Farmář hledá ženu (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 60 min

Jan Bělohlavý
  • Nettrass

Vůbec si nejsem jistý tím, co farmář opravdu hledal. Jeden někoho kdo čepuje pivo, druhý chodicí topení, třetí odpovídající znamení zvěrokruhu, čtvrtý trochu erotiky, no a pátý tam byl do počtu a chtěl se vidět v televizi.(23.3.2012)

• kulyk

Zajedem do vidlí, kde ten tupoň bydlí, dopřejem mu chviličku, nechť zkvaltuje kurvičku. Dementí rýmování plně koresponduje se stylem této akce Lebensborn. Cílem však není navýšit počet árijských blonďatých opiček, ale zaplemenit vymírající venkov libovolnými kombinacemi genetických vad. Eugenika po česku. Hvězdičku dávám slečně Lence, jež podržela dlouhovlasému Kopčemovi s přezdívkou Indián. Věci, které tato entita umí se svými elastickými rty, jimiž neustále kroutí okolo zubaté části lebky, jsou neuvěřitelné!(30.5.2012)

• paascha

Idiot hledá krávu, nejlépe dojnici(11.4.2011)

• Ded@M@tes

Hrozné !!! A dost trapné. Výběr nejhnusnějších nezadaných farmářů z ČR. Fakt nechápu některé celkem slušné slečny. / Viděné epizody cca *3.díly / ( Hodnocení: 0/10 )(12.10.2011)

• Koryntos

Nesleduji, protože zatím jsem normální a opravdu nejdu s masovou konzumní společností. Tím pádem jsem nemoderní jedinec, což mi nevadí a ani mi nevadí, že mám tak velkou mezeru ve vzdělání.(13.3.2012)

• - Po natočení druhé řady pořadu v době, kdy probíhalo premiérové vysílání, soutěžící Oli spáchala sebevraždu. Pouze v rovině spekulací navždy zůstanou úvahy o spojitosti tragédie s jejím neúspěchem v soutěži. Televize Prima se přesto rozhodla celou řadu odvysílat bez jakýchkoliv změn. (JoranProvenzano)