poster

Pod kůží

 • Velká Británie

  Under the Skin

 • USA

  Under the Skin

 • Slovensko

  Pod kožou

Drama / Thriller / Sci-Fi

Velká Británie / USA / Švýcarsko, 2013, 108 min

Režie:

Jonathan Glazer

Předloha:

Michael Faber (kniha)

Kamera:

Daniel Landin

Hudba:

Mica Levi

Producenti:

Nick Wechsler

Střih:

Paul Watts

Kostýmy:

Steven Noble
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  **

  Já jsem si tak nějak myslel, že se mi to bude líbit! A v podstatě líbilo - vizuálně velmi. Ale tomu filmu chybí, ehm, podmanivost. Naprosto si mě nezískal a já se o něj nezačal zajímat. Je to spíš můj problém, ale je to tak. Nízké hodnocení každopádně beru jako svojí osobní prohru.(17.9.2014)

 • Bloody13
  ****

  Tak zvláštní, tak hypnotický... prostě jiný. Diváky bude hodně rozdělovat, mě si ale získal. Ba co víc: Scarlett je tam konečně ÚPLNĚ nahá. Tak co, kurva, ještě chcete?! Pořád ale artovka, tudíž verbal ať na to nekouká!(26.6.2014)

 • Jossie
  **

  Zajímavá depresivní umělecká forma, ale nekonečné ježdění autem ve mně probouzelo nehezkou chuť někoho uškrtit. Scéna pod vodou byla moc hezká.(11.8.2014)

 • jojinecko
  **

  Artový (?) "buď - alebo" film, ktorý odporúčam aj tým, ktorý radi pozerajú na to, ako niekto šoféruje, tu si to užijú!. Teším sa každému filmu so Scarlettkou, ale tu mi fest nesedela (áno, aj také sa dá:)).(18.12.2014)

 • Ant
  *****

  Neskutečně znepokojivé od první do poslední minuty. Upřímně absolutně netuším, co jsem to viděla, ale bylo to tak fascinující, že jsem od toho nemohla odtrnout oči. Kdo v dnešní době dokáže s tak chladným pohledem natočit film, co šokuje, aniž by sklouzával k něčemu, co nemá opodstatnění? Samozřejmě se Skotskem v záběru se atmosféra tvoří lehce. Po konci filmu jsem vážně nevěděla, jestli si to mám pustit ještě jednou nebo jít na terapii. Dokonalé spojení hudby a obrazu, který tepe do jejího rytmu.(5.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace