,neschopných a naprosto nemožných mužů přihlásí do televize na jakousi zvrácenou seznamku. Nedokážu ani slovy popsat jak moc mě pobuřuje a jak je možné,že si někdo pozve na svou "farmu", která vypadá naprosto neobydlitelně ženy..tvory nenechavé....A ještě více mě zaráží, že neskutečně ohyzdný muž si o sobě dokáže myslet, že je pohledný a líbá se s ženou, kterou nikdy předtím neviděl. Každopádně je to každého věc ale ono to pak hodně vypoví a oni se jen ztrapňují. Já se naprosto vžívám do role Něrgešové, která jen občas nevěřícně kouká a nechápe ty individua.(28.3.2012)

• Danny F.

Odpad!(28.3.2012)

• luxik007

Tak takhle jsem se už dlouho u ničeho nezasmál. Už jenom ten nápad - "farmář hledá ženu", co přijde příště? "Hajzlžena hledá zasiflený pisoár?" A ještě ke všemu si ten vidlák od slepic vždycky vybere takovou svraštělou hovězí prdel a s naprostým klidem na to do kamery řekne: "No, tak hezká je, to se musí nechat panečku, hlavně ale aby se za prací uměla ohánět...." (7.3.2013)

• ghatos

1. série - Slovenská verze je jednoznačně brutálnější a "zábavnější". V cz verzi to bylo uměle natahované a defacto nebylo o čem točit. Prostřední části jsou asi nejpovedenější. Kozí dědek a jeho přírodní sex v šopě...no páni :) . 2. série - začátek vypadá slibně, snad to bude pořádný hardcore :) . 3. série - nejklidnější a nejspořádanější sérka (34%). Celkově: 33%.(17.5.2011)