poster

Farmář hledá ženu (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 60 min

Režie:

Jan Bělohlavý
 • dyfur
  odpad!

  ...IV.cenová skupina bez obsluhy....(6.4.2013)

 • plechulka
  **

  PO 2. DÍLE: Sice jsem slovenskou verzi zaregistrovala až zhruba od půlky, ale tam se děly věci, které se tady pravděpodobně dít nebudou(už jen proto, že za farmáři odjíždí jen dvě ženy)... navíc i přístup slov. štábu a komentář byl značně ironický a jakkoli mi Laďka nevadí (ač třeba v diskuzích na Panáčkovi hojně odsuzovaná), myslím, že spíše zvolila způsob komentování "a la kamarádka".... no ale třeba se mýlím - uvidíme....(9.3.2011)

 • KoRniky
  *

  Vztyčený prostředníček zasílám Vám všem ignorantům, co sem hrdě prásknete odpad!!!!, ale pak slintáte u bedny nedočkavostí nad dalším dílem, a drbete farmáře na všech sociálních sítích, kde se dá!(1.4.2012)

 • MMR
  odpad!

  Vážně? Do tohodle se někdo přihlásí? Blázen, nic víc. Stačil mi kousek, abych poznal, co je to za paskvil. Ty ženský se zde opravdu hezky ztrapňujou a dělají ze sebe ještě větší krávy, než ve skutečnosti jsou, pokud to tedy ještě jde. Pro příklad: Jedna žena uvnitř domu plánuje jak vymaluje, uklidí a podobně, a tvrdí, že cítí, jakou má šanci a podobné žvásty. No a on mezitím je venku s tou druhou, drží se za ruce a miliskujou se. No není to trapárna?????(28.4.2011)

 • Ragdoll
  *****

  Krásný slet několika dojičů, truhlářů, opravářů a podobných nespolečenských kreténků, kterým bohužel u televize dělala společnost maximálně láhev piva, a tak se po třiceti letech rozhodli, že se přihlásí do skvělé reality show, páč by jim z toho mohl kápnout i nějaký ten penízek a konečně by našli spřízněnou duši. Kdybych hodnotil vážně, tak je to jasný odpad, ale já jsem se u každého dílu opravdu upřímně bavil! Už jen čtení dopisů od tajných obdivovatelek: „Já chci chlapa, který bude smrdět potem" atd. mě vždy rozesmálo víc, než jakákoliv komedie či sitcom, bez legrace! Je mi líto, že už je konec :-). 10%.(8.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace