Olga, Irina a Máša jsou pětatřicetileté herečky bez stálého angažmá a bez peněz. Setkají se při jednom neúspěšném konkurzu. Ve svém věku již nevěří na prince na bílém koni, ale přesto by chtěly lásku a úspěch. Rády by společně natočily film, jenže bez prostředků je to nemožné. Až Olivie, mladší sestra Iriny, přijde na spásný nápad. Prodává letenky do Concordu, kterým létají především bohatí muži. Není pro ni problém umístit svoji sestru i její přítelkyně vedle osamoceného miliardáře. Olze, Irině a Máše již zbývá jen jediný úkol, svést bohaté pány. (Snorlax)

Snorlax

Opět se projevila touha pana režiséra po natočení muzikálu. Asi by si ho měl konečně dopřát. Zde vytvořil jednu z nejzajímavějších spletitostí, takový sympaticky vtipný film o natáčení filmu. Nápad na vydělávání peněz je skvostný, jeho provedení taktéž. Ale jednoznačným favoritem zůstává scéna výběru premiéra nejmenované africké země. To by se mělo zavést i u nás. A jen tak mimochodem, pan režisér si střihl cameo, jednou v roli režiséra, podruhé kameramana, tedy ve své kůži. ()