Epizody(4)

Nora, Andrea a Nino stratia ich mladšieho brata. Žiť však treba ďalej. Ich otec pritom pracuje v zahraničí a matka trpí psychickou poruchou. Traja súrodenci sa vrátia domov. Nora začne pracovať ako psychologička a starať sa o svoje malé dieťa. Andrea, sveta znalý diplomat, sa usadí doma a rozhodne sa, že bude robiť otca dcére svojej spoločníčky Michel. Nino, mladý architekt, ktorý pokračuje ako robotník, sa zamiluje do mladej ženy jeho bývalého profesora. A na záver príde do novej veľkej rodiny žena z vojnou postihnutej krajiny, ktorá tu hľadá svoju dcéru... (oficiální text distributora)

Snorlax

Poděkujme distributorovi, že na první díl se vlastně nemusíme dívat, neboť nám jen zapomněl popsat barvu titulků, jinak vyžvanil vše. Tedy ne tak úplně, neboť zcela zjevně film neviděl. Nora je psycholožka od první vteřiny mini seriálu. To by možná distributorského poťouchlíka nepřekvapilo natolik, jako to, že Michel je šarmantní Francouz. Možná by neškodilo, kdyby se hoši a dívky z STV zeptali autorů dabingu, o čem film je, aby potom nevypadali jako idioti. Na televizní film překvapivě dobře zpracované s uvěřitelnými hereckými výkony, sympatickou hudbou a velmi dobrým scénářem. ()