Farmář hledá ženu (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 60 min

Jan Bělohlavý
  • kulyk

Zajedem do vidlí, kde ten tupoň bydlí, dopřejem mu chviličku, nechť zkvaltuje kurvičku. Dementí rýmování plně koresponduje se stylem této akce Lebensborn. Cílem však není navýšit počet árijských blonďatých opiček, ale zaplemenit vymírající venkov libovolnými kombinacemi genetických vad. Eugenika po česku. Hvězdičku dávám slečně Lence, jež podržela dlouhovlasému Kopčemovi s přezdívkou Indián. Věci, které tato entita umí se svými elastickými rty, jimiž neustále kroutí okolo zubaté části lebky, jsou neuvěřitelné!(30.5.2012)

• jezurka42

Viděla jsem asi 1,5 dílu, takže nebudu hodnotit ( možná později ). Nejvíce mě ale na tom štve, že i když to je prostě podprůměr, tak to strčí před vynikající PARTIČKU a tu dávají až asi v půl jedenácté. To jediné asi jediné co nikdy nepochopim. Nejraději bych napsala televizi PRIMA ať si toho svýho farmáře strčí do ..... a dají nám tam SOKOLA A SPOL. Opravdu, kdo je zvědavý na nějaké farmáře toužící po lásce? Asi tak 5% z nás všech. A já mezi ně rozhodně nepatřím...(8.3.2012)

• Danny F.

Odpad!(28.3.2012)

Příběhy těchto lidí mě vzaly za srdce o dost víc než všechny ty rádoby hvězdy z talentových soutěží. Seznamovací pořady většinou neřeším, ale přirozenost zúčastněných a mnoho zábavných situací mě přinutily být pravidelným divákem. Farmář mi je prostě sympatičtější než nějaká zmalovaná štětka nebo vymóděný vocas s podezřele ulepeným účesem.(29.3.2011)

• slatkac

Myslím že tohle video dobře vystihuje tuhle volovinu https://www.youtube.com/watch?v=zDlDHQ3rayA&feature=related.(12.7.2011)