Farmář hledá ženu (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 60 min

Jan Bělohlavý
  • zipper111

Co to sakra???? To jako co??? Má bejt????Úroveň!!!!!! odpad, sračka, kekel, humus, jak se na takovýdle hrůznosti může někdo koukat, to mi hlava nebere...(28.5.2012)

• honajz

Kvůli tomuhle žena nechodí spát a trpělivě čeká na další díl, kde bude další blbec se chovat jako pitomec, nic se nevyřeší, a nakonec se spolu vyspěj, rozejdou, a on začne chodit s někým jiným... Dialogy jak z první třídy základní školy, a to urážím chudáky děti. Hvězdičku dávám za hezkou krajinu a Něrgešovou, a taky za soundtrack, který vykrádá kdeco jen trochu dojímavého - Čechomorem počínaje, Morriconem konče.(24.5.2013)

• Pethushka

Není to koukatelné a bohužel ani docela příjemná Něrgešová to nezachránila..ooops! Ne, toto by nezachránilo bohužel nic..a to jsem holka zvědavá a reality docela beru.(23.3.2011)

• Koryntos

Nesleduji, protože zatím jsem normální a opravdu nejdu s masovou konzumní společností. Tím pádem jsem nemoderní jedinec, což mi nevadí a ani mi nevadí, že mám tak velkou mezeru ve vzdělání.(13.3.2012)

• LordSnape

Oproti slovenskému extrému mírnější, čemuž odpovídá i hodnocení.(20.2.2012)

• - Po natočení druhé řady pořadu v době, kdy probíhalo premiérové vysílání, soutěžící Oli spáchala sebevraždu. Pouze v rovině spekulací navždy zůstanou úvahy o spojitosti tragédie s jejím neúspěchem v soutěži. Televize Prima se přesto rozhodla celou řadu odvysílat bez jakýchkoliv změn. (JoranProvenzano)