Pod kůží

Scénografie:

Chris Oddy

Kostýmy:

Steven Noble

Zo začiatku vás to vtiahne. Problém nastane až vo chvíli, keď si uvedomíte že už to v amerovskom štýle pôjde dokonca.(27.6.2014)

Čím víc nad tím přemýšlím, tím lepší to bylo. Podmanivé, minimalistický projev Scarlett a depresivní hudba. Do Varů jako vyšitý.(29.6.2014)

Hypnotický audiovizuál, velmi jednoduchý příběh a snad nejautentičtější zobrazení skotského města, jaké se ve filmu doposud objevilo. (V Glasgow už pár let žiju a velmi příjemně mě překvapilo, že řadu lidí, které od vidění znám, jsem na plátně zahlédla.) Kvůli své délce může nakonec dějová linka s hlavní hrdinkou neustále se dávající do řeči s novými muži, působit lehce monotónně, ale máte-li slabost pro osobité filmy s odlišným stylem vyprávěním, jejichž jednotlivé výjevy vám ještě nějakou dobu po zhlédnutí budou rezonovat v hlavě, nemusíte hledat déle.(1.4.2014)

• JohnnyD

Film, ktorý sa 40 rokov minul dobe. V artových sexuálnych 70tych rokoch by to bol provokatívny kult, v roku 2013 je z toho len mdlý pocit, že to všetko sme už videli a lepšie nakrútené. Navyše dôraz na snovú atmosféru je za hranicou samoúčelna. Tú atmosféru by to aj malo, ak by to dookola nemiešalo zábery skrytou kamerou a preštylizované kontrastné scény pred zeleným plátnom. Nehovoriac o tom, že príbeh a obsah idú kamsi na tretiu či štvrtú koľaj. Previazať umeleckú vizuálnu stránku a príbeh je umenie samé o sebe a to skoro nikto nevie. Ale tá Scarlett!!!(31.12.2015)

Neviditelná ruka vesmírného masného průmyslu vám v tomto nelítostném experimentu odteleportuje potencionálního favorita dřív, než si ho stačíte oblíbit... nicméně, i přes značně unylou formu jsem civěla jak uhranutá a dmula se pýchou nad vlastním druhem poté, co jsem zjistila, že na úchyláky jsou i emzáci krátký... ale jinak je tu hezky, viď, Scarlett ;-)(28.8.2014)

• - Některé záběry filmované v exteriérech se musely několikrát přetáčet, protože lidé z veřejnosti, kteří se ocitli v záběru, nechtěli následně podepsat souhlas k použití záběrů ve filmu. (Hawaj)

• - Pri natáčaní vybraných mestských scén bola použitá skrytá kamera, ktorá Scarlett Johansson (Laura) snímala, ako sa reálne prechádza v uliciach Glasgowa. Počas celého natáčania týchto scén herečku nikto nespoznal. (sackrebleu)

• - Spisovatel a scenárista Alexander Stuart napsal první tři verze scénáře. (Fevas)