poster

Farmář hledá ženu (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 60 min

Režie:

Jan Bělohlavý
 • luxik007
  odpad!

  Tak takhle jsem se už dlouho u ničeho nezasmál. Už jenom ten nápad - "farmář hledá ženu", co přijde příště? "Hajzlžena hledá zasiflený pisoár?" A ještě ke všemu si ten vidlák od slepic vždycky vybere takovou svraštělou hovězí prdel a s naprostým klidem na to do kamery řekne: "No, tak hezká je, to se musí nechat panečku, hlavně ale aby se za prací uměla ohánět...." (7.3.2013)

 • Sfinkter
  **

  Dvě hvězdy za povahu farmářů - kdyby byl svět plný tak neškodných lidí, bylo by tu nádherně.(13.3.2012)

 • Ragdoll
  *****

  Krásný slet několika dojičů, truhlářů, opravářů a podobných nespolečenských kreténků, kterým bohužel u televize dělala společnost maximálně láhev piva, a tak se po třiceti letech rozhodli, že se přihlásí do skvělé reality show, páč by jim z toho mohl kápnout i nějaký ten penízek a konečně by našli spřízněnou duši. Kdybych hodnotil vážně, tak je to jasný odpad, ale já jsem se u každého dílu opravdu upřímně bavil! Už jen čtení dopisů od tajných obdivovatelek: „Já chci chlapa, který bude smrdět potem" atd. mě vždy rozesmálo víc, než jakákoliv komedie či sitcom, bez legrace! Je mi líto, že už je konec :-). 10%.(8.12.2011)

 • MMR
  odpad!

  Vážně? Do tohodle se někdo přihlásí? Blázen, nic víc. Stačil mi kousek, abych poznal, co je to za paskvil. Ty ženský se zde opravdu hezky ztrapňujou a dělají ze sebe ještě větší krávy, než ve skutečnosti jsou, pokud to tedy ještě jde. Pro příklad: Jedna žena uvnitř domu plánuje jak vymaluje, uklidí a podobně, a tvrdí, že cítí, jakou má šanci a podobné žvásty. No a on mezitím je venku s tou druhou, drží se za ruce a miliskujou se. No není to trapárna?????(28.4.2011)

 • tommy187
  odpad!

  Veľký odpad odpadov. Otrasné. Na to sa nedá pozerať, je to naozaj odpad vysielacieho času či už slovenských, alebo českých kanálov. Naozaj sa na to nedá pozerať. Nechápem, ako sa môže súťažiť o ŽENU. Už som videl súťaž o ROLEX-y, o gitary, ale o ženy? Veď to sú už akí zúfalí, keď toto vysielajú a akí zúfalí sú, keď to pozerajú? No nebudem písať odpad!(12.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace