poster

Pod kůží

 • Velká Británie

  Under the Skin

 • USA

  Under the Skin

 • Slovensko

  Pod kožou

Drama / Thriller / Sci-Fi

Velká Británie / USA / Švýcarsko, 2013, 108 min

Režie:

Jonathan Glazer

Předloha:

Michael Faber (kniha)

Kamera:

Daniel Landin

Hudba:

Mica Levi

Střih:

Paul Watts

Scénografie:

Chris Oddy

Kostýmy:

Steven Noble
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pedestrian
  ****

  Čím víc nad tím přemýšlím, tím lepší to bylo. Podmanivé, minimalistický projev Scarlett a depresivní hudba. Do Varů jako vyšitý.(29.6.2014)

 • dr.horrible
  ***

  Zo začiatku vás to vtiahne. Problém nastane až vo chvíli, keď si uvedomíte že už to v amerovskom štýle pôjde dokonca.(27.6.2014)

 • Spiker01
  **

  Možná první film, nebo jeden z mála, na jaký mě nalákal plakát. Od samotného pomalého začátku mě ale film nechytl a ačkoliv oceňuju snahu artového pojetí studeného Glasgow, tak stále nechápu, jak se k tomu dostala Scarlett Johansson, obzvlášť po obrovské pecce Lucy ze stejného roku. Pro mě krok vedle, který ani Kryštof Hádek nedokázal nasměrovat správným směrem.(22.8.2016)

 • Superpero
  **

  Tak moc artové, až je to směšné. Hlavní hrdinka hodinu jezdí autem a opakovaně lapá nadržený hejly, kterým není divné, že je zavede do jakési barabizny, kde je nekonečně prostoru a jen ztopoření poslušně dokráčí do věznící bažiny, nebo co to je. Pak jí to přestane bavit a chce být člověk nebo co, takže zbylých tři čtvrtě hodiny chodí po krásném Skotsku. Opravdu zajímavé to začne být, až na samotném konci. Jonathan Glazer má talent, ale tohle byl prostě fakt debilní film. Ale Scarlett je tam často nahá. A na diskotéce tam hraje Darude - Sandstorm :D(5.4.2015)

 • S.Quentin QUALE
  **

  Dneska už jsem jedné ptákovině přidal (Lord of Tears), no tady to zachraňuje jen oplácaná Johanssoka, která bloudí Glasgowem-lesem, stejně jako Koloběžka první, oblečená-neoblečená, autem-pešky, realitou-fikcí....S oficiálním textem distributora (viz.výše) to má pramálo společné, když se potom dívám na údaj o knižní předloze, ta mohla být díky slušné dávce neurčitosti i dobrá a napínavá, ale na plátně je to prostě nuda paralelních světů hodná. Dodíval jsem se na to, ale tady teda ani na ten průměr nepůjdu, protože zívání se u průměrného filmu vystát nedá. Slabota. 40%(25.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace