poster

Farmář hledá ženu (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 60 min

Režie:

Jan Bělohlavý
 • ghatos
  *

  1. série - Slovenská verze je jednoznačně brutálnější a "zábavnější". V cz verzi to bylo uměle natahované a defacto nebylo o čem točit. Prostřední části jsou asi nejpovedenější. Kozí dědek a jeho přírodní sex v šopě...no páni :) . 2. série - začátek vypadá slibně, snad to bude pořádný hardcore :) . 3. série - nejklidnější a nejspořádanější sérka (34%). Celkově: 33%.(17.5.2011)

 • SOLOM.
  *

  Docela by mě zajímalo, kdo má na starosti castingy u podobných soutěží. Po shlédnutí asi dvou dílů jsem nestačil zírat, o jakéže to farmáře bojují ony „krasavice“. Dám jednu hvězdu za tu soutěžící co si to hodila, protože kvůli ní jsem se na to vlastně podíval.(24.3.2012)

 • LordSnape
  *

  Oproti slovenskému extrému mírnější, čemuž odpovídá i hodnocení.(20.2.2012)

 • sallyann
  *

  Za hlášky, které tam padly.(5.1.2013)

 • Marek1991
  odpad!

  "Televizní seznamka, no jó." O 5% lepšie než slovenská verzia, ale medzi odpad to patrí stále. Stále sa môžme pýtať, kde tých ľudí berú, kde chodia na tie scenáre a prečo ukazujú práve to, čo ukazujú, ale skrátka des sa nájde v každej republike. Odpad nemusím dávať z princípu, stačí to raz vidieť a človek pochopí, ale zas moderátorka je pekná.(3.7.2012)

 • - Po natočení druhé řady pořadu v době, kdy probíhalo premiérové vysílání, soutěžící Oli spáchala sebevraždu. Pouze v rovině spekulací navždy zůstanou úvahy o spojitosti tragédie s jejím neúspěchem v soutěži. Televize Prima se přesto rozhodla celou řadu odvysílat bez jakýchkoliv změn. (JoranProvenzano)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace