Farmář hledá ženu (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 60 min

Jan Bělohlavý

Výsostně jsem se u toho pobavila. Uznávám, že to není umění, je tu obyčejná kamera a už je to dost klišé samá reality show. Ale omámila mě krásná příroda, koníčci a úsměvné chování lidí..(11.4.2011)

• dyfur

...IV.cenová skupina bez obsluhy....(6.4.2013)

• ghatos

1. série - Slovenská verze je jednoznačně brutálnější a "zábavnější". V cz verzi to bylo uměle natahované a defacto nebylo o čem točit. Prostřední části jsou asi nejpovedenější. Kozí dědek a jeho přírodní sex v šopě...no páni :) . 2. série - začátek vypadá slibně, snad to bude pořádný hardcore :) . 3. série - nejklidnější a nejspořádanější sérka (34%). Celkově: 33%.(17.5.2011)

Krásný slet několika dojičů, truhlářů, opravářů a podobných nespolečenských kreténků, kterým bohužel u televize dělala společnost maximálně láhev piva, a tak se po třiceti letech rozhodli, že se přihlásí do skvělé reality show, páč by jim z toho mohl kápnout i nějaký ten penízek a konečně by našli spřízněnou duši. Kdybych hodnotil vážně, tak je to jasný odpad, ale já jsem se u každého dílu opravdu upřímně bavil! Už jen čtení dopisů od tajných obdivovatelek: „Já chci chlapa, který bude smrdět potem" atd. mě vždy rozesmálo víc, než jakákoliv komedie či sitcom, bez legrace! Je mi líto, že už je konec :-). 10%.(8.12.2011)

• KoRniky

Vztyčený prostředníček zasílám Vám všem ignorantům, co sem hrdě prásknete odpad!!!!, ale pak slintáte u bedny nedočkavostí nad dalším dílem, a drbete farmáře na všech sociálních sítích, kde se dá!(1.4.2012)